Hoşgeldiniz!

memnu

Beren Saatli Patos Rolls Reklam Filmi 00:41
Beren Saatli Patos Rolls Reklam Filmi 321.627 izlenme - 13 yıl önce beren saatin başrolünü oynadığı yeni patos rolls reklam filmi
aşk-ı memnu final sahnesi - 1975 03:00
aşk-ı memnu final sahnesi - 1975 40.483 izlenme - 14 yıl önce aşk-ı memnunun eski versiyonunda yasak aşklarının ortaya çıkması nedeniyle bihter intihar ediyor...
Hazal Kaya Ve Pelin Karahan 01:42
Hazal Kaya Ve Pelin Karahan 20.322 izlenme - 14 yıl önce hangİsİ daha güzel sİz karar verİn !!
Bihter'in Uzun Cümlesi Portekizce Olursa 00:47
Bihter'in Uzun Cümlesi Portekizce Olursa 7.828 izlenme - 6 yıl önce Bu cümleyi Türkçe kurmak zaten zordu şimdi bir de Portekizcesi çıkmış. Fakat ben Portekizceyi daha kısa buldum.
Geçmişten Günümüze Diziler 06:45
Geçmişten Günümüze Diziler 14.785 izlenme - 8 yıl önce Arşivlerden Diziler; Küçük Ev (1974) Charlie'nin Melekleri (1976) Görevimiz Tehlike (1977) Dallas (1978) Aşk-ı Memnu (1975) Flamingo Yolu (1981) Mavi Ay (1985) Kaynanalar(1974)
aşkı memnu - bihter intihar sahnesi 07:22
aşkı memnu - bihter intihar sahnesi 11.042 izlenme - 13 yıl önce aşkı memnu - bihter intihar sahnesi
Behlül, Bihter'i Koruda Öptü - Aşk-ı Memnu 74. Bölüm 05:20
Behlül, Bihter'i Koruda Öptü - Aşk-ı Memnu 74. Bölüm 4.233 izlenme - 4 yıl önce 2008-2010 yılları arasında Kanal D'de yayınlanmış olan Aşk-ı Memnu dizisinden bir sahne.
Itır Esen - Aşk-ı Memnu (1975) 01:24
Itır Esen - Aşk-ı Memnu (1975) 5.405 izlenme - 8 yıl önce Itır Esen, Türk Sineması'nın en güzel kadınlarından -ki bence en güzeli- biridir. Belki de Türk erkeğini sarışın-mavi gözlü hayranı eden kadındır. Tarık Akan ile yakışırlar. Bir çok filme birlikte oynamışlardır. Bir zaman evvel fotomodellik yapan Itır Esen, Aşk-ı Memnu'da Bihter karakteri için düşünülmüş ama sonradan Nihal karakterine layık görülmüş ve kamera karşısına geçmiştir. Kendisi fanatik Beşiktaşlı'dır ve yeni Aşk-ı Memnu'da aynı karakteri canlandıran Hazal Kaya da fanatik Beşiktaşlıdır, enteresan. Ben de Beşiktaşlıyımdır. Neyse işte. Itır, ünlü yönetmen Yavuz Turgul (Eşkıya, Av Mevsimi...) ile evlenmiş ve iki çocuk yapmıştır. Şu an (2013) 56 yaşında olmasına rağmen hâlâ güzeldir. Allah nazardan saklasın.
Aşk-I Memnu Veda Partisi Görüntüleri 09:43
Aşk-I Memnu Veda Partisi Görüntüleri 6.722 izlenme - 13 yıl önce aşk-ı memnu dizisinin veda partisinde muhteşem görüntüler.
