Hoşgeldiniz!

mehmetçik

Sinan Akçıl - Yakında Döneceksin (Mehmedim) 02:56
Sinan Akçıl - Yakında Döneceksin (Mehmedim) 85.610 izlenme - 4 hafta önce Sinan Akçıl'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Yakında Döneceksin (Mehmedim)" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Sinan Akçıl Vokaller: Sinan Akçıl, Tarık İster, Melis Köksal, Sinem Gaya Yönetmen: Fatih Çilingir "Yakında Döneceksin (Mehmedim)" şarkı sözleri ile Yürü aslan Mehmetçiğim yürü seni kim tutar Bastığın yer titrer elbet düşmanların hep susar Arkanda milyonlarca kalp,sayende hepsi rahat Aman sakın dikkat et sen,sonra annen yas tutar..Türk milleti yas tutar Şimdi uzaklardasın ama yakında döneceksin, Eşin,dostun,sevgilini sağ salim göreceksin, Şanlı bayrak göklerde,ve ezan sesleriyle, Adını soranlara mehmedim diyeceksin Zafer senin tek adın,yakında döneceksin,zafer senin tek adın, Mehmedim döneceksin..
Afrin'de Bingöllü Çobanın Taklidini Yapan Mehmetçik 00:40
Afrin'de Bingöllü Çobanın Taklidini Yapan Mehmetçik 10.947 izlenme - 1 hafta önce Zeytin Dalı Harekatı sırasında koyunlarını ilginç bir yolla çağıran Bingöl'lü çobanın taklidini yapan Mehmetçik izleyenleri kahkahaya boğdu.
Mehmetçik'ten Muhteşem Müzik Ziyafeti! 02:11
Mehmetçik'ten Muhteşem Müzik Ziyafeti! 24.426 izlenme - 2 ay önce Vatani görevini yapan 1 Astsubay Çavuş ve 2 Erin muhteşem "Şinanari" performansı izleyenlerin büyük beğenisini kazanmış efendim.
Asker Türküsü Zap Suyu 03:16
Asker Türküsü Zap Suyu 273.544 izlenme - 10 yıl önce bİr çok mehmetçİĞİn mİsralarda dİle getİrdİĞİ zap Şİİrİ
Bingöllü Çobanın Taklidini Yapan Mehmetçik 01:21
Bingöllü Çobanın Taklidini Yapan Mehmetçik 6.009 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, koyunlarını ilginç bir yolla çağıran Bingöllü çobanın taklidini yapan Mehmetçik, izleyenleri kahkahaya boğmuş efendim. https://www.izlesene.com/video/asiri-samimi-bingollu-cobanla-roportaj/10054471#_
Asker Türküsü 05:05
Asker Türküsü 64.094 izlenme - 5 yıl önce Asker Türküsü
Toyota Türkiye Bayilerinden Örnek Davranış 01:20
Toyota Türkiye Bayilerinden Örnek Davranış 53.226 izlenme - 2 yıl önce toyota
Kuzey Irak'taki Komutanın Duygulandıran Mesajı 00:30
Kuzey Irak'taki Komutanın Duygulandıran Mesajı 3.805 izlenme - 4 ay önce Kuzey Irak'taki operasyonlarda görev yapan bir komutanın mesajı herkesi duygulandırmış. Operasyonda görev alan personelin komutanı olduğu belirtilen bir asker, "Benim için çok önemli...Mesajımı gönderiyorum. Şu an 3018 rakımlı Kuzey Irak'tan benim için çok değerli olan birşeyi paylaşıyorum. Bu 8 günlük kızımın kıyafeti. Onunla kokuyorum ve moral buluyorum ve bütün yaşama azmimi ayakta tutuyorum." demiş.
Silahına Su İçiren Asker 00:29
Silahına Su İçiren Asker 3.680 izlenme - 4 ay önce Askerde silah namustur şereftir bu Mehmetçik de bunun bilincinde. Operasyon dönüşü susayan askerimiz silahına da su içirmeyi ihmal etmemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Konyaspor'un Asker Kıyafeti İle Mehmetçik'e Duası 01:10
Konyaspor'un Asker Kıyafeti İle Mehmetçik'e Duası 840 izlenme - 1 ay önce Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'un futbolcuları ve teknik direktör Mehmet Özdilek, Afrin'de operasyona katılan askerlere destek için özel bir video hazırladı.
