Hoşgeldiniz!

mehtap bayri

Gülcemal Fragman 02:05
Gülcemal Fragman 15.992 izlenme - 4 yıl önce Sevilen oyuncu Peker Açıkalın, uzun bir aradan sonra “Gülcemal” filmi ile sinemaya döndü. Nisan ayında vizyona girecek olan filmin yapımcılığını Uğur Film, yönetmenliğini ise Özgür Selvi üstleniyor. Film, doğada yalnız başına yaşayan Gülcemal’in hiç görmediği babasından kalan mirasın ardından başına gelen komik, tehlikeli ve çılgın olayları konu alıyor. Peker Açıkalın’ın “Gülcemal” karakterini canlandırdığı filmde usta oyuncuya, Merve Sevi, Levent Tülek, Cem Kılıç, Haldun Boysan, Mehtap Bayrı, Hüseyin Elmalıpınar, Emre Melemez ve Yılmaz Guruda eşlik ediyor.
Şenyuva - Mehtap Bayri Frikik 01:35
Şenyuva - Mehtap Bayri Frikik 5.563 izlenme - 5 yıl önce Şenyuva - Mehtap Bayri Frikik
 Affet Afet Bacı / Anasının Oğlu 01:40
Affet Afet Bacı / Anasının Oğlu 596 izlenme - 4 yıl önce Affet Afet Bacı'nın ilk bölümü büyük ses getirdi! :) Anasının Oğlu her cuma Kanal D'de! https://www.facebook.com/analiogullu https://twitter.com/anasininoglutv http://instagram.com/anasininoglutv Sermiyan Midyat Devrim Yakut Melisa Sözen Taner Rumeli Sera Tokdemir Murat Başoğlu Köksal Engür Çiğdem Tunç Durul Bazan Onur Buldu Gülhan Tekin Burcu Gönder Deniz Erdoğan Kahtalı Mıçe Mehmet Yaşıru ve Erdal Tosun Yönetmen: Sermiyan Midyat Senaryo: Sermiyan Midyat Yapımcı: Necati Akpınar (BKM)
Uzaklarda Arama - Sinematv 00:29
Uzaklarda Arama - Sinematv 126 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, keyifli ve eğlenceli bir Türk filmi. Şehir merkezinde bulunan bir pavyon, mecbur bırakıldığı için şehir dışında küçük bir kasabaya taşınır. Bir süre sonra pavyonda çalışan kadınlar ile kasabanın kadınları arasında soğuk bir savaş başlar. Kasabanın kadınları, erkeklerin pavyona gitmesinden korkarken, diğer yandan erkeklerin keyfi yerindedir.
Sanatçıların Ortak Çağrısı - 22 Aralık Kadıköy Kent Mitingi 02:07
Sanatçıların Ortak Çağrısı - 22 Aralık Kadıköy Kent Mitingi 132 izlenme - 3 yıl önce Daha öncede sitemizde ilk Gezi Parkı videosu yayınlayan birisi olarak, herkezi kadıköye çağırıyoruz. Şebnem Sönmez,Erkan Can,Barış Atay,Orhan Alkaya,Orhan Aydın,Serdar Orçin,Damla Özen,Suzan Aksoy,Mehtap Bayri,Efkan Şeşen,Başay Okay,Pınar Özışık,Rıza Sönmez 22 Aralıkta yapılacak Kent Mitingi için bir araya geldiler..
Burada Laf Çok   30 Kasım 2015 01:31:03
Burada Laf Çok 30 Kasım 2015 37 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Kasım Pazartesi gecesi Mustafa Uğurlu, Yağmur Ünal, Mehtap Bayri, Serkan Şenalp, Sevda Erginci konuk oldu.