Artiz Mektebinden Aşkı Memnu Skeci 04:13
Artiz Mektebinden Aşkı Memnu Skeci 5.748 izlenme - 12 yıl önce artiz mektebinden aşkı memnu skeci
Kıvanç Tatlıtuğ ve Oyunculuk Aşkı 00:53
Kıvanç Tatlıtuğ ve Oyunculuk Aşkı 2.559 izlenme - 8 yıl önce Aşk-ı Memnu isimli, bir bölümü 12 saat süren, bunun 7.5 saatinin ise trip görüntüler ve arkaya dayanan romantik müzikle geçiştirildiği son yılların en unutulmaz dizisinden oyunculara ders olarak gösterilmesi gereken bir sahne. The Machinist filminde Christian Bale'in rolünün hakkını vermek için 25 kilo vermesini örnek alan Behlül'ümüz bu sahneyi çekmeden önce tam 3 ay 30 gün boyunca 'Samatya Böğürenler Rehabilitasyon Merkezi' nde yaşamıştır. Bu zorlu, dervişlerin çile dönemlerine benzeyen dönemden sonra Kıvançımız Behlülümüz tam bir böğürme üstadı olmuş ve en harbicisinden sinir krizi geçirme rolünün hakkını vermiştir. Bu oyunculuk sistemi karşısında 'metod oyunculuğu' olsun, 'epik oyunculuk' olsun külliyen çaresiz kalmıştır. Türk dizilerinin yaşadığı bu gelişmeler gözlerimizi yaşartmaktadır. Desteğimiz sonsuza dek sürecektir.
aşkı memnu 88. bölüm fragmanı 29 nisan 00:57
aşkı memnu 88. bölüm fragmanı 29 nisan 3.419 izlenme - 13 yıl önce aşk-ı memnu dizisinin 71.bölüm fragmanı sizlerle. bu bölüm nihal gördükleri karşısında behlülden ayrılacakmı yoksa behlülün yaptığına göğüsmü gerecek.
Mobese Beşir'in Hayal Dünyası - Aşk-ı Memnu 51. Bölüm 04:18
Mobese Beşir'in Hayal Dünyası - Aşk-ı Memnu 51. Bölüm 1.626 izlenme - 4 yıl önce 2008-2010 yılları arasında yayınlanmış olan Aşk-ı Memnu dizisinden bir sahne.
Kapitalizm Nasıl İşler? - Zeitgeist 09:50
Kapitalizm Nasıl İşler? - Zeitgeist 2.255 izlenme - 7 yıl önce Kapitalizmin doğuşu, hayatımıza etkileri, nasıl insanları sömürdüğü kısaca anlatılmış. Zeitgeist'in tamamını izlemenizi tavsiye ederim. Kapitalizm öldürür diyelim ve iyi seyirler dileyelim.
Aşk-I Memnu Bi Erkeği Bu Kadar Etkiler. . . 00:30
Aşk-I Memnu Bi Erkeği Bu Kadar Etkiler. . . 1.204 izlenme - 13 yıl önce bu dizi bi erkeği bile ağlattı ya . . . daha ne diyelim !
Hayat Ararken - Eski Trt Dizi Oyuncularıyla Röportajlar 32:49
Hayat Ararken - Eski Trt Dizi Oyuncularıyla Röportajlar 1.032 izlenme - 8 yıl önce Kaynanalar, Kuruntu Ailesi, Çalıkuşu, Uğurlugiller, Aşk-ı Memnu,Perihan Abla, Bizimkiler, Üzgünüm Leyla, Gençler gibi eski türk dizilerini,tahmin ediyorum 2000 lilerin sonuna doğru,o dizilerin başrol oyuncularıyla yapılan röportaj videosu.Videodaki bir kısım usta sahne sanatçılarının bazılarının vefat etmiş olması da videoyu ayrıca ilginç kılıyor.videoda Tekin Akmansoy, Defne Yalnız, Gazanfer Özcan,Oktay Kaynarca, Aydan Şener, Perran Kutman,Müjdat Gezen, Osman Yağmurdereli ve Ercan Yazgan bulunmaktadır.videoyu bulduğumda çok sevindim,çok beğendim.nostalji forever.öptüm.
