Hoşgeldiniz!

Memnun Videoları İzle

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bara Gitmesi 00:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bara Gitmesi 13.068 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya'da bir bara giderek bar sahibiyle sohbet etti. İçki satışlarının nasıl olduğunu sordu. İyi olduğunu öğrenince daha da iyi olacağının müjdesini verdi.
aşk-ı memnu nun kedilerde etkisi :) 00:33
aşk-ı memnu nun kedilerde etkisi :) 23.720 izlenme - 7 yıl önce aşk-ı memnu'nun kedilerde etkisi :)
ebru polat - memnun oldum şerefsiz - 2011 03:33
ebru polat - memnun oldum şerefsiz - 2011 26.668 izlenme - 6 yıl önce ebru polat - memnun oldum şerefsiz - 2011 dinle isimli albümünden
Memnun Oldum Ebru Polat 03:52
Memnun Oldum Ebru Polat 20.491 izlenme - 9 yıl önce memnun oldum ebru polat
Benzin Zammından Memnun Olan Vatandaş 00:25
Benzin Zammından Memnun Olan Vatandaş 4.727 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle video için özür. Bu kadar kaydedebildim. Konu 5 lirayı geçen benzin zammı. İlk 4-5 kişi isyan ederken, son karedeki SUV tipi araçlarında rahatça hayat yaşayan hacı (?) abilerimizin pişkin bir tarzla söylemlerini görüyoruz.
Kaygısızlar Dizisi Hüzünlü Fon Müziği 00:57
Kaygısızlar Dizisi Hüzünlü Fon Müziği 3.117 izlenme - 2 yıl önce Efsane Kaygısızlar dizisinin duygusal sahne müziğinin güzide sitemizde neden olmadığını düşünürken bir yandan da parçayı dinliyordum. O esnada gözümün önünden önce o303, sonra da onu mz motosiklet ile takip eden Kültigin ve çetesi geçti...
Geciktirici Spreyden Memnun Kalan Satıcı ( Gelde Gülme ) 00:55
Geciktirici Spreyden Memnun Kalan Satıcı ( Gelde Gülme ) 6.428 izlenme - 5 yıl önce Sattığı ürüne garanti veren bayan satıcı öyle bir pot kırdıki
Ebru Polat Memnun Oldum 03:41
Ebru Polat Memnun Oldum 8.733 izlenme - 7 yıl önce superr sarkııı
Mala Bak be Mala - Mete İnselel 00:46
Mala Bak be Mala - Mete İnselel 2.446 izlenme - 2 yıl önce Beş Dakikada Beşiktaş Filminden kücük bir sahne, hatunun ivrak yürüyüsünü ve kalcalarini gören mete abimiz kendinden geciyor
Kaygısızlar - Taş Komşu Suzan Hanım 02:17
Kaygısızlar - Taş Komşu Suzan Hanım 1.202 izlenme - 2 yıl önce Bu siteyi takip ediyorsanız Kaygısızları bilmemeniz imkansız. Zaten böyle bir dizi unutulur mu? Ama bu dizide öyle bir hatun vardır ki, gençlik yıllarımda sapık olmamın tek nedeni olmuştur, Suzan Hanım. Dizide Memnun başta olmak üzere berber İsmail hatta Hacı Gaffuru'da bir çok kez peşinden koşturmuştur.
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 1.243 izlenme - 1 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
ebru polat - memnun oldum (sensual'den Şerefsizler 03:58
ebru polat - memnun oldum (sensual'den Şerefsizler 5.992 izlenme - 9 yıl önce serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dunyada sende serefsizce yasiyosan adiligine boncuk takta nazar degmesin....
Ebru Polat - Memnun Oldum 03:35
Ebru Polat - Memnun Oldum 3.708 izlenme - 5 yıl önce Ebru Polat - Memnun Oldum
Kaygısızlar Karışık 2 09:08
Kaygısızlar Karışık 2 982 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızlar dizisinin bir kaç sahnesinin mix hali.Başlık yavan oldu gibi ama. Tekrar yayınlansa reyting rekorları, dvd halinde satışa çıksa satış rekorları kırar. Valla bak. İlki için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48345/kaygisizlar---karisik
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 00:31
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 1.197 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve çetesinden yine deneysel ve Türk sinemasına gönderme niteliği taşıyan bir sahne daha.
