Hoşgeldiniz!

Melih Kahveci Videoları

Melih Kahveci - Gideceğum Torul'a (Sesi Çok Güzel) 02:01
Melih Kahveci - Gideceğum Torul'a (Sesi Çok Güzel) 1.285 izlenme - 2 yıl önce Melih Kahveci - Gideceğum Torul'a (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: Gideceğum Torula Ben yorula yorula Baban vermedi seni İki gözü kör ola Sibel Can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen Türkiye’nin dört bir yanını gezerek keşfedilmeyen sesleri dinlemeye devam ediyor… Bu hafta, Sibel Can Bursa ve Edirne'den takımını oluşturdu, Sertab Erener ise Mardin ve Kocaeli'den takım kurdu. Gökhan Türkmen Bursa, Antalya ve Ankara’yı ziyaret etti. Sibel Can programa esprili ve iddialı giriş yaparak en güzel sesler bizde diyerek yarışmanın heyecan ve gerilimini artırdı. Sertab Erener altın kart uygulamasını kullanarak Melih Kahveci'yi tekrar takımına aldı, bu bölümde tekrar yarışacak. Gökhan Türkmen’in yarışmacısı Enes sahnedeyken Sibel Can ile aralarindaki esprili diyalog izleyenlere neşeli anlar yaşattı. Emre Karayel yarışmacı Hatice ile Arapça şarkı söyledi. Bu bölümde de izleyenleri farklı hayat hikayeleri ve birbirinden güzel sesler bekliyor.
Melih Kahveci - Güneş Açti - Teaser 00:27
Melih Kahveci - Güneş Açti - Teaser 432 izlenme - 1 yıl önce Melih Kahveci'nin, Talent İstanbul etiketiyle yayınlanan "Güneş Açti" albümünde yer alan "Güneş Açti" isimli şarkısı, teaser klibiyle netd'de.
Melih Kahveci - Güneş Açti 03:56
Melih Kahveci - Güneş Açti 234 izlenme - 1 yıl önce Melih Kahveci'nin, Talent İstanbul etiketiyle yayınlanan "Güneş Açti" albümünde yer alan "Güneş Açti" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Melih Kahveci - Kara Kalem 04:25
Melih Kahveci - Kara Kalem 28 izlenme - 4 ay önce Melih Kahveci'nin, Talent İstanbul etiketiyle yayınlanan "Güneş Açti" albümünde yer alan "Kara Kalem" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ebral Aydın Düzenleme: Cem Sait Arslantunalı Yönetmen: Talent İstanbul
Melih Kahveci - Kara Kalem 04:25
Melih Kahveci - Kara Kalem 25 izlenme - 4 ay önce Melih Kahveci'nin, Talent İstanbul etiketiyle yayınlanan "Güneş Açti" albümünde yer alan "Kara Kalem" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ebral Aydın Düzenleme: Cem Sait Arslantunalı Yönetmen: Talent İstanbul netd müzik, Facebook'ta, http://bit.ly/ndm-facebook aynı zamanda Twitter'da, http://bit.ly/ndm-twitter bir de Instagram'da! http://bit.ly/ndm-insta Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? http://bit.ly/2d8ihWS