Sincabın Doğada Askerlerimizle Barışık Yaşaması 02:58
Sincabın Doğada Askerlerimizle Barışık Yaşaması 3.687 izlenme - 3 ay önce Askerlerimizin kırsalda karşılaştıkları yabani sincapla yaşadıkları sevimli anlar kameraya böyle yansımış efendim
Fırtına Obüsüyle Yanlayan Çılgın Mehmetçik 01:29
Fırtına Obüsüyle Yanlayan Çılgın Mehmetçik 4.445 izlenme - 5 ay önce Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyormuş. 47 ton muharebe ağırlığındaki obüsün manevra kabiliyetini gösteren Mehmetçik yaptıklarıyla izleyenleri hayran bırakmış.
Asker Şarkısı 04:59
Asker Şarkısı 73.384 izlenme - 10 yıl önce yüce rabbim mehmetçikleri korusun !
Mehmetçik'te Conileri Denize Döken 68 Ruhu 00:42
Mehmetçik'te Conileri Denize Döken 68 Ruhu 3.379 izlenme - 5 ay önce Mehmetçiğin düzenlediği tezkere töreninde söylediği içinde "Sıkı dur geliyoruz Amerikan Conisi" geçen marş, son günlerde sosyal medyada en çok paylaşılan görüntülerden olmuş.
Afrin Zeytin Dalı Harekatı - Türk'ün Gücünü Göreceksiniz 00:35
Afrin Zeytin Dalı Harekatı - Türk'ün Gücünü Göreceksiniz 900 izlenme - 1 ay önce Afrin bölgesi Zeytin Dalı Harekatı'nın ardından sosyal medyada paylaşılan bir video izlenme rekorları kırıyormuş efendim.
Askerlerin Güldüren Dede-Torun Skeci 00:43
Askerlerin Güldüren Dede-Torun Skeci 2.670 izlenme - 4 ay önce Askerlerin hazırlamış olduğu eğlenceli ve komik dede-torun skeci sosyal medyada izleyenlerin beğenisi kazanmış.
Sırtında 40 Kilo Ağırlığındaki Silahlarla Barfiks Çeken Mehmetçik 00:57
Sırtında 40 Kilo Ağırlığındaki Silahlarla Barfiks Çeken Mehmetçik 5.173 izlenme - 8 ay önce Sırtında astığı yaklaşık 40 kilo ağırlığındaki silahlarla barfiks çeken asker sosyal medyayı salladı. sosyal medyada kısa sürede yayılan video büyük beğeni topladı.
Mehmetçik Kûtulamâre 5.Bölüm 1.Fragmanı (15 Şubat Perşembe) 00:23
Mehmetçik Kûtulamâre 5.Bölüm 1.Fragmanı (15 Şubat Perşembe) 363 izlenme - 2 hafta önce Mehmetçik Kûtulamâre 5.Bölümüyle 15 Şubat 2018 Perşembe Akşamı Saat 20:00'da!... Konu & Hikaye: Mehmetçik Kut’ül-Amare dizisi, Birinci Cihan Harbi’ne hazırlanan Osmanlı devletinde, tek hayalleri devletin yeniden dirilişi ve kurtuluşu olan, gönlünde vatan sevdasından başka bir şey bulunmayan Mehmet ve arkadaşlarının destansı hikâyesini konu alıyor. Darülfünun talebesi olan Mehmet, vatanı için her türlü fedakarlığı ve çabayı göstermekten geri durmaz. Bu amaçla başında Süleyman Askeri Bey’in bulunduğu ve en kabiliyetli askerlerin seçildiği Osmancık Taburu’na katılıp cepheye gitmek için büyük bir mücadele gösterir. İhtişamlı bir devletin varislerine bıraktığı son destan olan Kut’ül Amare Zaferi’ni konu alan dizi, Mehmet karakterini merkezine alarak her anı heyecan, aksiyon ve derin duygularla yoğrulmuş hikâyesiyle seyirciyle buluşacaktır. Bunun yanında Mehmet’in, vatan için canını ortaya koyarken karşısına çıkacak Zeynep ile yaşayacakları sevda ise, çöle yazılan bir aşk destanı olacaktır. Mehmet, başında Süleyman Askeri Bey’in bulunduğu Osmancık Taburu’yla birlikte Arap coğrafyasında büyük bir mücadele gösterecektir. Bölgede yaptıklarıyla Osmancık Taburu içinde büyük bir kahraman haline gelecektir. Mehmet yapacaklarıyla İngilizlerin oyunlarını bozacak ve Kut’ül Amare destanının mimarı olacaktır. Osmanlı Devleti’nin, İngilizleri Kut’ül-Amare’de kuşatıp teslim almasında canını ortaya koyacak olan Mehmet ile birlikte Osmancık