Hoşgeldiniz!

memleketin

Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? Güldüren Cevaplar 01:37
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? Güldüren Cevaplar 7.419 izlenme - 6 yıl önce Memleketin yönetimini size verseler ilk ne yapardınız? (güldüren cevaplar)
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 02:30
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 5.372 izlenme - 4 yıl önce Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Metin Akpınar - Siyaset Meydanı - Hevlici Mehmet Fıkrası 05:03
Metin Akpınar - Siyaset Meydanı - Hevlici Mehmet Fıkrası 1.361 izlenme - 4 yıl önce Sanatçi olmayip, sanatçi doganlardandir metin akpinar. Oynadığı her oyuna damgasini vuran, gerek oyun gücü, gerek tanri vergisi kisisel yetenekleri ile oyunu baslibasina sürükleyebilen ender sanatçilardan biridir. Her zaman için takındığı beyefendi tavırlarıyla insanların gönlünde taht kurmuş bir isimdir kendisi 90'lı yıllarda katıldığı siyaset meydanında hem ne olacak bu memleketin hali sorusuna kendi üslubuyla cevap verecek, hem de Hevlici Mehmet'in hikayesini dinleyeceğiz.
Emrah Serbes - Anasının Dininde! 01:00
Emrah Serbes - Anasının Dininde! 582 izlenme - 4 yıl önce "Anasının nikahında" ya da "Anasının a..ında"olarak günlük hayatımızda da çokça kullandığımız bu sözü, bir de Emrah Serbes yorumuyla görelim bakalım.
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? 01:37
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? 90 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajlarında bu sefer de memleketi yönetmen isteyen yurdum insanın zekasına hayran olacağız. Özelikle 1:00 - 1:20 arasına dikkat etmenizi ve 0:13'de çıkan abiyi de alkışlamanızı tavsiye ederim.
Bu Memleketin Şehirleri 02:24
Bu Memleketin Şehirleri 32 izlenme - 9 yıl önce bu memleketin şekirleri
Aşık Emircan - Memleketin Dertleri 01:50
Aşık Emircan - Memleketin Dertleri 2 izlenme - 2 yıl önce Şölen Kaset Video Plak Pazarlama Aşık Emircan - Memleketin Dertleri Söz Müzik : Aşık Emircan Memleketin Dertleri ISRC TR.076.06.00511 Aşık Emircan - Memleketin Dertleri - 1996