Hoşgeldiniz!

mehmet şimşek

Mehmet Şimşek'in  Karşısında Yandaş Olmayan Gazeteci Görünce Afallaması 01:33
Mehmet Şimşek'in Karşısında Yandaş Olmayan Gazeteci Görünce Afallaması 6.654 izlenme - 9 ay önce Türkiye'de medyanin buyuk bölümü ele gecirilip yandaşa dönüşıtürüldügü ve geri kalan kısmıninda sindirildigi için sayın bakan alişık olmadıgı tür sorularla karsilaşınca neye ugradigını şasıriyor. bundan sonra yabanci basin mensuplarinin ülkeye girmesi ve bakanlarin yandas basin disinda röportaj vermesi yasaklanirsa şaşırmayiz
 Saygı Duruşu Mu Yapalım Fatiha Mı Okuyalım? 02:12
Saygı Duruşu Mu Yapalım Fatiha Mı Okuyalım? 6.557 izlenme - 8 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Askon’un düzenlediği, Türkiye Ekonomisi ve Güncel Gelişmeler Toplantısı’na katıldı. Şimşek’in konuşma sırasında saat 09.05 olunca, yanında oturan Askon Başkanı Mustafa Koca tarafından uyarıldı. Koca, Şimşek’e eğilerek ”saygı duruşu yapacak mısınız saat 9’u 5 geçiyor” dedi. Şimşek ”Yapalım” diye cevap verdi. İŞte sonrasında yaşananlar.
Cemil İpekçi'ye Benzetilen Modacının Atarlanması 01:58
Cemil İpekçi'ye Benzetilen Modacının Atarlanması 7.495 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de Nur Viral'ın sunduğu Hayatta Her Şey Var programında ilginç bir tartışma çıktı.Beyaz Tv'de Nur Viral'ın sunduğu Hayatta Her Şey Var programında doğal güzellik mi? yoksa estetik güzellik mi? tartışılırken Mehmet Şimşek ile modacı Ferit Akgül tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından Ferit Akgül'ün sinirlerinin yatıştırması için studyodan çıkarıldı. Sinirlerine hakim olamayan Akgül, kendisine hakaret edildiğini söyleyerek tekrar stüdyoya gelerek Mehmet Şimşek'in üzerine yürüdü. Modacıya program ekibi müdahale etti.
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 01:53
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 2.536 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da düzenlenen Finans Zirvesi'nde konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. "Kürdüm, Maliye Bakanıyım, bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyorum" diyen Şimşek "Bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyor olmam, fırsat eşitliği ile Türkiye'yi diğer ülkelerden ayırıyor" diye konuştu.
Başbakan Yardımcısı Şimşek, 02:38
Başbakan Yardımcısı Şimşek, "Mavikent 5. Etap Bin Konut" Kura Çekilişine Katıldı 112 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, referandum sürecine ilişkin, "Bugün anayasa değişikliğiyle ilgili yapılan tüm eleştiriler, maalesef var olan anayasa değişikliğinin çarpıtılmasıyla ilgilidir.
Bakan Şimşek: Yolsuzluğu kim yaparsa Allah belasını versin! 03:32
Bakan Şimşek: Yolsuzluğu kim yaparsa Allah belasını versin! 855 izlenme - 4 yıl önce Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, “Kim yolsuzluk yaparsa mutlaka cezasını görmeli, hem Allah belasını versin hem de tabii ki.” ifadesini kullandı. TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında konuşan Bakan Mehmet Şimşek, “Esas ve usuller Sayıştay tarafından onaylanmak zorundadır. Esas ve usuller, yine Maliye Bakanlığı tarafından olumlu görüş almak zorundadır. Dolayısıyla, Kamu İhale Kanunu kapsamında yapıldı diye, bir şeyi tamamen, yani hiçbir denetime tabi değil, hiçbir kurala, hiçbir usule tabi değildir diye getirip, burada sunmak, bunu yolsuzluklarla ilişkilendirmek son derece yanlıştır. Kim yolsuzluk yaparsa mutlaka cezasını görmeli, hem Allah belasını versin hem de tabii ki ama yetmez o, öbür dünyaya kalmaması lazım. Öbür dünyaya kalmaması lazım. Burada, hukukun sonuna kadar üstüne gitmesi lazım. Kim yanlış yaparsa, kim olursa olsun, ismi cismi kim olursa olsun bizim mahkemeler. Kim yolsuzluk yaparsa mutlaka cezasını görmeli, hem Allah belasını versin hem de tabii ki.” ifadelerini kullandı.
mehmet şimsek ile özel röportaj! 19:01
mehmet şimsek ile özel röportaj! 891 izlenme - 6 yıl önce teknoloji tutkunları onu en çok elindeki ipad ile hatırlıyor. maliye bakanı mehmet şimşek tartışmasız teknolojiyi ve interneti en iyi kullanan siyasetçilerin başında geliyor.
