Hoşgeldiniz!

memur bey

 Travestiler Polis Çevirmesine Takıldı 13:29
Travestiler Polis Çevirmesine Takıldı 748 izlenme - 4 yıl önce 19 Haziran 2010 gecesi Ankara Bağlar caddesi üzerindeki büfeden sigara almak üzere araçlarını park eden Pembe Hayat kurucuları Buse, vermicem vermicem diyen travesti Selay ve Pembe Hayat üyesi Naz travesti oldukları gerekçesiyle araçlarının önünü polis otosunun kesmesi sonucu videoda da izlediğiniz üzere kendilerini savundular. Bu olay yargıya taşındı. Buse, Selay ve Naz polisten şikayetçi oldu ve savcılık takipsizlik verdi ve pollislere dava açılmadı ancak, polislerin şikayetleri dikkate alındı ve Buse, Selay ve Naz yargılandılar. bu video delil olarak mahkemeye sunuldu ve mahkemede izlenmedi. Dava 6. duruşmada -25 Ekim 2011 de- sonuçlandı. Buse polise hakaretten 5 ay, Selay aynı suçtan 6 ay, Naz aynı suçtan 18 ay hapis cezası aldı.
Polisi Sorguya Çeken Dayı 00:43
Polisi Sorguya Çeken Dayı 621 izlenme - 3 yıl önce Polislere emniyet kemeri takma zorunluluğunu hatırlatan vatandaş.
15 Yaşındaki Ögrenci ile Polis Memuru'nun Kavgası 00:39
15 Yaşındaki Ögrenci ile Polis Memuru'nun Kavgası 199 izlenme - 3 yıl önce Evet sayın alkışlarlayaşıyorum.com üyeleri Olay Amerika'da geçiyor. Sınıfa giren polisler ögrenciyi gözaltına alıyor. Video'yu çeken ve upload eden kişi olay hakkında bir bilgi vermediği için bizde bilgi sahibi degiliz. İyi seyirler efenim. Not: Zenci olanı tutuyorum.
Avcılar'daki Üst Geçidin Çökme Anının Mobese Kaydı 00:44
Avcılar'daki Üst Geçidin Çökme Anının Mobese Kaydı 164 izlenme - 3 yıl önce Efendim İstanbul Avcılar'da E-5 karayolu üzerindeki üst geçit çöktü. Olay anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. AVCILAR'da 1 kişinin hayatını kaybettiği 4 kişinin de ağır yaralandığı facianın sorumlusu tanker şoförü çıktı. Damperi açık kamyonla yola devam eden şoför üst geçidin yıkılmasına sebep verdi. Kazadan sonra da vahim bir itirafta bulundu: 'Kumanda bozuktu, damperi indiremedim.'Arızalı dampere rağmen üst geçide doğru hız kesmeden giden şoförün görüntüsü 'böyle kaza olmaz' dedirtti.
Öğrenci Evi Çalgıcıları - Sahte Kahraman 01:52
Öğrenci Evi Çalgıcıları - Sahte Kahraman 129 izlenme - 3 yıl önce TOMAdan, gazdan, gemiciklerden, milyonları sıfırlamaktan, fıtrattan bıktık artık. O yüzden bu şarkıyı yaptık. Buyrun efenim iyi seyirler. Sahte kahraman. (Sonuna kadar izlemeniz şiddetle tavsiye edlir.) Günlerden bugün cumartesi Sordum durdum ben herkesi Memur bey büyük bir sorun var Hemen arayın merkezi Dışarı çıktım saat onda Boynumda sarılı bir anakonda Ne işim var ulan karakolda Yapmayın memur bey Dört yıldız nedir ki rütbesi Ne güzel polis fiskesi Ben masumum hakim bey Adalet belirlesin her şeyi Adalet şimdi koca bir yalan Baştakiler sanki bir yılan Mecliste her gün uyuyan Hepsi birer sahte kahraman
Ninja Asker - Memur Bey 02:52
Ninja Asker - Memur Bey 128 izlenme - 8 yıl önce ninja asker - memur bey redoks