Hoşgeldiniz!

melike ile yeni baştan

Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 01:00
Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 449.076 izlenme - 5 yıl önce Orhan Bey ile kuma olarak aldığı Dilek isimli kadının annesi, canlı yayında birbirlerine girdiler. Programa ilk olarak Orhan Bey'e kuma olarak giden Dilek Hanım bağlandı. Orhan Bey'in kendisine sahilde tecavüz ettiğini ileri süren Dilek Hanım, sonrasında bu birlikteliğe mecbur kaldığını anlattı. BİR ANDA SALDIRDI Dilek Hanım'ın bu sözlerinden sonra stüdyoya gelen annesi, Orhan Bey ile tartışmaya başladı. Hızını alamayan öfkeli anne, canlı yayında kızını kuma olarak alan Orhan Bey'e saldırdı.
Kızımı Yeliz Yeşilmen Kaçırdı! 02:42
Kızımı Yeliz Yeşilmen Kaçırdı! 1.166 izlenme - 5 yıl önce Melike ile Yeni Baştan programına konuk olan Gülbin Vardar ve ailesi, Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialarda bulundu.
Canlı Yayında Rezalet 00:44
Canlı Yayında Rezalet 852 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan 'melike İle Yeni Baştan' Programı Yine İlginç Bir Olaya Evsahipliği Etti. Orhan Bey, Kuma Olarak Aldığı Dilek İsimli Kadının Annesiyle Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler. programa İlk Olarak Orhan Bey'e Kuma Olarak Giden Dilek Hanım Bağlandı. Orhan Bey'in Kendisine Sahilde Tecavüz Ettiğini İleri Süren Dilek Hanım, Sonrasında Bu Birlikteliğe Mecbur Kaldığını Anlattı. dilek Hanım'ın Bu Sözlerinden Sonra Stüdyoya Gelen Annesi, Orhan Bey İle Tartışmaya Başladı. Hızını Alamayan Öfkeli Anne Canlı Yayında Kızını Kuma Olarak Alan Orhan Bey'e Saldırdı.
Canlı Yayında Dehşete Düşüren Kuma Kavgası! 00:39
Canlı Yayında Dehşete Düşüren Kuma Kavgası! 329 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv'de Canlı Yayında Çıkan Kavga Sunucuyu Paniğe Sevketti.
Oğlunun Sözlerine Dayanamadı, Yayında Bayıldı! 01:42
Oğlunun Sözlerine Dayanamadı, Yayında Bayıldı! 384 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv stüdyolarında anne oğul dramı yaşandı; oğlunun sözlerine dayanamayan anne bayıldı!
Canlı Yayında Kavga 00:51
Canlı Yayında Kavga 304 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan 'Melike İle Yeni Baştan' Programı Yine İlginç Bir Olaya Ev Sahipliği Yaptı...
Beyaz Tv - Melike ile Canlı Yayın Atraksiyonları 00:43
Beyaz Tv - Melike ile Canlı Yayın Atraksiyonları 148 izlenme - 3 yıl önce "Melike ile Yeni Baştan" programında Jeton atılmış Chun-Li hızlılığında kızının üzerine kuma getiren adama girişen teyzemiz ilk saldırıda sinirini alamıyor ve biraz dinlendikten sonra tekrar geliyor.