Hoşgeldiniz!

memur

E-Dayım İle Atanmak Artık Daha Kolay 02:32
E-Dayım İle Atanmak Artık Daha Kolay 4.082 izlenme - 1 ay önce Memur atama sistemi değişiyor! E-Atama uygulamasıyla memur olmak artık çok daha kolay. Bilirkişi Nevzat Can Ünsal, Kaan Karabüber'in tüm sorularına samimi cevaplar verdi. Youtube kanalımıza abone olmak için: https://goo.gl/UL8b66 Bizi Facebook'tan takip etmek için: https://goo.gl/zNHEs9 Kamera, Ses, Kurgu, Jenerik: Orkan Başar & Gökhan İndere Oynayanlar: Nevzat Can Ünsal, Kaan Karabüber
Memur Maaş Zamları Açıklandı 01:20
Memur Maaş Zamları Açıklandı 97.613 izlenme - 4 yıl önce Memur Maaş Zamları Açıklandı: 2014 İçin Taban Aylığa 175 Lira Artış, 2015 İçin Yüzde 3+3 Zam Ve Enflasyon Farkı Verilecek. Öğretmenlere İse 2014 İçin 150 Tl Eğitim Tazminatı Ödenecek.
Devlet Dairesinde Seks Skandalı 01:38
Devlet Dairesinde Seks Skandalı 34.513 izlenme - 2 yıl önce Güney Amerika ülkesi Bolivya'da devlet dairesinde seks skandalı ortaya çıktı. İki çalışanın mesai saatleri sonrasında cinsel ilişkiye girdiğini gösteren güvenlik kamerası kayıtlarının sosyal medyada yayılmasının ardından skandal patlak verdi. Ouro kentinde yaşanan olaya kıdemli bir devlet memuru ile eski bir hükümet çalışanının karıştığı bildiriliyor. Miguel Medina isimli sistem mühendisi şefi ile eski bir hükümet çalışanı olduğu belirtilen kadının, sadece Medina'nın ofisinde değil, binada bulunan pek çok farklı odada ilişkiye girdikleri görülüyor. Görüntülerin Facebook'ta yayılmasının ardından kent sakinleri büyük tepki gösterdi. Ancak konuyla ilgili olarak valilik tarafından henüz bir adım atılmadı.
Gölete Giren 4 Yaşındaki Otistik Çocuğu Kurtaran Kahraman Polis 01:39
Gölete Giren 4 Yaşındaki Otistik Çocuğu Kurtaran Kahraman Polis 4.197 izlenme - 3 ay önce Kansas'da polis memurluğu yapan, Aaron Bulmer görevi sırasında gölette denk geldiği 4 yaşındaki otistik çocuğu boğulmaktan kurtarıyor. Allah böyle güzel insanları daha fazlasıyla nasip etsin inşallah diyerek izliyoruz.
Memur Hikayeleri Bölüm 1 - Kurcala 01:35
Memur Hikayeleri Bölüm 1 - Kurcala 2.305 izlenme - 4 ay önce Yazan: Nevzat Can Ünsal, Düzeltme: Kaan Karabüber, Nail Kayapınar, Kamera, Ses, Kurgu: Orkan Başar, Gökhan İndere, Nail Kayapınar, Nevzat Can Ünsal
Devlet İnsanları Nasıl Özel Sektör Düşmanı Yapar 03:28
Devlet İnsanları Nasıl Özel Sektör Düşmanı Yapar 4.621 izlenme - 10 ay önce
İstanbul Çok Hojdur Ama Ban'a na! Ben Mamur Değilim 00:45
İstanbul Çok Hojdur Ama Ban'a na! Ben Mamur Değilim 13.305 izlenme - 2 yıl önce Ban'a na ! Bu dayımızın feryadına kulak verelim gençler. Antalya, İstanbul, Ankara, Aydın, İzmir çok hoştur ama bana ne Ben memur değilim. Benim bahçe yok. Ben memur değilim. Maaşlı değilim. Bahçemiz yok, evimiz yok. Hergün çalışma hergün çalışıyor bir gün çalışma var o gün yok. Nasıl idare ediyor. Ama Antalya hoştur Antalya sahibi yok. İstanbul hoştur İstanbul sahibi yok.(Gülücükler) Öyle değil mi?
Dinamik Hafıza Teknikleriyle Anayasa (memurlara Verilen Cezalar  05079244259 - 03742705880 06:36
Dinamik Hafıza Teknikleriyle Anayasa (memurlara Verilen Cezalar 05079244259 - 03742705880 13.535 izlenme - 3 yıl önce Hafıza Teknıklerı Ile 1 Ayda Kpssye Hazırlanabılırsınız Tarıh Anayasa Ve Vatandaslık Cografya Vıdeolarımızın Tumune Ulasmak Icın 05079244259 Ve 03123579327 D...
