Hoşgeldiniz!

memnun kaygısız

Kaygısızlar - This Is 3 Karılı Adam Değil Mi Bu? 01:01
Kaygısızlar - This Is 3 Karılı Adam Değil Mi Bu? 3.655 izlenme - 3 hafta önce 3 karısını evde bırakıp randevu evinde kadınlara muz yediren Memnun Kaygısız'ı tanımayan yoktur..
Kaygısızlar 1. Bölüm 23:09
Kaygısızlar 1. Bölüm 1.505 izlenme - 4 ay önce Kaygısızlar dizisinin Kanal D için çekilen ilk bölümünü izleyeceğiz. Dizinin bu versiyonu tutulmayınca 10 bölüm sonra yayından kaldırılmıştı.
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 01:21
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 8.012 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Kaygısızlar' dan "Değerli Bir Baş" kesit
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 47:32
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 1.454 izlenme - 11 ay önce Türk Televizyonlarının bence En Absürt komedi dalında en başarılı dizisidir. Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkındır. Sabriye onun ilk karısıdır, sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in, ama Memnun Kaygısız ın asıl belası sokaktaki Kültigin ve adamlarıdır. Dizinin bu bölümünü YouTube'ta buldum sizlerle paylaşmak istedim. Kayıt bana ait değildir.
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 2.293 izlenme - 3 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 2.472 izlenme - 3 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 39:04
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 1.036 izlenme - 3 yıl önce Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. O yüzden 8. bölüm yazdığına takılmayın. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 00:31
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 1.639 izlenme - 3 yıl önce Kültigin ve çetesinden yine deneysel ve Türk sinemasına gönderme niteliği taşıyan bir sahne daha.
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 02:20
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 874 izlenme - 3 yıl önce Kültigin ve Çetesi'nin geniş, kapsamlı bir mafya olduğunu unutan Memnun seyyar satıcılık yapmaya kalkışmıştır. Lakin mahallenin bıçkın mafyasının mıntıkasından çıkamadan onlara yakalanmış ve de hububat mafyasına haracını verip dayak yemekten kurtulacaktır.
Kaygısızlar - 6. Bölüm 42:09
Kaygısızlar - 6. Bölüm 840 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden yüklediğim 5. bölümün devamıdır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68994/kaygisizlar-kiskanclik-5bolum Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış...
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 02:19
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 676 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin bıçkın delikanlıları kültigin ve çetesi sapık avındadılar. sokakta kardeşi burcuyu gören kültigin sapık olduğunu anlatır lakin saf ve temiz duygularla büyümüş olan burcu bir sapığın ne yapacağını bilmemektedir ve de sorar ne yapıyor diye. Yardım sever alper ve kürşatın üzerinde uygulamalı olarak sapığın ne yapacağı göstericelektir Burcu'ya.
Kaygısızlar -  Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 46:41
Kaygısızlar - Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 270 izlenme - 3 yıl önce Sabriye ortalıkta yoktur, Memnun onun Evden kaçıp kötü yola düştüğünü düşünmektedir. Burcu ve Eleman'ın arası düzelmiştir. Kültigin, Hostes'i kıskandırmaya çalışmaktadır. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Karılarının Memnun'a Yatak Boykotu - Kaygısızlar 02:47
Karılarının Memnun'a Yatak Boykotu - Kaygısızlar 347 izlenme - 3 yıl önce Karıları ortak karar almışlar ve de Memnun'a yatak boykotu uygulayacaklardır. Gece hallenen Memnun en gencinden başlayarak şansını denemeye başlamış ama amacına ulaşamamıştır. Son çare olarakta emektar Sabriye'ye dayar o da dayanamayıp boykotu askıya alacaktır ki basılırlar.
Kaygısızlar - Hap İmalat Bölümü 00:59
Kaygısızlar - Hap İmalat Bölümü 268 izlenme - 3 yıl önce Bu bölümde Memnun Kaygısız ilaç deneyleri yapan bir laboratuvar tarafından işe alınır. Tembel bir insan olan Memnun yapacağı bu basit işi beğenir ve kabul eder. Kısacası yine Kaygısızlar, yine absürd mizah. İzleyelim efenim.
Kaygısızlar - Tüküren Çocuk 00:12
Kaygısızlar - Tüküren Çocuk 267 izlenme - 3 yıl önce Dönemin en absürd dizisi Kaygısızlar' da Memnun Kaygısız'ın lama gibi arabalara tüküren çocuğunun akıllarda yer etmiş kesiti.
Kaygısızlar - İkinci Versiyon Jeneriği 01:52
Kaygısızlar - İkinci Versiyon Jeneriği 171 izlenme - 3 yıl önce Kaygısızlar'ı hangimiz bilmeyiz ki... Hangimiz onlarla eğlenmedik, onlarla gülmedik... Memnun Kaygısız, 3 karısı ve 36 çocuğu ile beraber İstanbul'a, askerlik arkadaşı Berber İsmail'in evine gelir ve maceralar başlar. :) 1994 yılında başlayan bu efsane dizi, yanlış bilmiyorsam 1997 yılında bir dönemlik bir ara verdi ve daha sonra tekrar başladı. İşte bu jenerik de o ikinci versiyonun, ikinci dönemin jeneriği. Hep beraber izleyelim, nostalji yaşayalım. :)
Memnun'un Oğlu Bahadır Kaygısız 01:33
Memnun'un Oğlu Bahadır Kaygısız 213 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Kaygısızlar'dan komik bir sahne...Memnun'un oğlu bahadır hastalanır.
Kaygısızlar - Dedikodu 01:07
Kaygısızlar - Dedikodu 156 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin video kaynaklarından biri olan kaygısızlar dizisinden absürdlüğün dibine dibine vurulduğu bir sahne daha, amcalar eşliğinde tsunamiye dönüşen minik dalgaların öyküsünü izleyeceksiniz. Tek dokunuşta tam 35 körün gözlerini açıp 22 iktidarsızı iktidar sahibi yapan memnun kaygısıza sahip çıkıp onu destekleyen site alkışlarlayaşıyorum.com...
Kaygısızlar - Öldüler mi ? 00:22
Kaygısızlar - Öldüler mi ? 169 izlenme - 3 yıl önce Kennedy,Ceyarın babası; Hepsi, hepsi öldüler