Hoşgeldiniz!

Melih Altınok Videoları İzle

DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 02:24
DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 7.900 izlenme - 1 yıl önce Melih Altınok sabah haberlerini sunarken sosyal medyadan kendisine yazılanları da okudu. Altınok, okuduğu bir mesajda 'Senin de günün gelir o gün biz de seni katlederiz' şeklinde şoke eden bir tehdit mesajıyla karşılaştı.
Melih Altınok - Tezkere Geçseydi Ergenekon Yapılmazdı 00:34
Melih Altınok - Tezkere Geçseydi Ergenekon Yapılmazdı 2.088 izlenme - 1 yıl önce Hükümet medyasında Suriye'ye girebilmek için laf lafı kovalarken itiraflar da peşpeşe geliyor. 1 Mart tezkeresine hayır dediği için amerika ile el ele ergenekon adlı operasyon yapılıp üst düzey generallerin içeri alınmasının arka planını dinliyoruz. ''Ben bu davanın savcısıyım'' ve ''Ülke bağırsaklarını temizliyor'' denirken, nereden nereye.
3 aylık maaşını alamayan antrenör eylem yaptı 02:04
3 aylık maaşını alamayan antrenör eylem yaptı 127 izlenme - 1 yıl önce Edirne'de futbol antrenörü Melih Altınok, görev yaptığı Edirnespor’dan maaşını alamadığını iddia ederek caddede oturma eylemi yaptı. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Edirnespor’un Altyapı Sorumlusu olarak görev yapan Altınok, üç aylık maaşını alamadığını öne sürerek trafiğe kapalı Saraçlar Caddesi'nde "Edirnespor'da şahsıma yapılan haksızlıklara karşı susma hakkımı kullanıyorum" yazılı dövizle bir süre oturma eylemi yaptı. Altınok, alacaklarının bir an önce ödenmesini isteyerek, eylemine son verdi.
Melih Altınok: Kamer Genç İşi Deliliğe Vuruyor 11:07
Melih Altınok: Kamer Genç İşi Deliliğe Vuruyor 336 izlenme - 4 yıl önce Melih Altınok: Kamer Genç işi deliliğe vuruyor Altınok, dün bir skandala daha imza atan ve büyük tepki toplayan Kamer Genç'in yaptıklarının aslında bir zihni...
Melih Altınok'un Defne Halman'a Tepkisi Paylaşım Rekoru Kırıyor 03:02
Melih Altınok'un Defne Halman'a Tepkisi Paylaşım Rekoru Kırıyor 151 izlenme - 2 yıl önce Defne Halman'ın "Rumeli Hisarı'nda mescid yapılmasına izin vermeyelim" sözlerine bir tepki de sunucu Melih Altınok'tan gelmişti. Altınok'un tepkisi paylaşım rekoru kırıyor.
Melih Altınok: Hürriyet Bu Ülkedeki Bir Çok Kesimi Ötekileştirmiş Bir Gazetedi 03:48
Melih Altınok: Hürriyet Bu Ülkedeki Bir Çok Kesimi Ötekileştirmiş Bir Gazetedi 88 izlenme - 3 yıl önce Melih Altınok: Hürriyet Bu Ülkedeki Bir Çok Kesimi Ötekileştirmiş Bir Gazetedi