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 1.705 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Aşkı Memnu - 3 Eylül 00:36
Aşkı Memnu - 3 Eylül 3.148 izlenme - 7 yıl önce aşkı memnu 3 eylülde yeni sezona merhaba diyecek
Dayağa Dördüncü ( Kaygısızlar) 00:23
Dayağa Dördüncü ( Kaygısızlar) 814 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve tayfası elemanı dövüyorlar ve beni gülmekten yamultuyorlar,türk tv tarihinin en güzel dizisi kaygısızların en komik espirilerinden biri
Ebru Polat - Memnun  Oldum (Sensual) 03:57
Ebru Polat - Memnun Oldum (Sensual) 3.271 izlenme - 9 yıl önce sensual'den serefsiz ve serefsizlere..
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 39:04
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 528 izlenme - 1 yıl önce Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. O yüzden 8. bölüm yazdığına takılmayın. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Kaygısızlar - Karışık 04:58
Kaygısızlar - Karışık 748 izlenme - 2 yıl önce Baktım ki bu sıralar Kaygısızlar paylaşımlarına biraz ara verilmiş, bu ara fazla uzamasın diyerekten izlediğim bölümlerden yayınlanmamış birkaç sahneyi keserek tekrar hatırlatmamızı yapalım istedim. Bi Cenk & Erdem bi de bu diziyi sevenler arasında ''şunun neyine gülüyon allaasen'' lakırdları her zaman dönmüştür. Sevenlerini üzmemeniz dileğiyle ...
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 03:17
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 602 izlenme - 1 yıl önce Kaygısızlar'da mesleği malum 'Havalı Deniz' Memnun'un saftirik karısı Kafiye'ye alışveriş yapmayı öğretmektedir. Tabii alışveriş boyunca Havalı Deniz'in müşteri kitlesi peşini bırakmaz. Alışverişin öne çıkan ürünü ise 'zilli don' olur.
Ebru Polat Şerefsiz  Memnun Oldum 03:40
Ebru Polat Şerefsiz Memnun Oldum 1.460 izlenme - 5 yıl önce ebru polat şerefsiz memnun oldum dinle indir yedibeni7
aşk-ı memnun bölüm 2 02:13
aşk-ı memnun bölüm 2 1.654 izlenme - 7 yıl önce aşkı memnu dizisi için yaptığımız dublaj
askı memnun 00:55
askı memnun 1.501 izlenme - 7 yıl önce adnan bey İhanetİ öĞrenecek mİ beşir, behlül ve bihter'in yasak aşkını günyüzüne çıkarmakta kararlı.
Nusret Memnun Musun Yaptığından 00:54
Nusret Memnun Musun Yaptığından 1 izlenme - 3 gün önce Nusret memnun musun yaptığından
Ebru Polat - Memnun Oldum 03:35
Ebru Polat - Memnun Oldum 1.115 izlenme - 6 yıl önce ebru polat - memnun oldum
Kaygısızlar - Havalı Memnun 03:55
Kaygısızlar - Havalı Memnun 705 izlenme - 2 yıl önce Zamanında görmesi gereken ilgiyi şimdilerde görmeye başlayan ve her türlü övgüyü hak eden her zaman söylediğimiz ''kıymeti bilinemeyen'',5. level esprilerin ilk adresi sayılan ''Kaygısızlar'' adlı sevgili dizimizin, sayısız hoş sahnelerinden biri daha sizler için geliyor, de haydı izleyelim o zaman.
Kaygısızlar 20.Bölüm 46:41
Kaygısızlar 20.Bölüm 270 izlenme - 1 yıl önce Kaygısızlar 20.Bölüm (Tek Parça) Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in de.
Kaygısızlar 3.Bölüm 40:52
Kaygısızlar 3.Bölüm 263 izlenme - 1 yıl önce Kaygısızlar 3.Bölüm (Tek Parça) Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in de.