Hoşgeldiniz!

Melisa Aslı Pamuk

Melisa Aslı Pamuk: Adnan Oktar'ın Programından Kovuldum 01:30
Melisa Aslı Pamuk: Adnan Oktar'ın Programından Kovuldum 8.288 izlenme - 4 yıl önce Miss Turkey 2011 güzeli Melisa Aslı Pamuk katıldığı Burada Laf Çok programında Hollanda'dan geldikten sonra Adnan Oktar'ın programına nasıl konuk olduğunu ve programdan ayrılış sürecini anlattı.
Her Sevda Bir Veda Fragman 02:08
Her Sevda Bir Veda Fragman 4.632 izlenme - 4 yıl önce Kadrosunda, Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova'nın yer aldığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Ulaş Güneş Kaçargil ve Dilek Keser'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin proje tasarımını ise Tomris Giritlioğlu yapıyor. Sanat yönetmenliğini Sırma Bradley, uygulayıcı yapımcılığını ise Seyhan Kaya ile Birol Akbaba'nın yaptığı dizinin yapımını ise C Yapım üstleniyor. Her Sevda Bir Veda, çok yakında Show TV'de izleyicileriyle buluşacak!
Yıldızı Parlayanlar - Melisa Aslı Pamuk, Simge Sağın, Dilan Çiçek Deniz (Altın Kelebek Ödülleri) 02:16
Yıldızı Parlayanlar - Melisa Aslı Pamuk, Simge Sağın, Dilan Çiçek Deniz (Altın Kelebek Ödülleri) 1.119 izlenme - 2 yıl önce 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl yıldızı parlayanlar Melisa Aslı Pamuk, Simge Sağın, Dilan Çiçek Deniz oldu.
Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk - Beni Adnan Hoca Keşfetti 01:39
Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk - Beni Adnan Hoca Keşfetti 2.134 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk, Adnan Oktar'ın programına konuk olduktan sonra yaşadıklarını anlattı.
Tuncer Tiryaki & Melisa Aslı Pamuk 04:45
Tuncer Tiryaki & Melisa Aslı Pamuk 1.024 izlenme - 5 yıl önce Tuncer Tiryaki & Melisa Aslı Pamuk
Melisa Aslı Pamuk: Adnan Oktar Peşime Takıldı 02:05
Melisa Aslı Pamuk: Adnan Oktar Peşime Takıldı 1.033 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar'ın Konuğu Olan Güzel Oyuncu, Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduktan Sonra Yaşadıklarını Anlattı.
Adnan Oktar Melisa Aslı Pamuk'un Neden Kovulduğunu Anlattı 05:45
Adnan Oktar Melisa Aslı Pamuk'un Neden Kovulduğunu Anlattı 922 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar Melisa Aslı Pamuk'un Neden Kovulduğunu Anlattı
Adnan Hoca'nın Melisa Aslı Pamuk'a Cevabı ve Yaran Pamuk Esprisi 05:35
Adnan Hoca'nın Melisa Aslı Pamuk'a Cevabı ve Yaran Pamuk Esprisi 832 izlenme - 3 yıl önce Efendim, eski bir Türkiye güzellik yarışması birincisi ve bir dönem kaşların efendisi İdo'nun sevgilisi olan Melisa Aslı Pamuk, bir programda "beni Adnan hoca keşfetti" demiş ve Adnan hocanın porgramına katıldığını söylemişti. Adnan hoca da bunu program seyrinde kediciklerinden öğrenip cevap veriyor. Adnan hocanın 1'inci dakikada Melisa'nın soyadına ithaf ettiği pamuk-keten esprisini duyunca gülmekten devamını seyredemedim. Siz de gülün, efendim.
Her Sevda Bir Veda | Fragman 02:02
Her Sevda Bir Veda | Fragman 1.045 izlenme - 4 yıl önce Her Sevda Bir Veda | Fragman | Show Tv Kadrosunda, Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova'nın yer aldığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Ulaş Güneş Kaçargil ve Dilek Keser'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin proje tasarımını ise Tomris Giritlioğlu yapıyor.
Her Sevda Bir Veda 3. Fragmanı 01:09
Her Sevda Bir Veda 3. Fragmanı 571 izlenme - 4 yıl önce HER SEVDA BİR VEDA | Yakında Show TV'de | Dizi Kadrosu : Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova.
Adnan Hoca'nın Melisa Aslı Pamuk'a Cevabı Ve Yaran Pamuk Esprisi 05:35
Adnan Hoca'nın Melisa Aslı Pamuk'a Cevabı Ve Yaran Pamuk Esprisi 403 izlenme - 4 yıl önce eski bir Türkiye güzellik yarışması birincisi ve bir dönem kaşların efendisi İdo'nun sevgilisi olan Melisa Aslı Pamuk, bir programda "beni Adnan hoca keşfetti" demiş ve Adnan hocanın porgramına katıldığını söylemişti. Adnan hoca da bunu program seyrinde kediciklerinden öğrenip cevap veriyor. Adnan hocanın 1'inci dakikada Melisa'nın soyadına ithaf ettiği pamuk-keten esprisini duyunca gülmekten devamını seyredemedim