Hoşgeldiniz!

Melih Altınok

DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 02:24
DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 7.823 izlenme - 8 ay önce Melih Altınok sabah haberlerini sunarken sosyal medyadan kendisine yazılanları da okudu. Altınok, okuduğu bir mesajda 'Senin de günün gelir o gün biz de seni katlederiz' şeklinde şoke eden bir tehdit mesajıyla karşılaştı.
Melih Altınok - Tezkere Geçseydi Ergenekon Yapılmazdı 00:34
Melih Altınok - Tezkere Geçseydi Ergenekon Yapılmazdı 2.069 izlenme - 8 ay önce Hükümet medyasında Suriye'ye girebilmek için laf lafı kovalarken itiraflar da peşpeşe geliyor. 1 Mart tezkeresine hayır dediği için amerika ile el ele ergenekon adlı operasyon yapılıp üst düzey generallerin içeri alınmasının arka planını dinliyoruz. ''Ben bu davanın savcısıyım'' ve ''Ülke bağırsaklarını temizliyor'' denirken, nereden nereye.
3 aylık maaşını alamayan antrenör eylem yaptı 02:04
3 aylık maaşını alamayan antrenör eylem yaptı 124 izlenme - 5 ay önce Edirne'de futbol antrenörü Melih Altınok, görev yaptığı Edirnespor’dan maaşını alamadığını iddia ederek caddede oturma eylemi yaptı. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Edirnespor’un Altyapı Sorumlusu olarak görev yapan Altınok, üç aylık maaşını alamadığını öne sürerek trafiğe kapalı Saraçlar Caddesi'nde "Edirnespor'da şahsıma yapılan haksızlıklara karşı susma hakkımı kullanıyorum" yazılı dövizle bir süre oturma eylemi yaptı. Altınok, alacaklarının bir an önce ödenmesini isteyerek, eylemine son verdi.
Melih Altınok: Kamer Genç İşi Deliliğe Vuruyor 11:07
Melih Altınok: Kamer Genç İşi Deliliğe Vuruyor 331 izlenme - 3 yıl önce Melih Altınok: Kamer Genç işi deliliğe vuruyor Altınok, dün bir skandala daha imza atan ve büyük tepki toplayan Kamer Genç'in yaptıklarının aslında bir zihni...
Melih Altınok'un Defne Halman'a Tepkisi Paylaşım Rekoru Kırıyor 03:02
Melih Altınok'un Defne Halman'a Tepkisi Paylaşım Rekoru Kırıyor 148 izlenme - 1 yıl önce Defne Halman'ın "Rumeli Hisarı'nda mescid yapılmasına izin vermeyelim" sözlerine bir tepki de sunucu Melih Altınok'tan gelmişti. Altınok'un tepkisi paylaşım rekoru kırıyor.
Melih Altınok'tan Cumhuriyet'e: Hala Bu Haberleri Yapmaya Nasıl Yüzünüz Var? 01:28
Melih Altınok'tan Cumhuriyet'e: Hala Bu Haberleri Yapmaya Nasıl Yüzünüz Var? 16 izlenme - 7 ay önce ATV'de yayınlanan 'Kahvaltı haberleri' programında Melih Altınok, FETÖ'nün trollerinin elinde oyuncak olan gazeteler ve ihanet haberlerini yorumladı. Melih Altınok, yaptıkları yalan haberler için sürekli tekzip yayınlamak zorunda kalan gazetelere ' Bu yalan haberlerle elinize ne geçiyor? Hala bu haberleri yapmaya nasıl yüzünüz var? ' diye sordu.
