Hoşgeldiniz!

Menderes Türel

Hayranı Olduğu Başkanın 3 Bin Fotoğrafı Evini Süslüyor 06:30
Hayranı Olduğu Başkanın 3 Bin Fotoğrafı Evini Süslüyor 3.111 izlenme - 1 yıl önce Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) çalışanı 37 yaşındaki Behçet Karagöz, hayranı olduğu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel için evinin bir odasını adeta fotoğraf müzesine çevirdi.
Menderes Türel Seçim Şarkısı - Antalyam' 05:41
Menderes Türel Seçim Şarkısı - Antalyam' 519 izlenme - 4 yıl önce Söz ve müzik:Mehmet Kesim Müzik direktörü:Orhan Şallıel Düzenleme:Özgür Yedievli Elektro bağlama:Şarbon Mustafa Zurna:Gürkan Çakmak Vokaller:Özgür Yedievli,Atakan Kervan,Ceyda Kaya,Fatma Polat
Benim Olacak Antalya - Menderes Türel 00:14
Benim Olacak Antalya - Menderes Türel 146 izlenme - 3 yıl önce sinema tarihimizin en popüler sahnelerinden birisinin üzerine Yakşlaşan 2014 yerel seçimlerinde AKP'den aday olan Menderes Türel için yapılmış bir montaj çalışması.
Menderes Türel - İki Kere Kaybetmiş Oluruz Kehaneti 00:14
Menderes Türel - İki Kere Kaybetmiş Oluruz Kehaneti 91 izlenme - 3 yıl önce Başkandan Kaybetme İtirafi 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri öncesi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönemde de AKP çatısı altında tekrar aday olan Menderes Türel, çok övündüğü cadde tramvayı konusunda, yanında AKP Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Antalya Muratpaşa Belediyesi AKP adayı Orhan Tolunayla birlikte, yaptıkları deneme sürüşü sırasında kafasından geçenleri olduğu gibi anlatıyor. ve kehaneti aynen çıkıyor. Not: Menderes Türel 2014 yerel seçimleri için AKP'den tekrar aday gösterilmiştir.
Antalyada Polis ile Sanat Galerisi Tasfiye Etmek 01:34
Antalyada Polis ile Sanat Galerisi Tasfiye Etmek 109 izlenme - 3 yıl önce Antalya Kaleiçindeki Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) belediye zabıtaları ve işçileri tarafından aralarında sanatçıların da bulunduğu vatandaşların protetoları altında çevik kuvvet eşliğinde boşaltıldı resimlere el konuldu belki de resimler gözaltına alındı. konu ile ilgili haber: http://www.akdenizgercek.com/haber_detay.asp?haberID=7835
AK Parti Antalya Büyükşehir Bld. Bşk. Adayı Menderes Türel Soruları Yanıtladı 2 19:35
AK Parti Antalya Büyükşehir Bld. Bşk. Adayı Menderes Türel Soruları Yanıtladı 2 86 izlenme - 4 yıl önce Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Menderes Türel yerel seçimlerle ilgili soruları canlı yayında yanıtladı.
Başkan Türel Tramvayda 04:37
Başkan Türel Tramvayda 15 izlenme - 10 ay önce Başkan Türel tramvayda Türel, "3. etap raylı sistemin temeli bu yıl içinde temeli atılacak "ANTALYA - Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Şarampol'den Otogar'a kadar tramvayla seyahat ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Başkanlığı Bırakan Ali Şafak Öztürk'e Sert Çıktı 01:20
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Başkanlığı Bırakan Ali Şafak Öztürk'e Sert Çıktı 5 izlenme - 5 ay önce Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Yeterli desteği alamadık." deyip ağlayarak seçime giden Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'e sosyal medyadan cevap verdi.
Türel'in Basın Toplantısına Seçim Kurulu Engeli 03:11
Türel'in Basın Toplantısına Seçim Kurulu Engeli 25 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in açıklamaları, Türel'in basın toplantısına seçim kurulu engeli- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in Doğu Garajı Nekropol Alanı Projesi için yapacağı basın toplantısına, CHP ve MHP'nin İlçe Seçim Kuruluna yaptığı başvuru üzerine izin verilmedi- Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: - "Bugün maalesef Türkiye'de CHP ve MHP basın özgürlüğü adına, demokrasi adına büyük bir ayıp işlemiştir"- "İl Seçim Kurulu ve Yüksek Seçim Kurulu nezdinde itirazlarımızı yapacağız ve hukuki haklılığımızı sonuna kadar arayacağız" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in, Doğu Garajı Nekropol Alanı Projesi için yapılacak basın toplantısına, seçim yasakları gereğince izin verilmedi.