Beren Saat - Nostaljik Tofita Reklamı 2 00:37
Beren Saat - Nostaljik Tofita Reklamı 2 1.216 izlenme - 8 yıl önce Çocukken bize tanımadığınız insanlar size çikolata yada şeker verirse sakın almayın kaçın uzaklaşın bağırın çağırın derlerdi. Demek ki Beren Saat'e bu uyarıyı yapmamışlar oda tanımadğı bir insandan şeker almıi. Sonra Aşk-ı Memnu'da azılı bir eski kaşar rolunde kariye yapmış. Büyükleri bazen dinlememek lazım. ilki için, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16115/beren-saat---nostaljik-tofita-reklami
Kaan Sekban'ın Aşk-ı Memnu Karakterlerini Taklit Etmesi 05:06
Kaan Sekban'ın Aşk-ı Memnu Karakterlerini Taklit Etmesi 380 izlenme - 3 yıl önce Bir süre bankacılık sektöründe çalıştıktan sonra istifa ederek kendini sahne performanslarına adayan Kaan Sekban, Aşk-ı Memnu dizisinin ilk 5 bölümünü izlemiş ve takipçilerine küçük bir şov hazırlamış.
Oğuz Atay - Kendi Sesinden 02:03
Oğuz Atay - Kendi Sesinden 451 izlenme - 9 yıl önce Büyük Usta Oğuz Atay'ın kendi sesini duyurabildiği; belki de hayata az da olsa tutunabildiği bir video
Saraykızı - Aşk-I Memnu Kritiği 03:04
Saraykızı - Aşk-I Memnu Kritiği 708 izlenme - 9 yıl önce Saraykızı'nın bu seferki konuya değinmek istediği mesele şu; Aşk-ı Memnu'daki yasadışı işler. Aslında 'ahlakdışı' demek istediğini sıkı bir Saraykızı hayranı olarak anlamış bulunmaktayım. (Öyle demek istedi ablası, valla) Her hali bir başka güzel, nasıl da biliyor ne soracağımızı; nerden mi takıntı yaptım?" Şeker şey. Seni seviyorum Saraykızı; tutkunum, tutsağım, tango bizim dansımız...
Kanal D Geliyor! 01:49
Kanal D Geliyor! 816 izlenme - 8 yıl önce Doğan ve Doğuş Holding'in mutlu fakat pek de uzun sürmeyen beraberliklerinin tek ürünüydü Kanal D. İlk kurulduğunda çok göze çarpmasa da 3-4 sene içinde reytinglerde birinci sıraya çıkmış, çok zorda kaldıkça da inmemişti. Halen daha zibilyon tane dizisiyle orta direk türk ailesini neşelendirmeyi ve reklama boğmayı amaç edinmiş kanalımız, hangi ahval ve şeraitlerde yayına başlamış dersiniz? Helikopter ile İstanbul'u turlamak, Galleria önüne tır çekmek gibi enteresan aksiyonların bir özeti olan, Kanal D'nin 15.yılı şerefine yapılmış Disko Kralı'nda ilk defa yayınlanmış bu görüntüleri sizlerle paylaşırken, YouTube'a ekleyen KutayTube'u alkışlarla yaşatıyoruz. Dizi izlemeye devam edin.
Şaşk-I Memnu 02:25
Şaşk-I Memnu 455 izlenme - 9 yıl önce Aslında ilk önce ikinci bölümünden haberdar olduğum için şimdi buna yapabileceğim pek bir açıklama bulamıyorum. Zaten her şey açıkça ortada. Aşk-ı Memnu falan. Olay bu yani. Esas olay ikinci bölüm olan Şaşk-ı Memnu: Çık İçimden Dehlül isimli bölümde.
Paradoksal Behlül 00:44
Paradoksal Behlül 524 izlenme - 8 yıl önce Bu bölümde Behlül'ün internette kendine ait çıldırma sahnesine ve bu sahnenin manipülasyonlarına karşı ne kadar hoşgörülü olduğunu farkediyor, kendimizden utanıyoruz.