Çalışma Bakanı - Kamuya Alımları Dondurduk 01:04
Çalışma Bakanı - Kamuya Alımları Dondurduk 2.033 izlenme - 9 ay önce Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Kamuya alımları dondurduk.Kamuya alımı çok yaptığımızda millete hizmet artmıyor.önümüzdeki süreçte kamuya personel alımında cimri davranacağız.
Ailesi Karakolda Olan Çocuklara Bakan Polis Memuru 01:07
Ailesi Karakolda Olan Çocuklara Bakan Polis Memuru 2.081 izlenme - 12 ay önce Aksaray’da aile içi şiddet olayı nedeniyle 2 çocuğu ile birlikte polis eşliğinde hastaneye sağlık raporu için getirilen kadının ağlamaya başlayan 3 yaşındaki çocuğunu, polis memuru biberonla besleyerek doyurdu...
Tem'de Dedektörle Radyasyon Avı 01:29
Tem'de Dedektörle Radyasyon Avı 1.484 izlenme - 9 ay önce Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Nükleer Radyasyon Dedektörleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜRDAM) tarafından üretilen nükleer radyasyon dedektörlerinden 20 adet alan Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, verilen eğitimlerin ardından dedektörleri kullanmaya başladı.
Atatürk Heykelini Rehin Almak 00:59
Atatürk Heykelini Rehin Almak 1.294 izlenme - 10 ay önce Rizede Polis memuru, meydanda ki Atatürk Heykelini rehin aldı. Tapmayın şu Put'a, Allah'tan başka ilah yoktur! Allah'u Ekber" diye bağırdı
Bir Güvenlik Önlemi Olarak - Resmileşti Dikkat 01:43
Bir Güvenlik Önlemi Olarak - Resmileşti Dikkat 1.641 izlenme - 1 yıl önce özellikle memuruslar arasında büyük bir paniğe sebep olan devlet kapısı,garanti maaş, aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın nidalarıyla paylaşılan "resmileşti dikkat" facebook mesajlarının hukuki bir geçerliliği var mı yok mu? bunu paylaşacak kadar aklını yitirmiş tanıdıklarımızı arkadaşlık listesinden çıkarmalımıyız?
Atama Bekleyen Öğretmenlerden Klip 04:03
Atama Bekleyen Öğretmenlerden Klip 3.348 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada örgütlenen ‘Atama Bekleyen Öğretmenler’ grubu, durumlarını hazırladıkları kliple anlattı. Hürriyet'ten Büşra Atılgan ve Önder Öndeş'in haberine göre klip, atanamayan 300 bin öğretmenin durumununu ‘Hani Benim Recebim’ türküsünden esinlenerek mizahi bir dille işliyor. Şubat 2015’teki 15 bin öğretmen atamasının yetersizliğine vurgu yapılan videoda sayının 100 bine çıkartılması talep ediliyor. Videonun yapımcısı ve ‘Atama Bekleyen Öğretmenler’ grubunun kurucusu öğretmen Onur Babaç videoyu neden yaptıklarını şu sözlerle anlatıyor: “Atanamayan öğretmenlere dikkat çekmek istedik. Şubat’ta bu sene 15 bin atama yapılacak. Ancak bu yetersiz. Biz de şarkı sözleriyle birlikte bu durumu aslında özetlemiş olduk. Klipte 100 bin atama beklediğimizi dile getiriyoruz. Aynı zamanda Beyaz Show programına da videomuzu ilettik. Umarım ilgilenirler ve videomuzu yer verirler.”
Memur Muzaffer'in Emeklilik Hayali - Ferdi Tayfur 07:34
Memur Muzaffer'in Emeklilik Hayali - Ferdi Tayfur 1.381 izlenme - 1 yıl önce Başını sokup torunlarını sevebileceği huzurlu bir eve sahip olmak her gibi uzun yıllar devlete hizmet etmiş Memur Muzaffer'in de hakkıdır fakat gerçekler hiç umulduğu gibi değildir. ( Memur Muzaffer - 2007 )
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 04:29
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 2.627 izlenme - 2 yıl önce Kriz zamanı yapılan Ateş Hattı programında memur bir amcanın serzenişi sonrası rahmetli İş adam Sabancı ile İşçi Partisi Başkanı Perinçek birbirlerine giriyorlar. Umarım ergenekon savcısı bu videoyu görmez. Zira Sabancı'yı öldürmekten dava açabilir Pernçek'e. Sabancı'yı delirtmiş. O değil de kavga da olsa bağırış çağırış da olsa o zamanlar zıt fikirdekiler tvlerde tartışabiliyorlarmış. Bugün tvler tek ses tek renk. Yazık. Mesajımı da verdim sizi videoyla bşbşa bırakabilirim artık ;)
Kurcala - KPSS Belgeseli 01:58
Kurcala - KPSS Belgeseli 2.753 izlenme - 2 yıl önce Kurcala ekibinden yeni video: KPSS nedir, nasıl hazırlanılır? Memur olma garantili kurslara inanalım mı? Torpil nedir? Bıyık nedir, nasıl kesilmelidir? Cevapları KPSS Belgeseli'nde.
