Hoşgeldiniz!

Melike Güner

İncir Reçeli 2  / İlk Tanıtım Fragmanı  / Bkmonline 02:12
İncir Reçeli 2 / İlk Tanıtım Fragmanı / Bkmonline 25.832 izlenme - 3 yıl önce İncir Reçeli 2' filminin fragmanı yayınlandı Şarkıcı Halil Sezai'nin başrolünde olduğu filmin fragmanı seyirci ile buluştu. Başrollerinde Halil Sezai ve Melike Güner'in yer aldığı yer aldığı İncir Reçeli filmi 2011 yılında vizyona girmiş ve oldukça dikkat çekmişti. Halil Sezai de geçtiğimiz günlerde filmin devamının çekileceğini açıklamıştı. Vizyon tarihi henüz belli olmayan İncir Reçeli 2'nin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.
İncir Reçeli 2  Fragmanı 02:12
İncir Reçeli 2 Fragmanı 2.961 izlenme - 3 yıl önce "Herkesin bir hikâyesi vardır... Kimi kâğıda kazır hikâyesini, kimi etine... Kâğıt yanınca, et gömülünce biter hikâye..."
İncir Reçeli'nin 6 Yıl Sonra Gelen Kamera Arkası 08:50
İncir Reçeli'nin 6 Yıl Sonra Gelen Kamera Arkası 214 izlenme - 4 ay önce 2011 yılında gösterime giren İncir Reçeli filminin kamera arkası henüz geçtiğimiz ay, İncir Reçeli You Tube sayfasında yayınlandı.
Kızlar Yurdu - Jenerik (2006) 02:33
Kızlar Yurdu - Jenerik (2006) 508 izlenme - 2 yıl önce Kızlar Yurdu dizisi jenerik müziği (Nil Karaibrahimgil) Yapımı: 2006 - Türkiye Tür: Komedi, Dram, Romantik Yönetmen : Serkan İpekören, Ceyda Demir Senaryo : Aybike Ertürk Yapımcı : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Firma : Altıoklar Film Zeynep'in Samsun'dan akrabası Fikriye yurda gelir ve saflığıyla kızların sevgisini kazanır. Ati, Zafer ve Umutcan, Kızlar Yurdu manzaralı evi tutmaya karar verir. Erkekler kızlar yurdunu dikizlerken içerde hayat devam etmektedir. Yurdun curcunasında sigortalar atar ve elektirikler kesilir. Tüm kızların hayran olduğu tesisatçı Özgür yurda çağırılır. Ankara ziyaretinden erken dönen müdire Süreyya, gördüğü manzara karşısında sinirlenir. Süreyya yurda bir müfettişin geleceğini haber verir. Aylin'in sevgilisi Sinan ile buluşması hayal kırıklığı ile biter. Ertesi sabah gelen Gönül akılları karıştırır. Yurda yeni gelenlere yapılan esrarengiz gecede düzenlenen ruh çağırma seansı tam bir fiyaskoyla sonuçlanır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151873/kizlar-yurdu-jenerik-1992 hiç bakmadım demeyin çok popülerdi bu dizi bir kere oyuncular kaliteli.
Doktorlar - 1.Bölüm Fragmanı (Tanıtım) 01:03
Doktorlar - 1.Bölüm Fragmanı (Tanıtım) 178 izlenme - 2 yıl önce Doktorlar, başrollerini Kutsi ve Yasemin Ergene'nin oynadığı bir hastane dizisidir. 28 Aralık 2006 tarihinde Show TV'de başladı ve Grey's Anatomy dizisinden uyarlanmıştır. Dizide doktorların yaşantıları ve aşkları konu edilmektedir. Dizi tekrarlarına olan ilgiden dolayı 2010'da tekrardan yayına başlamıştır. Bu kez başrolde Yasemin Ergene yerine Leyla Göksun oynamıştır. Düşük izlenme oranlarından dolayı 10. bölümüyle ikinci kez ekranlara veda etmiştir. Tekrar bölümleri her yaz Show TV'de yayınlanırken 2013 yazında yayın hakları FOX 'a satılarak FOX'da yayınlanmaya başlamıştır. Kaynak:Vikipedia