Taburu’nun diğer kahraman askerleri de yakından tanıtılacaktır. Aynı zamanda Osmanlı Devleti askerleriyle, İngiliz askerleri arasında çöllerde, dağ başlarında, nehirlerde yaşanan amansız mücadele tarihi kaynaklara dayanılarak anlatılacaktır. Yapım: Bozdağ Film Yapımcı & Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan Senaryo: Mehmet Bozdağ, Uhut Tekin, Filiz Akıncı Oyuncu Kadrosu: Kaan Taşaner - SÜLEYMAN ASKERİ İsmail Ege Şaşmaz - MEHMET İlker Aksum - COX Serdar Gökhan - HÜSREV Gamze Özçelik - ELIZABETH Özgü Kaya - ZEYNEP Semih Ertürk - SAİD İsmail Hakkı - MEVLÜT Uğur Karabulut - NİYAZİ Eva Dedova - VICTORIA Mehmetçik Kut'ül Amare Her Perşembe Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atatürk İstiklal Marşını Okuyor 03:40
Atatürk İstiklal Marşını Okuyor 82.425 izlenme - 9 yıl önce atatürk istiklal marşını okuyor
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 16.882 izlenme - 2 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Operasyon Sonrası Mehmetçiği Almaya Giden Sikorsky 00:58
Operasyon Sonrası Mehmetçiği Almaya Giden Sikorsky 6.200 izlenme - 1 yıl önce Sikorsky kamerasından,kısa ama etkileyici bir video. Çok zorlu kış şartlarında bile operasyonları icra etmeye devam eden Mehmetçiğe,kardeşlerimize,yiğitlere selam olsun. Ayağınıza taş,gözünüze yaş değmesin..
Modern Piyade Tüfeği (MPT-76) 00:51
Modern Piyade Tüfeği (MPT-76) 7.639 izlenme - 1 yıl önce Türk mühendislerinin geliştirdiği Milli gururumuz MPT-76'nın ilk 500 adet üretimi bitirildi.19.500 adet Eylül 2017'ye kadar teslim edilecek.
Türk Askeri Süper Ses 01:27
Türk Askeri Süper Ses 27.797 izlenme - 5 yıl önce Türk Askeri Süper Ses
Canım Anam Bekle Bni Ben Askerim 06:32
Canım Anam Bekle Bni Ben Askerim 49.873 izlenme - 9 yıl önce serdar ortaçın canım anam müiği en qüzel slayt şeklinde buyun emege saygı lütfen, !__kahrolsun pkk pİçlerİ__!
Zap Suyu Şiiri 03:06
Zap Suyu Şiiri 58.956 izlenme - 9 yıl önce zap suyu Şiiri. mehmetçiğin dudağından dökülenler.
Afrin'e Giden Mehmetçik'ten Muhabire Tarihi Yanıt 00:22
Afrin'e Giden Mehmetçik'ten Muhabire Tarihi Yanıt 536 izlenme - 1 ay önce Zeytin Dalı Harekatı tüm hızıyla devam ederken harekata katılan bir Mehmetçik'in, muhabirin sorduğu "İstikamet neresi?" sorusuna verdiği "Kızıl Elma" cevabıyla sosyal medyayı salladı.
Komando Andı - Türk Komandosu 01:12
Komando Andı - Türk Komandosu 36.647 izlenme - 9 yıl önce türk komandosunun gurur verici andı, izleyin görün
Cüneyt Arkın’ın Duygulandıran Yeni Yıl Mesajı 00:21
Cüneyt Arkın’ın Duygulandıran Yeni Yıl Mesajı 3.431 izlenme - 1 yıl önce Türk sinemasının çınarlarından ünlü oyuncu Cüneyt Arkın oğlu Murat Arkın'ın vasıtasıyla Instagram'dan yılbaşı için bir video yayınladı ve özellikle Mehmetçiklerimizle ile ilgili vurgusu izleyenleri duygulandırdı.
 Operasyona Gitmek İsteyen Koca Yürekli Çocuk (Asker Ağabey Ben de Geleyim) 00:15
Operasyona Gitmek İsteyen Koca Yürekli Çocuk (Asker Ağabey Ben de Geleyim) 2.139 izlenme - 7 ay önce Doğuda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar kapsamında operasyona giden Mehmetçik, yolunu kesen çocuklarla vakit geçirmiş. Çocuklardan birinin Mehmetçiğe, "Asker ağabey ben de geleyim" demesi izleyenleri duygulandırmış.
''mehmetçik''18yaş Altı İzlemesin. 05:00
''mehmetçik''18yaş Altı İzlemesin. 29.361 izlenme - 10 yıl önce turk evladı olan bunu İzler hepimiz mehmetçiğiz...