Hoşgeldiniz!

meme estetiği

Göğüs Büyütme Ameliyatı 01:59
Göğüs Büyütme Ameliyatı 7.398 izlenme - 8 yıl önce Göğüs Büyütme Ameliyatı
Meme Estetiğinin Ardından Ne Gibi Sıkıntılar Yaşanır? 00:45
Meme Estetiğinin Ardından Ne Gibi Sıkıntılar Yaşanır? 279 izlenme - 7 yıl önce Daha önce meme deformasyonu ve hangi durumlarda operasyonun gerekli olduğunu konuşmuştuk. Şimdi ise konumuz meme estetiğinin ardından yaşanacak olası sıkıntılar. http://www.migrostv.com/meme-estetiginin-ardindan-ne-gibi-sikintilar-yasanir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Meme Büyütme Teknikleri Nelerdir? 01:00
Meme Büyütme Teknikleri Nelerdir? 237 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/meme-buyutme-teknikleri-nelerdir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, meme estetiğine dair tüm bilinmeyenleri MigrosTV izleyicileri için açıkladı. Meme deformasyonu ve sonrasında yaşanabilecek olası sıkıntıların ardından, meme büyütme teknikleri ile devam ediyoruz. Detaylar ve çok daha fazlası MigrosTV‘de!
Kas Altı ve Deri Altı Meme Protezi Arasındaki Fark Nedir? 01:33
Kas Altı ve Deri Altı Meme Protezi Arasındaki Fark Nedir? 228 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/kas-alti-ve-deri-alti-meme-protezi-arasindaki-fark-nedir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile meme estetiği üzerine yaptığımız röportajımızda tüm bilinmeyenler mercek altında! Kas altı ve deri altı meme protezi arasındaki fark nedir? Yanıtı MigrosTV‘de!
Meme Estetiği Operasyonu Sonrası Yaşanabilecek Sorunlar Nelerdir? 00:45
Meme Estetiği Operasyonu Sonrası Yaşanabilecek Sorunlar Nelerdir? 72 izlenme - 7 yıl önce Meme estetiği operasyonu geçirmiş hastaların hayatlarının devamında karşılaşabilecekleri sorunlar nelerdir? Yanıtı videomuzda.
Memedeki Deformasyon ve Sarkıklık Nasıl Giderilir? 00:53
Memedeki Deformasyon ve Sarkıklık Nasıl Giderilir? 121 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/memedeki-deformasyon-ve-sarkiklik-nasil-giderilir/ Kadın estetiği denince akla ilk gelen bölgelerden biri şüphesiz meme ve konu meme ise devamında en olası şikayetlerden biri meme deformasyonu. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile plastik cerrahiler üzerine bilgilendirici bir röportaj gerçekleştirdik. Memedeki deformasyon ve sarkıklık nasıl giderilir; cevabı MigrosTV‘de!
Meme Küçültme Operasyonunun Aşamaları Nelerdir? 00:59
Meme Küçültme Operasyonunun Aşamaları Nelerdir? 107 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/meme-kucultme-operasyonunun-asamalari-nelerdir/ Meme estetiği üzerine Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile konuşuyoruz. Daha önce meme deformasyonu ve sarkıklığı ile ilgili konuşmuştuk; şimdi ise meme küçültme operasyonunun aşamalarını sorduk. Sizin için, MigrosTV‘de!
Meme Küçültme Operasyonu Hangi Durumlarda Gereklidir? 01:07
Meme Küçültme Operasyonu Hangi Durumlarda Gereklidir? 78 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/meme-kucultme-operasyonu-hangi-durumlarda-gereklidir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile meme estetiği üzerine konuştuk. Meme küçültme operasyonu hangi durumlarda uygulanır ve gereklidir? Yanıtı MigrosTV‘de!
Meme Estetiği Operasyonu Kimlere Yapılamaz? 00:33
Meme Estetiği Operasyonu Kimlere Yapılamaz? 55 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/meme-estetigi-operasyonu-kimlere-yapilamaz/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, meme estetiği ile ilgili sorularımızı yanıtladı. Meme deformasyonu ve operasyon sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini daha önce konuşmuştuk. Peki, meme estetiği operasyonu kimlere yapılamaz? Detaylar MigrosTV‘de!