Hoşgeldiniz!

memleketin

Ozan Arif - Memleketin Durumu 08:17
Ozan Arif - Memleketin Durumu 17.397 izlenme - 5 yıl önce
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 02:30
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 5.292 izlenme - 2 yıl önce Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? Güldüren Cevaplar 01:37
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? Güldüren Cevaplar 7.365 izlenme - 5 yıl önce Memleketin yönetimini size verseler ilk ne yapardınız? (güldüren cevaplar)
İdris Ustanın Memleketin Durumunu Özetlemesi (Küfürlü) 31:03
İdris Ustanın Memleketin Durumunu Özetlemesi (Küfürlü) 381 izlenme - 1 yıl önce Amerikada yaşayan boyacılık yapan iş videoları çeken idris ustanın memlekette yaşanan işsizlik, medya, dış politika, gibi konularda kendi değişik üslubuyla ele alması Ben pek beğenmedim çünkü tam bir kapitalist amerikalı olmuş olan usta ülkemizi yerden yere vuruyor ama haklıda konuşuyor yani buyrun izliyoruz.
Metin Akpınar - Siyaset Meydanı - Hevlici Mehmet Fıkrası 05:03
Metin Akpınar - Siyaset Meydanı - Hevlici Mehmet Fıkrası 796 izlenme - 2 yıl önce Sanatçi olmayip, sanatçi doganlardandir metin akpinar. Oynadığı her oyuna damgasini vuran, gerek oyun gücü, gerek tanri vergisi kisisel yetenekleri ile oyunu baslibasina sürükleyebilen ender sanatçilardan biridir. Her zaman için takındığı beyefendi tavırlarıyla insanların gönlünde taht kurmuş bir isimdir kendisi 90'lı yıllarda katıldığı siyaset meydanında hem ne olacak bu memleketin hali sorusuna kendi üslubuyla cevap verecek, hem de Hevlici Mehmet'in hikayesini dinleyeceğiz.
Emrah Serbes - Anasının Dininde! 01:00
Emrah Serbes - Anasının Dininde! 405 izlenme - 2 yıl önce "Anasının nikahında" ya da "Anasının a..ında"olarak günlük hayatımızda da çokça kullandığımız bu sözü, bir de Emrah Serbes yorumuyla görelim bakalım.
Onur Mete - Un Amor (Canlı Performans) 03:11
Onur Mete - Un Amor (Canlı Performans) 116 izlenme - 4 yıl önce Onur Mete Un Amor
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? 01:37
Memleketin Yönetimini Size Verseler İlk Ne Yapardınız? 80 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajlarında bu sefer de memleketi yönetmen isteyen yurdum insanın zekasına hayran olacağız. Özelikle 1:00 - 1:20 arasına dikkat etmenizi ve 0:13'de çıkan abiyi de alkışlamanızı tavsiye ederim.
Ben Bu Memleketin Çocuğuyum Yurdagül Özay 04:33
Ben Bu Memleketin Çocuğuyum Yurdagül Özay 77 izlenme - 5 yıl önce Ben bu memleketin çocuğuyum yurdagül özay
Onur Mete'den Bu Aşktan Gidiyorum Ve Adaletsiz Yar Parçaları 03:49
Onur Mete'den Bu Aşktan Gidiyorum Ve Adaletsiz Yar Parçaları 61 izlenme - 4 yıl önce Onur Mete Balçiçek İlter'in programı Memleketin Halinde
Bu Memleketin Şehirleri 02:24
Bu Memleketin Şehirleri 32 izlenme - 8 yıl önce bu memleketin şekirleri
Aşık Emircan - Memleketin Dertleri 01:50
Aşık Emircan - Memleketin Dertleri 2 izlenme - 5 ay önce Şölen Kaset Video Plak Pazarlama Aşık Emircan - Memleketin Dertleri Söz Müzik : Aşık Emircan Memleketin Dertleri ISRC TR.076.06.00511 Aşık Emircan - Memleketin Dertleri - 1996