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 08:06
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 677 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu İstanbul 3. Havalimanı ihalesine teklif veren Nihat Özdemir Ankara'da Mavi Akım davasında ihaleye fesat karıştırma suçundan yargılanırken nasıl ihaleye katıldı. Katıldığı yetmezmiş gibi bir de ihaleyi aldı. Millete küfreden ahlaksızın vergisini sıfırlarken küçük esnafın boğazını nasıl sıktıklarını, Telekom'un Tekel'in özelleştirmelerinde değerleme raporlarının neden açıklanmadığını yüzüne karşı anlattı. Örnek verdi, tek tek AKP yolsuzluklarını saydı. Maliye Bakanının lafla değil, belgeyle cevabını bekliyoruz. Devlet elinizde, çıkarın belgeleri cevap verin.
Mehmet Şimşek Canlı Yayında Cnn Sunucusunu Bozdu 01:49
Mehmet Şimşek Canlı Yayında Cnn Sunucusunu Bozdu 181 izlenme - 12 ay önce Mehmet Şimşek canlı yayında CNN sunucusunu bozdu FETÖ'cü teröristlerin darbe girişiminin başarısızlığa uğramasıyla Batı dünyası şoka uğradı.
Mehmet Şimşek - Atak Helikopterinin Kilosu 200 Bin Dolardır 00:26
Mehmet Şimşek - Atak Helikopterinin Kilosu 200 Bin Dolardır 267 izlenme - 2 yıl önce Manavdan yarım kilo sikorsiki tarttırmak isteyen İsrail lobisine demir yumruğu yine geçirdik. Teşekkürler maliye bakanım.
Bakan Şimşek Gazeteciye Kürtçe Cevap  Verdi 01:44
Bakan Şimşek Gazeteciye Kürtçe Cevap Verdi 174 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'e konferans esnasında Kürt kökenli bir gazeteci tarafından Kürtlerin Ortadoğu'daki geleceğine dair soru soruldu. Şimşek, muhabir ile Kürtçe konuştu.
Mehmet Şimşek - Senden Sogudum 05:46
Mehmet Şimşek - Senden Sogudum 300 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Şimşek - Senden Sogudum
Mehmet Şimşek 04:04
Mehmet Şimşek 413 izlenme - 5 yıl önce sevdalı
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 228 izlenme - 3 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Mehmet Şimşek Canlı Yayında CNN Sunucusunu Bozdu 01:54
Mehmet Şimşek Canlı Yayında CNN Sunucusunu Bozdu 75 izlenme - 12 ay önce FETÖ'cü teröristlerin darbe girişiminin başarısızlığa uğramasıyla Batı dünyası şoka uğradı. Başta Amerika olmak üzere Batılı müttefiklerin de doğrudan veya dolaylı olmak üzere destek çıktıkları darbe girişiminin fiyaskoyla sonuçlanması Batı'nın Türkiye ile ilişkilerinin daha da gerginleşmesine neden oldu. Amerika'da, üst düzey askerlerden medya yöneticilerine kadar geniş bir yelpazede FETÖ dostluğu öne çıkarken, açık açık "Müttefiklerimiz gözaltında" diyen bile çıktı. MEHMET ŞİMŞEK'TEN CNN SUNUCUSUNU SUSTURAN CEVAP Son olarak CNN International'da program yapan Richar Quest, canlı yayında ağırladığı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'e gözaltıların insan haklarına aykırı biçimde yapıldığı ve bu kadar çok gözaltının kendilerini endişelendirdiğini ayrıca Türkiye'nin darbe girişiminin ardından demokrasi sınavından başarıyla çıkmasının zor olduğunu söyledi. BEYAZ SARAY, PENTAGON VURULSA SİZ NE YAPARDINIZ? Mehmet Şimşek ise CNN sunucusuna hemen her Türk vatandaşının vereceği şu cevabı verdi: Darbe için ayaklanan kişiler eli silahlı kişilerdir. Devletin helikopterleri, uçakları ve silahlarıyla devletin kamu kurumlarını ve milletin kendisini vurdular. Lütfen siz de hayal edin, Amerikan kongre binası Amerikan helikopterleriyle vurulsa, Pentagon, Beyaz Saray ve FBI gibi kurumların binaları helikopterlerle vurulsa, siz ne yapardınız?
Gaziantep Başbakan Yardımcısı Şimşek: Terör Örgütü Kürt Halkına Zulüm Yapıyor 02:36
Gaziantep Başbakan Yardımcısı Şimşek: Terör Örgütü Kürt Halkına Zulüm Yapıyor 106 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Şimşek: Terör örgütü Kürt halkına zulüm yapıyor EKONOMİDEN Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, terör örgütünün Kürt halkına zulüm yaptığını söyleyerek, 'Terörle mücadele hiçbir dönemde olmadığı gibi güçlü bir şekilde gidiyor ve kararlı bir şekilde sonuna kadar sürecek' dedi.