Şaşk-ı Memnu 2: Çık İçimden Dehlül 02:41
Şaşk-ı Memnu 2: Çık İçimden Dehlül 513 izlenme - 9 yıl önce Son zamanlarda ülkemizde hızla yayılan Aşk-ı Memnu çılgınlığının (Star Wars mu lan bu?) izlerinden biri. Söylenecek pek fazla şey yok zaten fakat Tebeşir dizinin orijinalinde olduğu gibi burada da kendine uyuz etmeyi başarıyor. Ay o Beşiri oynayan çocuğa yazık ayol. Hastalıklı rollerinden kurtulamayacak yıllar yılı. Neyse, konumuz bu değil. Günfilm yapımcılık iftiharla sunar: Şaşk-ı Memnu 2... -Nihal'i harcıycaklar Matm... -Susağzınasıçarımsenin!!!
Beren Saat'in Bir Türlü Bitmek Bilmeyen Cümlesi 00:21
Beren Saat'in Bir Türlü Bitmek Bilmeyen Cümlesi 305 izlenme - 6 yıl önce Unutulmayı hala izlenen Aşkı Memnu dizisi,Aşkı Memnu dizisinin bir bölümünde Beren Saat'in laf sokma sahnesinde sarf ettiği cümle pes dedirtti
Deli Behlül 01:16
Deli Behlül 408 izlenme - 9 yıl önce "Sütü Seven Kamyoncu", "Bana Kitap Al" ve "Esmeralda" gibi eserleriyle tanıyıp sevdiğimiz batesmotelpro ekibinden Volkan, sevgili Behlül'ümüzün meşhur böğürme sahnesini yorumlamış. Portatif direksiyonla yaptıkları görülmeye değer. Arkadaki gaza getirici müzikse böğürtülerin tamamlayıcısı. orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19573/kivanc-tatlitug-ve-oyunculuk-aski
Türk İşi Lost - Lost-u Memnu 01:16
Türk İşi Lost - Lost-u Memnu 354 izlenme - 9 yıl önce Efedim Hollywood yapımcıları baktılar ki artık Türklerin yasak aşk, seks ve ihanet içinde geçen dizileri herkesi ekrana kilitler olmuş, reytingler tavana yapışmış. Gereksiz olsa da onlar da reytingleri arttırmak için(ki zaten Lost reytingmetrenin ağzına sıçmakta) ufak bir kurgu değişikliğine gitmişler. Ne demişler ''Doğunun güzel yanlarını alacan kardeşim!''. Ortayada böyle bir sentez çıkmış. Vallaha Lost'u bu şekilde benim babannem bile bayılarak izler. Bu şekilde Türkiye'de ki hayran kitlesini arttıracağa benziyor. Kanal-D'de dizileri bağırarak sunan Ertuğrul Postoğlu'nun sesini duyar gibiyim; J.J Abrams'ın ölümsüz eseri Lost-u Memnu perşembe akşamı KANAL-D DEEEEE! http://www.bobiler.org/ozyman
Vali Mutlu - Rahat Ol 00:05
Vali Mutlu - Rahat Ol 232 izlenme - 9 yıl önce Dünya da çılgınca yayılan vine videoları Türkiye'de pek fazla iyi gitmese de hala böyle iyi mizahı olan adamları görmek gurur verici,izliyoruz..
İnanılmaz Yenge Sevgisi 00:39
İnanılmaz Yenge Sevgisi 130 izlenme - 6 yıl önce Aşkı Memnu dizisinde yaşanan komik bir sahne Bülent, Behlül nişanlısına asıldığı düşünüp Adnan reis Behlül'e sanki Bihter üzerinden ayar veriyor
Aşk-I Memnu Oyuncak Hikayesi 01:29
Aşk-I Memnu Oyuncak Hikayesi 102 izlenme - 8 yıl önce Eleman gerçekten büyük uğraşlar sonucunda ortaya çok güzel bir şey çıkarmış takip ederidim ama kaç senedir ortalarda yok eminim iş hayatına atılmıştır ve çoğu türk gibi yetenekleri mazide kalmıştır diyebilirim sadece.