Dünyanın En Hızlı Çalışan Memuresi 00:29
Dünyanın En Hızlı Çalışan Memuresi 2.543 izlenme - 3 yıl önce Asyalı memure ablamızın çalışmasını izliyoruz.
Asansörde Polis Memuru Kaza ile Kendini Vurdu 01:13
Asansörde Polis Memuru Kaza ile Kendini Vurdu 1.892 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Ohio eyaletine bağlı Cincinnati kentinde eşiyle birlikte asansöre binen bir polis memuru belindeki silahını düzeltirken kendisini karnından vurdu. O anlar asansördeki güvenlik kamerasına böyle yansıdı. Darryl Jouett adlı polis memuru eşiyle birlikte bindiği asansörde kendisini rahatsız eden belindeki silahı düzeltmeye çalıştı. Bir süre sonra tabancayı çıkarıp yeniden kılıfına koymayan çalışan polis silahın bir anda ateş alması sonucu karnından yaralanarak yere çöktü. 25 yaşındaki polis yarasını tutarken, şok geçiren eşi derhal acil servisi aradı. Cincinnati Tıp Merkezi'ne kaldırılan yaralı polisin durumunun iyi olduğu bildirilirken, olaydan geriye bu görüntüler kaldı.
memur zammı - levent kırca 02:44
memur zammı - levent kırca 3.437 izlenme - 8 yıl önce maas zamları le ne güzel dalga gecmiş..
japon memur ile türk memur arasındaki fark 01:21
japon memur ile türk memur arasındaki fark 2.745 izlenme - 7 yıl önce japon memur ile türk memur arasındaki fark
Giresun Memur-Kent Toki Binaları 2 04:03
Giresun Memur-Kent Toki Binaları 2 2.659 izlenme - 7 yıl önce giresun memur-kent toki binaları video 2
Papers, Please - Memur Görevde - Bölüm 1 18:45
Papers, Please - Memur Görevde - Bölüm 1 1.478 izlenme - 3 yıl önce Papers, Please - Memur Görevde - Bölüm 1 Daha fazla oyun için www.izlesene.com/burakoyunda kanalına abone olabilirsiniz....
Polis Memurunun Mest Eden Bağlama Şovu 05:33
Polis Memurunun Mest Eden Bağlama Şovu 926 izlenme - 2 yıl önce Yunus Koşar isimli polis memurunun bağlaması eşliğinde seslendirdiği türküler paylaşım sitelerinde büyük ilgi görüyor. Koşar, sesi ve bağlama çalmadaki ustalığı ile birçok sanatçıya taş çıkartıyor.
Mükemmel Çözümler  İki (2)  Kpss - Dgs - Ygs 52:53
Mükemmel Çözümler İki (2) Kpss - Dgs - Ygs 224 izlenme - 8 ay önce Matematik sinavlarinda karsilastiginiz zor kazik sayilacak veyahut hayatinizda hic gormediginiz sorulari kolayca basit teknikler uygulayarak nasil cozersiniz.Matematik hic bu kadar kolay olmamisti.
Müşteri Sırada Beklerken Okey Oynayan Banka Çalışanı 00:30
Müşteri Sırada Beklerken Okey Oynayan Banka Çalışanı 295 izlenme - 11 ay önce 3 yıl önce paylaşılan bu videoda Tokat’ta bir Ziraat Bankası şubesinde sırada bekleyen müşterilere karşılık banka memurunun okey oyunu oynadığı görülüyor. Yorum sizin…
Memur-Sen Genel Başkanı - Cumhurbaşkanı Erdoğan 03:05
Memur-Sen Genel Başkanı - Cumhurbaşkanı Erdoğan 1.133 izlenme - 3 yıl önce Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN'ı Cumhurbaşkanı ilan ediyor. Karşısına güçlü bir rakip çıksa ve muhalefet bileşse de Başbakan, Cumhurbaşkanı olamasa diyesi geliyor insanın...
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 605 izlenme - 10 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Bir Günlük Mesaiyi 30 Saniyede Bitirmek 00:29
Bir Günlük Mesaiyi 30 Saniyede Bitirmek 837 izlenme - 3 yıl önce Normal bir memurun bir günde yaptığı işi 30 saniye içerisinde bitiren eli çabuk memure.. Çoğu memur gün boyunca bunu bile yapmıyordur.
Memur Çocuğu Olduğunuzu Gösteren 13 Durum 03:07
Memur Çocuğu Olduğunuzu Gösteren 13 Durum 324 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...