Mehmet Şimşek - Yalnızım / Günel 03:31
Mehmet Şimşek - Yalnızım / Günel 311 izlenme - 5 yıl önce Yanlızım
Mehmet Şimşek 01:10
Mehmet Şimşek "Evet" Diyen Eski CHP'li Atılgan'a Twitter'dan Destek Oldu 20 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Evet" oyu kullanacağını açıklayan CHP Kadın Kolları eski Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan içini Kuvayı Milliye ruhunda bir duruş!" dedi.
Mehmet Şimşek 06:56
Mehmet Şimşek 128 izlenme - 3 yıl önce Sakızlık Kürtçe Mehmet Şimşek
Mehmet Şimşek - Yaşamdan Umudu Kesmişim 04:28
Mehmet Şimşek - Yaşamdan Umudu Kesmişim 138 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Şimşek - Yaşamdan Umudu Kesmişim
Bakan Şimşek'ten İngilizce İmtihanı 02:17
Bakan Şimşek'ten İngilizce İmtihanı 89 izlenme - 3 yıl önce Batman’da Bulunan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Teravih Namazı Öncesi Cami Cemaati İle Çay İçip, Çocuklarla Sohbet Etti. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Teravih Namazı Öncesi Yıldız Camii Önünde Cami Cemaati İle Çay İçti. Bakan Şimşek, Yanına Gelen Bir Grup Çocukla Sohbet De Etti. Bakan Şimşek, İlginç Diyalogların Yaşandığı Sohbet Esnasında Çocuklardan 12 Yaşındaki Abdullah Kaya’ya İngilizce Adını Sordu. Kaya’nın Yanıt Verememesi Üzerine Bakan Şimşek, “yazık Günahtır. İngilizce Öğretmenlerine Mesaj Veriyorum. Allah İçin Ya 2 Yıl Eğitim Görüyor. İki Cümleyi Zor Kurdu. 2 Yıldır İngilizce Öğretim Gören Çocuklar Bir Şey Öğrenememiş” Dedi. bakan Şimşek, Daha Sonra Abdullah Kaya’ya, “bir Ara Gel De Sana İngilizce Ders Vereyim De İngilizce Nasıl Oluyormuş Görsünler” Diye Konuştu.
 Mehmet Şimşek'ten gazeteciye Kürtçe yanıt 00:15
Mehmet Şimşek'ten gazeteciye Kürtçe yanıt 62 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye ile Rusya arasındaki gerginlik nedeniyle iki ülke ticaret hacminde 3,1 milyar dolarlık bir düşüşün yaşanabileceğini söyledi. Bakan Şimşek, kendisine soru soran Kürt kökenli gazeteciyle de Kürtçe konuştu.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yeğeninin Düğününe Katıldı 02:46
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yeğeninin Düğününe Katıldı 32 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yeğeni Esra (Şimşek) Yalçın'ın Yalova'daki düğün törenine katılarak şahitlik yaptı.
Mehmet Şimşek - Söyleki Gelem 06:15
Mehmet Şimşek - Söyleki Gelem 86 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Şimşek - Söyleki Gelem
olgun şimşek 05:08
olgun şimşek 124 izlenme - 7 yıl önce üflediler söndüm mehmet
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sigortacılarla Bir Araya Geldi 06:38
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sigortacılarla Bir Araya Geldi 6 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, sigortacılarla bir araya geldi Mehmet Şimşek, trafik sigortalarının artış gösterdiğini belirttiİSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği'nin olağan genel kurul toplantısına katıldı.
Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Çok Kızdırdı 00:52
Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Çok Kızdırdı 66 izlenme - 3 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği'ne inşa edilen bin odalı Ak Saray'ın sır gibi saklanan maliyetini "1 milyar 370 milyon lira" diye açıklayan Maliye Bakanı, Erdoğan'ı kızdırdı.
Erdoğan Konuştu, Mehmet Şimşek Uyudu 00:55
Erdoğan Konuştu, Mehmet Şimşek Uyudu 14 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Barack Obama arasında G20 Liderler Zirvesi'nde görüştü. Görüşmenin ardından ortak basın açıklaması yapıldı. Basın açıklaması sırasında Erdoğan'ın hemen yanında oturan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in konuşma boyunca uyuması dikkat çekti.
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 28:52
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 9 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'e konuk oldu. Şimşek, Almanya'nın Türk bakanların yapacakları konuşmaları engellenmesine tepki gösterdi. Batı ile ilişkiler konusunda önemli açıklamalar yaptı.
Mehmet Şimşek: Akıllı Birisi Dolar Tahmininde Bulunmaz 00:34
Mehmet Şimşek: Akıllı Birisi Dolar Tahmininde Bulunmaz 11 izlenme - 11 ay önce Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek dün Çankaya Köşkü’nde yapılan toplantıda Binali Yıldırım’ın kendisini aramasıyla ilgili yaşanan esprili diyaloğun perde arkasını anlattı. Şimşek Başbakan’ın cep telefonundan aranmadığını sabit telefonundan yapılan bir yönlendirme sonucu kendisinin arandığını belirtti. Şimşek ‘dolar ne olacak?’ sorusuna ise “Akıllı birisi bu konularda yorum yapmaz” cevabını verdi.