Hoşgeldiniz!

Melis Birkan

Avea'dan Konuşma Aşkına Melis Birkan Ozan Güven 01:36
Avea'dan Konuşma Aşkına Melis Birkan Ozan Güven 8.555 izlenme - 13 yıl önce melis birkan ve ozan güven'in başrollerini paylaştığı aşk temalı yeni reklam kampanyası 1. bölüm www.gsmkampanya.com
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi'nin Genleri (Tamamı) 01:19:36
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi'nin Genleri (Tamamı) 4.883 izlenme - 6 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin her yayınladığı bölümde bulunulan "İsmail Abi'nin Genleri" adlı bütün bölümlerin tek parça halinde videosuyla karşınızdayım.
alternatifsiz adam 01:21
alternatifsiz adam 3.803 izlenme - 14 yıl önce issız adam filmi'nin komik afişleri çoğunu kendim yaptım beğenilerinize sunuyorum
Şeffaf Oda - Cemal Hünal Ve Melis Birkan 08:56
Şeffaf Oda - Cemal Hünal Ve Melis Birkan 1.638 izlenme - 9 yıl önce Şeffaf Oda'da Cemal Hünal ve Melis Birkan Düeti..
Deli Saraylı - Jenerik 01:42
Deli Saraylı - Jenerik 180 izlenme - 7 yıl önce Deli Saraylı, Süreç Film şirketinin yapımcılığını üstlendiği, Show TV'de yayınlanan Türk Komedi-Tarihi televizyon dizisi. 17 Eylül 2010 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi 9 Aralık 2010 tarinde sona ermiştir. Yıl 1920, yer İstanbul. 1. Dünya Savaşı'nda bozguna uğrayan Osmanlı'nın başkenti müttefikler tarafından işgal edilmiş durumda. Anadolu'nun İstanbul'dan bir bilgi akışına ihtiyacı var, İstanbul'un elitleri ise konudan bağımsız 'tatlı' bir hayat yaşıyorlar. Sait Molla önderliğinde kurulan İngiliz Muhipleri Cemiyeti, İnglizlerle İstanbul cemiyet hayatını kaynaştırıyor. Bu noktada Deli Saraylı ve Hüsrev Binbaşı'ya bir görev veriliyor. Bu ekip İstanbul'da bir konak tutarak istihbarat sağlayacaklar. Yabancı oldukları cemiyet hayatına giren ekip, tam bir aile olarak kurulur, tüm aile fertleri (uşaktan ailenin çocuklarına kadar) istihbarat için çalışıyorlar. Ancak yabancı oldukları bu ortamda herkes bol bol pot kırarlar... Aşk ilişkileri, nefret, komiklik ve vatanseverlik temalarıyla Deli Saraylı gönlünüzde taht kuracak. 11.bölümde Acun Ilıcalı prodüksiyonlarına öncelik tanıyan Show Tv 'nin reyting kurbanı dizisi olma özelliğindedir. Aniden bitirilmiştir. Dizinin finalinde İstanbul'un kurtuluş günü sebebiyle infazdan kurtulan Hüsrev Bey ile Perizad Hanım evlenir, bu evliliğin üzerine Hüma Berlin'e annesinin yanına gider ve geri dönmez, Dilruba Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde öğretim üyesi olur, Ayyar hırsızlık masasında görevli olur, Emir Zahir ise dizideki deyişle mazbut bir evlilik yapar. Ve Lebriz Anne de dizinin tanımıyla kadınlara oy hakkının verildiğini göremeden vefat eder..
Leyla ile Mecnun - Hasret Rüzgarları (Klip) 03:29
Leyla ile Mecnun - Hasret Rüzgarları (Klip) 135 izlenme - 7 yıl önce efsane dizi Leyla ile Mecnunun duygusal sahnelerinden oluşup Müslüm babanın sesiyle hayat bulan bu videoyu efkarlanarak izleyelim..