Hoşgeldiniz!

Meiko Videoları

Kalısta Ve Thresh'ın İnanılmaz Uyumu 00:36
Kalısta Ve Thresh'ın İnanılmaz Uyumu 29.177 izlenme - 1 yıl önce Hem Kalista'yı hem de Thresh'i alt koridordaki dominantlığıyla ayrı ayrı biliyoruz zaten. Peki bu ikisi usta ellerde, (Edward Gaming oyuncuları Deft ve Meiko) birlikte savaşsalar ne olurdu? Tam olarak bu! İyi seyirler!
kill bill soundtrack  meiko kaji - the flower of c 03:52
kill bill soundtrack meiko kaji - the flower of c 10.795 izlenme - 7 yıl önce
Meiko - Leave The Lights On 03:48
Meiko - Leave The Lights On 546 izlenme - 3 yıl önce Music video by Meiko performing Leave The Lights On. (C) 2012 Concord Music Group, Inc.
Meiko Kaji - Urami Bushi 03:37
Meiko Kaji - Urami Bushi 213 izlenme - 2 yıl önce Kill Bill Vol.2 soundtracklerinden, anlamasınız da mırıldanmaktan kendinizi alamayacağınız, güzel sesli japon Meiko Kaji’den bir şarkı... dinlediğimde saatlerce tekrar mırıldanıyorum kendimce... Hanayo kireyito odaterare, Saite misereba, suniçira sareru, Bakana, bakana, bakana onna nooooo, Urami ubişiiiiiiii...
Meiko Kaji - The Flower of Carnage 03:54
Meiko Kaji - The Flower of Carnage 187 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin kill bill filminden tanıdığı meşhur şarkı..aşırı huzurlandırıyor insanı...siz kapatın gözlerinizi..deriiin nefes alın..işte böylee..
Meiko - Leave The Lights On (Krot Remix) 06:45
Meiko - Leave The Lights On (Krot Remix) 265 izlenme - 3 yıl önce Heard This Play İn The Plug.dj Room I Opened And Absolutely Loved İt. Saw That The Full Version Doesn't Have Many Views On Youtube So I Decided To Upload İt....
Meiko - Leave The Lights On (Dntst Remix) 05:54
Meiko - Leave The Lights On (Dntst Remix) 217 izlenme - 3 yıl önce Meiko - Leave The Lights On (dntst Remix)
Meiko - Leave The Lights On (Culture Code Remix) [dubstep] 05:30
Meiko - Leave The Lights On (Culture Code Remix) [dubstep] 160 izlenme - 3 yıl önce
Meiko Kaji - Aki (1974) 04:31
Meiko Kaji - Aki (1974) 115 izlenme - 2 yıl önce Meiko kaji'nin 1974 yılında çıkarmış olduğu albümden bir parça. Aynı zamanda bu albüm meiko kaji'nin 5. LP'dir.
Meiko Kaji - Hotaru no Hashi 04:18
Meiko Kaji - Hotaru no Hashi 90 izlenme - 2 yıl önce Meiko kaji daha çok ülkemizde ve dünya da kill bill filmi sayesinde yalnızca iki şarkısıyla tanındı,The flower of carnage ve urami bushi.Bu sese hayran kalan benim gibiler diğer şarkılarını da internet aracılığı ile dinleme olanağı bulunca gerçekten diğer şarkılarının da iyi olduğunu fark etmiştir.Bunların arasında en çok hoşuma giden bir parçaya kulak vermenizi rica ediyorum.
Meiko - Leave The Lights On ( Bronze Whale Remix ) 04:11
Meiko - Leave The Lights On ( Bronze Whale Remix ) 67 izlenme - 3 yıl önce Meiko - Leave The Lights On ( Bronze Whale Remix )