Hoşgeldiniz!

Melda Onur

Melda Onur'dan Ali İsmail Tişörtüyle Çarşı'ya Destek 06:25
Melda Onur'dan Ali İsmail Tişörtüyle Çarşı'ya Destek 39 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı'ya destek vermek için TBMM Genel Kurulu'na üzerinde Kartal resmi olan ve "Asi Ruhumuz Burada" yazan tişörtle geldi. Onur, tişörtü milletvekillerine kollarını açarak gösterdi. Onur daha sonra konuşmak için kürsüye geldiğinde o tişörtü çıkardı, altından da Gezi eylemleri sırasında Eskişehir'de polis ve esnaf tarafından öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın fotoğrafının basılı olduğu bir başka tişört çıktı. CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan da konuşmasında kürsüye Çarşı atkısı ile çıktı...Sizi bilmem ama ben alkışladım
Melda Onur da Gül'e, Erdoğan'a ve Davutoğlu'na Meydan Okudu 01:50
Melda Onur da Gül'e, Erdoğan'a ve Davutoğlu'na Meydan Okudu 24 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur ALS hastalığına dikkat çekmek için Hayrünnisa Gül'e, Emine Erdoğan'a ve Sare Davutoğlu'na meydan okudu.
Milletvekili Meclis Kürsüsünde Üçlü Çektirdi 06:25
Milletvekili Meclis Kürsüsünde Üçlü Çektirdi 16 izlenme - 3 yıl önce TBMM Genel Kurulu'nda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2013 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Tasarısının 5'nci tur görüşmelerinde kürsüye çıkan CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Beşiktaş taraftar grubu çArşı'ya yönelik yargılamayı eleştirdi. Kürsüye üzerinde Kartal resmi ve 'Asi Ruhumuz Burada' yazılı tshirt'le çıkan Onur, konuşmasına Ali İsmail Korkmaz'ın resminin bulunduğu bir başka tshirt'le devam etti.
CHP'de Ulusalcı Kanat Deklarasyon Yayınlayacak 00:43
CHP'de Ulusalcı Kanat Deklarasyon Yayınlayacak 11 izlenme - 3 yıl önce Parti içerisinde Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığına karşı çıkan bazı isimler, yayınlayacakları deklarasyonla tepkilerini dile getirecekler.
CHP'den Çatı Adaya İlk Tepkiler 00:38
CHP'den Çatı Adaya İlk Tepkiler 15 izlenme - 3 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu'nun CHP ve MHP tarafından çatı aday gösterilmesine, CHP milletvekilleri Melda Onur ve Hüseyin Aygün tepki gösterdi.
Melda Onur'dan Çatı Adayı Tepkisi: Trollendik! 00:23
Melda Onur'dan Çatı Adayı Tepkisi: Trollendik! 7 izlenme - 3 yıl önce CHP'li milletvekili Melda Onur, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin uzlaştığı çatı adayı hakkında tepki: Trollendik!