Hoşgeldiniz!

Mehmet Zeki

23 Nisan Bayramı Okuldaki Gösteriler - 2 Cansu Şafak 03:39
23 Nisan Bayramı Okuldaki Gösteriler - 2 Cansu Şafak 1.579 izlenme - 7 yıl önce 23 nisan bayramı okuldaki gösteriler - 2 cansu şafak
Mehmet Zeki - Nur'a Doğru 06:24
Mehmet Zeki - Nur'a Doğru 506 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Zeki - Nur'a Doğru Klip Yönetmeni: İbrahim Şimşek
Ayvalık'ta 03:21
Ayvalık'ta "Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması" 223 izlenme - 3 yıl önce Yarışmaya ait afiş ve Jüri detaylar- Açılış serenomisine ait detaylar- Zeki Baykal'ın konuşması- Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer'in konuşması- Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı'nın konuşması- Halk oyunları ve seyirci detay Ayvalık'ta "Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması" Ayvalık ilçesinde, 27 üniversitenin katılımıyla Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından "Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması" yapıldı.
Türkiye Wushu Sanda Gençler ve Büyükler Şampiyonası 03:48
Türkiye Wushu Sanda Gençler ve Büyükler Şampiyonası 295 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Wushu Sanda Gençler ve Büyükler Şampiyonası-Türkiye Wushu Federasyon İcra Kurulu Başkanı ve Dünya Wushu Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Akyüz: -"Bizim örf ve ananelerimize en uygun spor. Belki de bizim ata sporumuz. Her ne kadar Çin bu spora kendi ata sporu olarak sahip çıkıp bugünlere getirdiyse de Çin'e olan tarihsel yakınlığımızdan, Çin'de bulunan 200 milyon Müslümanın bu sporda çok etkin olmasından dolayı ben diyorum ki Wushu bizim ecdat sporumuz. " Türkiye Wushu Sanda Gençler ve Büyükler Şampiyonası Antalya'da başladı.
Mehmet Zeki Dağdelen 04:50
Mehmet Zeki Dağdelen 251 izlenme - 9 yıl önce mehmet zeki yeter 'e armağan
Abdülkadir Ömür ve Mehmet Zeki Çelik, Ümit Milli Takıma Gönderildi 00:59
Abdülkadir Ömür ve Mehmet Zeki Çelik, Ümit Milli Takıma Gönderildi 4 izlenme - 4 hafta önce Kariyerlerinde ilk defa A Milli Takım kadrosuna çağrılan Abdülkadir Ömür ve Mehmet Zeki Çelik, Mircea Lucescu'nun onayıyla Ümit Milli Takıma alındı.
Erzurum Dedeman Koop Kopss 05:12
Erzurum Dedeman Koop Kopss 175 izlenme - 8 yıl önce m.zekİ gozutok kursat İs tayfun turk savas ursevas
Finans Zirvesi Yatırımı Artıracak' 01:08
Finans Zirvesi Yatırımı Artıracak' 82 izlenme - 4 yıl önce Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Sayın, Finans Zirvesi gibi sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiren etkinliklerin yerli ve yabancı yatırımcıları Türkiye'ye yatırım yapmaları konusunda teşvik ettiğini ifade etti.
mehmetzekiyilmaz 01:19
mehmetzekiyilmaz 140 izlenme - 8 yıl önce gurup dalca sunumuyla nasıl ses ama şarkıyı boş verın
Aile Okulu Semineri 1. Bölüm 1. Kısım 29:35
Aile Okulu Semineri 1. Bölüm 1. Kısım 96 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Zeki Aydın'ın Aile Okulu Semineri 1. Bölüm 1. Kısım (2006)
Mehmet Zeki Aydın - Dünyayı Etkileyen Felsefe Akımları 30:13
Mehmet Zeki Aydın - Dünyayı Etkileyen Felsefe Akımları 60 izlenme - 5 yıl önce Dünya Nereye Gidiyor.
Mehmet Zeki Aydın Oruç Ve Aile 08:20
Mehmet Zeki Aydın Oruç Ve Aile 64 izlenme - 5 yıl önce Program5
İstanbul Finans Merkezi Olmaya Hazır Mı? 01:47
İstanbul Finans Merkezi Olmaya Hazır Mı? 9 izlenme - 4 yıl önce Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Sayın, yenilikçi finansı destekleyen altyapı açısından Türkiye'nin geçmiş yıllara oranla büyük gelişmeler katettiğini ifade etti.
Finans Zirvesi Katılımcılarına Ne Gibi Faydalar Sağlıyor? 00:47
Finans Zirvesi Katılımcılarına Ne Gibi Faydalar Sağlıyor? 6 izlenme - 4 yıl önce Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Sayın, Finans Zirvesine katılan yatırımcıların buradaki değişimleri, finans sektöründen yetkili kişilerin görüşlerini öğrendikten sonra ülkemize yatırım yapmaya başladıklarını ifade etti.
Finans Zirvesi'nin Sektöre Ne Gibi Katkıları Oluyor? 00:39
Finans Zirvesi'nin Sektöre Ne Gibi Katkıları Oluyor? 5 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Finans Zirvesi'nin bu yılki ana teması Yenilikçi Finans idi.Dünyanın farklı bölgelerinden önemli isimleri konuk eden organizasyon İstanbul'un finans merkezi olmasına da katkılarının bulunduğu ifade ediliyor.