Hoşgeldiniz!

melanom

Sevgili 16 Yaşındaki Halim 05:03
Sevgili 16 Yaşındaki Halim 3.742 izlenme - 4 yıl önce Gençliğinizde almadığınız bir önlem yüzünden Malign Melanom Kanseri olsanız gençliğinize ne söylemek isterdiniz?
Sevgili 16 Yaşımdaki Halim - Melanom Cilt Kanseri 05:03
Sevgili 16 Yaşımdaki Halim - Melanom Cilt Kanseri 1.988 izlenme - 7 yıl önce sevgili 16 yaşımdaki halim - cilt kanseriizlesene yöneticileri eğer bu sitede bu video önceden yüklenmemişse ana sayfada yayınlamanızı rica ediyorum
Ciltteki Leke ve Benlerden Ne Zaman Şüphelenmeliyiz ? 01:21
Ciltteki Leke ve Benlerden Ne Zaman Şüphelenmeliyiz ? 8 izlenme - 1 hafta önce Acıbadem Bakırköy Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Çiğdem Usul Afşar; "Melanom" üzerine soruları cevaplamış.
Melanom Nedir, Belirtileri Nelerdir ? 03:04
Melanom Nedir, Belirtileri Nelerdir ? 6 izlenme - 1 hafta önce Acıbadem Bakırköy Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Çiğdem Usul Afşar; "Melanom" üzerine soruları cevaplamış.
Sevgili 16 yaşımdaki halim! Mutlaka izleyin ve paylaşın 05:03
Sevgili 16 yaşımdaki halim! Mutlaka izleyin ve paylaşın 58 izlenme - 3 yıl önce Malign Melanom kanser tümörleri arasında en kötü olanı ve dağılma riski yüksek, eğer erken teşhis edilip tedavi yoluna gidilmezse sonuç videoda da dediği gibi
16 Yaşındaki Halim...(Sosyal Mesaj İçerir) 05:03
16 Yaşındaki Halim...(Sosyal Mesaj İçerir) 58 izlenme - 3 yıl önce Çağımızın en zorlu hastalıklarından olan kanserin bir türüyle ilgili bir video. Ne yazık ki gün geçtikçe ismini çevremizde daha çok duyuyoruz. Buyurun birde tecrübeli kişilerden dinleyelim.
Melanomun Tedavisi 01:22
Melanomun Tedavisi 0 izlenme - 1 hafta önce Acıbadem Bakırköy Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Çiğdem Usul Afşar; "Melanom" üzerine soruları cevaplamış.