Hoşgeldiniz!

Mehter Vuruyor Videoları

Mehter Takımı - Mehter Vuruyor 03:16
Mehter Takımı - Mehter Vuruyor 2.150 izlenme - 5 yıl önce
Mehter Marşı - Mehter Vuruyor 03:16
Mehter Marşı - Mehter Vuruyor 1.301 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı Mehter Marşı Şarkı Sözleri (lyrics): Mehter vuruyor tarihin aksetmede yâdi Andik yine, Fatih'le, Süleyman'i, Murad'i. Kös sesleri sarsin bütün Istanbul'u yer yer Geçsin önümüzden, koca gazi ve sehitler. Türk ordusunun san dolu bir satvetidir bu Fethin, Mohaç'in, Nigbolu'nun hasmetidir bu. Gülbank çekelim cûs ile Allah diye her an Kur'an'da zafer vâdediyor Hazret-i Yezdan.
Mehter - Mehter Vuruyor 03:15
Mehter - Mehter Vuruyor 482 izlenme - 4 yıl önce Manisa İller Arası Kültür Fuarında Verdiğimiz Konserden Bir Kesit... Sitemizi ziyaret edin... http://www.gedizmehter.com/
Mehter Marşları - Mehter Vuruyor 02:45
Mehter Marşları - Mehter Vuruyor 76 izlenme - 11 ay önce Mehter Marşları - 2016 Mehter Vuruyor (Official Audio Music) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Mehter Marşı - Mehter Vuruyor 03:15
Mehter Marşı - Mehter Vuruyor 9 izlenme - 1 ay önce MEHTER MARŞLARI - MEHTER VURUYOR (YAVUZ BURÇ PLAKÇILIK) Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mehter Marşı - Mehter Vuruyor 03:22
Mehter Marşı - Mehter Vuruyor 90 izlenme - 2 yıl önce Mehter Marşları - Mehter Vuruyor Şarkı Sözleri: Mehter vuruyor tarihin aksetmede yâdı Andık yine, Fatih'le, Süleyman'ı, Murad'ı. Kös sesleri sarsın bütün İstanbul'u yer yer Geçsin önümüzden, koca gazi ve şehitler. Türk ordusunun şan dolu bir satvetidir bu Fethin, Mahaç'ın, Niğbolu'nun haşmetidir bu. Mehter bize bir ruh veriyor, tâ nerelerden Meriçlerle,Çanakkale,Yemen'den, Kore'lerden.
Mehter Vuruyor [hd] 03:22
Mehter Vuruyor [hd] 103 izlenme - 3 yıl önce Mehter Vuruyor [HD] Şarkı Sözleri (lyrics): Mehter vuruyor tarihin aksetmede yâdı Andık yine, Fatih’le, Süleyman’ı, Murad’ı Kös sesleri sarsın bütün İstanbul’u yer yer Geçsin önümüzden, koca gazi ve şehitler Türk ordusunun şan dolu bir satvetidir bu Fethin, Mahaç’ın, Niğbolu’nun haşmetidir bu Mehter bize bir ruh veriyor, tâ nerelerden Meriçlerle, Çanakkale, Yemen’den, Kore’lerden
Cüneyt Şahin - Mehter Vuruyor 03:20
Cüneyt Şahin - Mehter Vuruyor 130 izlenme - 5 yıl önce
Koro - Mehter Vuruyor 02:46
Koro - Mehter Vuruyor 113 izlenme - 5 yıl önce
Mehmet Erenler - Mehter Vuruyor 01:32
Mehmet Erenler - Mehter Vuruyor 89 izlenme - 5 yıl önce
Enstrümantal - Mehter Vuruyor 03:03
Enstrümantal - Mehter Vuruyor 56 izlenme - 5 yıl önce
Enstrümantal - Mehter Vuruyor 03:06
Enstrümantal - Mehter Vuruyor 47 izlenme - 5 yıl önce
Mehter Vuruyor Marş 03:15
Mehter Vuruyor Marş 5 izlenme - 7 ay önce MEHTER VURUYOR MARŞ
Mehter - Mehter Vuruyor! 02:14
Mehter - Mehter Vuruyor! 50 izlenme - 4 yıl önce 01.10.2010 Akşamı Gediz Cumhuriyet Caddesinde Gediz'in Kurtuluşunu Kutlama Adına Gediz Ve Tavşanlı Mehterlerinin Müşterek Verdiği Konserden Bir Kesittir... Sitemizi ziyaret edin... http://www.gedizmehter.com/
Enstrümantal - Mehter Vuruyor 03:03
Enstrümantal - Mehter Vuruyor 31 izlenme - 5 yıl önce
Kamil Reha Falay - Mehter Vuruyor 03:17
Kamil Reha Falay - Mehter Vuruyor 1 izlenme - 1 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190csP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mansur Yeşildağ - Mehter Vuruyor 03:15
Mansur Yeşildağ - Mehter Vuruyor 1 izlenme - 1 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A181l6P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mehmet Erenler - Mehter Vuruyor  01:29
Mehmet Erenler - Mehter Vuruyor 0 izlenme - 5 ay önce Mehmet Erenler - Mehter Vuruyor Albüm:Ceddin Deden Neslin Baban Efsane Mehter Marşları Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler