Hoşgeldiniz!

meksika sınırı

sagopa kajmer ülke tv meksika sınırı kaj-okte15 su 02:36
sagopa kajmer ülke tv meksika sınırı kaj-okte15 su 6.180 izlenme - 9 yıl önce
Meksika Sınırı - Haftanın Meksikalısı Selman 07:37
Meksika Sınırı - Haftanın Meksikalısı Selman 2.393 izlenme - 9 yıl önce mananın manasızlaştığı, her şeyin gösterişten ibaret olduğu zamanımızda, hakikatları barındıran bir yanıt.
 ABD-Meksika sınırında ‘süper tünel’ keşfedildi 00:45
ABD-Meksika sınırında ‘süper tünel’ keşfedildi 1.218 izlenme - 4 yıl önce ABD ile Meksika sınırı arasında, uyuşturucu kartelleri tarafından kullanılan 'süper tünel' keşfedildi. Yerin 10 metre altından zigzaklar çizerek ilerleyen tünelin ortaya çıkarılmasının ardından 3 kişi gözaltına alındı.ABD'li yetkililer, bunun, bugüne kadar ortaya çıkarılan "en gelişmiş tünel" olduğunu söyledi. Meksika'nın Tijuana sınır bölgesinden başlayarak, San Diego şehrindeki bir deponun içinde biten tünelde uyuşturucu nakliyatının hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için elektronik raylı bir sistem kurulduğu, tünelin içinin ışıklandırma ve havalandırma sistemlerinin bulunduğu belirtildi.Bu arada operasyonda 100 ton esrar ve 100 kilogram kokain ele geçirildiği ifade edildi.Yetkililer, 2006 yılından bu yana, San Diego'ya uzanan toplam sekiz tünel bulduklarını belirterek, son yıllarda tünel sayısında artış kaydedildiğini söyledi.
Meksika Sınırı 09:59
Meksika Sınırı 646 izlenme - 8 yıl önce
İbrahim Paşalı Ve İbrahim Tenekeciden İki Kesit 00:52
İbrahim Paşalı Ve İbrahim Tenekeciden İki Kesit 374 izlenme - 5 yıl önce (Meksika Sınırı)
Tarık Tufan - Anna 03:41
Tarık Tufan - Anna 155 izlenme - 2 yıl önce Tarık Tufan’ın mükemmel şiiri ‘’Anna’’.Aslında İsmail Kılıçarslanın sesinden ayrı bir güzeldir : http://www.youtube.com/watch?v=V_1xIvuW0lw . Ama burada da giriş ,fon ve düzenleme ‘Anna’ya yakışır şekilde olmuş.Adımın neden ‘Anna’ olduğunu merak edenler için de sebeplerden biri diyebiliriz.Merak etmeyenler için ise sadece tadından yenmeyecek güzellikte bir şiir.
Ece Ayhan - 'Abiler' Lafının Ortaya Çıkışına Dair / Bir Mayıs Yayınından 01:55
Ece Ayhan - 'Abiler' Lafının Ortaya Çıkışına Dair / Bir Mayıs Yayınından 140 izlenme - 3 yıl önce ÜLKE TV'de yayınlanan "Meksika Sınırı" isimli güzele benzeyen bir programda, Ece Ayhan'ın 1997 Ütopya Dergisi'nde kaleme aldığı eserin seslendirişini ve günümüzde kullanılan "Abiler!" lafının ortaya çıkışına dair kurgusunu (belki gerçek bilemiyorum) dinliyoruz. Bir Mayıs Yayınından Merhaba!
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 02:26
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 172 izlenme - 3 yıl önce Radyocu ve yazardır Tarık Tufan. Aslında kendisi beğendiğim bir kişidir, eserleri de çok iyidir bence, ama sanki bu sefer abartmış. Ne gerek var diyorum bazen.
Erkan Kara - Zaman Kesikleri Ülke Tv 01:18
Erkan Kara - Zaman Kesikleri Ülke Tv 112 izlenme - 5 yıl önce 2000 Sonrası Yayımladığı Şiirlerle Kendinden Bahsettiren Erkan Kara,'' Hüzzam Peyke '' Ve '' Nar Meseli '' Nin Ardından Üçüncü Şiir Kitabı ''zaman Kesikleri'' Ni De Okurlarıyla Buluşturuyor.inceliklerden Kopardığı Duyumlarda Yaratılmış,anlamı Kolay Ele Vermeyen, Sıkı İşlenmiş Bir Şiir Yapısı Oluşturan Erkan Kara ,şiirinde Ontolojik Buluşlarla Ve Eşyaya Getirilen Yepyeni Tanımlamalarla , Tamamen Yaratıya Dayalı Bir Hazla Karşılaşıyoruz.
İsmail Kılıçarslan - Cennet Modern 03:49
İsmail Kılıçarslan - Cennet Modern 45 izlenme - 2 yıl önce İsmail Kılıçarslan, kendisinin hazırlayıp sunduğu Meksika Sınırı adlı programda "Cennet Modern" isimli şiirini seslendiriyor.