Melih Altınok: Hürriyet Bu Ülkedeki Bir Çok Kesimi Ötekileştirmiş Bir Gazetedi 03:48
Melih Altınok: Hürriyet Bu Ülkedeki Bir Çok Kesimi Ötekileştirmiş Bir Gazetedi 72 izlenme - 2 yıl önce Melih Altınok: Hürriyet Bu Ülkedeki Bir Çok Kesimi Ötekileştirmiş Bir Gazetedi
Melih Altınok'un Bayrak Rahatsızlığı: Her Tarafta Bayrak 02:04
Melih Altınok'un Bayrak Rahatsızlığı: Her Tarafta Bayrak 11 izlenme - 7 ay önce Zamanın ruhuna göre yazan, konuşan havuz medyasının kalemşörleri ve sunucuları iktidara yaranma yarışı içinde dün söylediklerinin tam tersini savunuyor. Sabah yazarı ve ATV sunucusu Melih Altınok da bu isimlerin önde gelenlerinden biri.
Kahvaltı Haberleri'nde Soyunma Eylemi 03:02
Kahvaltı Haberleri'nde Soyunma Eylemi 23 izlenme - 9 ay önce Atv'de yayınlanan Melih Altınok'un sunduğu Kahvaltı Haberleri programında gündeme ilişkin konular konuşuldu. Canlı yayına çıkıp soyunarak AK Parti'yi eleştiriyoruz diyerek eylemler yapanları eleştirdi. Altınok, yapılan olayların mizansen olduğunu düşündüğünü de belirtti.
Melih Altınok'tan Fatih Portakal'a: Skandal Oskarlarını Hakettiler 01:21
Melih Altınok'tan Fatih Portakal'a: Skandal Oskarlarını Hakettiler 8 izlenme - 6 ay önce ATV'de yayınlanan 'Kahvaltı haberleri' programında Melih Altınok, Fox TV sunucularının karıştığı silahla tehdit ederek hazırladıkları komployu yorumladı. Melih Altınok, bir süre önce terör örgütü PKK'ta teşekkür edilmesi gerektiğini savunan Fatih Portakal'ın da içinde olduğu olayı Skandal oskarlarını hakettiler şeklinde yorumladı.
Katil Sürüsüyle Fotoğraf Çektiriyorlar (Kahvaltı Haberleri 14 Haziran Salı) 02:17
Katil Sürüsüyle Fotoğraf Çektiriyorlar (Kahvaltı Haberleri 14 Haziran Salı) 6 izlenme - 4 ay önce ATV'de yayınlanan 'Kahvaltı haberleri' programında Melih Altınok, HDP'li Selahattin Demirtaş'ın seri katil Atalay Filiz ile ilgili sosyal medyada yazdıklarını yorumladı.
Melih Altınok'a Canlı Yayında Tehdit 02:24
Melih Altınok'a Canlı Yayında Tehdit 9 izlenme - 8 ay önce ATV'de sabah haberlerini sunan Melih Altınok'a sosyal medya üzerinden tehdit yağdı. Melih Altınok sabah haberlerini sunarken sosyal medyadan kendisine yazılanları da okudu. Altınok, okuduğu bir mesajda "Sana da aynısını yapacağız" şeklinde şoke eden bir tehdit mesajıyla karşılaştı. Melih Altınok, yıllardan beri bu tarz tehditler aldığını ve korkmadığını belirttikten sonra "Bu ekranda PYD'ye YPG'ye teşekkür edilmeyecek. Terörün her türlüsüne karşı durulacak. Şimdi bu tehdit eden şahısları şikayet etseniz, soruşturma açılsa hemen bu gazeteler (Cumhuriyet'i göstererek) 'Twitter'a yasak geldi! şu oldu bu oldu' diyecekler" dedi.
Melih Altınok'un Cemil Bayık'a Veryansın Etmesi! 01:34
Melih Altınok'un Cemil Bayık'a Veryansın Etmesi! 7 izlenme - 8 ay önce ATV'de yayınlanan 'Kahvaltı Haberleri' programında Melih Altınok, PKK'lı terörist Cemil Bayık'ın mesajını yorumlarken tokat gibi sözlere yer verdi. İzliyoruz efendim.