Başkan açıkladı: Antalya rekora gidiyor! 01:38
Başkan açıkladı: Antalya rekora gidiyor! 9 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK'te Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kentin yılın ilk altı ayına dair turizm verilerini ilk kez paylaştı. Rusya ile yaşanan uçak krizi nedeniyle turizm sektörü özellikle geçen yılı çok büyük kayıplarla atlatmış, bir çok işletme kepenk kapatmak zorunda kalmıştı. İkili ilişkilerde yaşanan normalleşme süreci turizme de yansıdı ve turist sayısındaki artış özellikle Antalya’da piyasanın yeniden iyileşmesini sağladı. Turizmin en parlak sezonunu geçirdiği 2014 yılına yaklaşan rakamlara ulaştıklarını belirten Menderes Türel, ikinci altı ayla birlikte Rus turist sayısında rekor kırılacağını açıkladı. Geçen yıla göre Antalya’ya gelen turist sayısının yüzde 61 arttığını söyleyen Menderes Türel, sadece Rusya’dan Antalya’ya 4 milyon turist beklediklerini vurguladı.
Burak Yılmaz Baba Evinden Kız Aldı 00:15
Burak Yılmaz Baba Evinden Kız Aldı 52 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, çocukluk arkadaşları ve futbolcu arkadaşlarıyla birlikte nişanlısı İstem Atilla'yı evlerinden aldı.
Lütfi Elvan, Antalya'da Coşkuyla Karşılandı 02:52
Lütfi Elvan, Antalya'da Coşkuyla Karşılandı 23 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: Havaalanı Önünde Bekleyenler, Karşılama, Lütfi Elvan'ın Konuşması, Genel Seçimlere Doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Elvan, Antalya'da Davul Zurnayla Karşılandı Eski Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Antalya'da Coşkuyla Karşılandı.
Burak Yılmaz Dünya Evine Girdi 05:13
Burak Yılmaz Dünya Evine Girdi 48 izlenme - 4 yıl önce Milli futbolcu Burak Yılmaz, Antalya’da İstem Atilla ile dünya evine girdi.
Menderes Türel, 15 Temmuz Şehit Aileleri ile Buluştu 05:17
Menderes Türel, 15 Temmuz Şehit Aileleri ile Buluştu 6 izlenme - 1 yıl önce Menderes Türel, 15 Temmuz şehit aileleri ile buluştu Antalya Büyükşehir belediye Başkanı Menderes Türel: "15 Temmuz şehitlerimizi unutmadık, unutturmayacağız"ANTALYA - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, 15 Temmuz şehitlerinin aileleri ile yemekte bir araya geldi.
Menderes Türel: 03:47
Menderes Türel: "Bunlar, Nikah Masasında Nasıl 'Evet' Demişler Hayret Ediyorum" 6 izlenme - 1 yıl önce Menderes Türel: "Bunlar, nikah masasında nasıl 'evet' demişler hayret ediyorum" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "Karayolları, bakanlık kavşak yapmak istiyor 'hayır' diyorlar.
Başbakan Erdoğan, Burak Yılmaz'ı Tebrik Etti 09:25
Başbakan Erdoğan, Burak Yılmaz'ı Tebrik Etti 25 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'da evlenen Galatasaraylı Burak Yılmaz'ı tebrik etti.
Cumhurbaşkanlığı seçimleri - Menderes Türel - 02:38
Cumhurbaşkanlığı seçimleri - Menderes Türel - 22 izlenme - 4 yıl önce Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, seçmenlerin sandık başına giderek sadece tarihe değil, aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan'ı seçerek yeni Türkiye'nin tarihini de yazdıklarını söyledi.
Menderes Türel - Belgesel Film Kategorisindeki Tartışmalar 01:35
Menderes Türel - Belgesel Film Kategorisindeki Tartışmalar 20 izlenme - 4 yıl önce 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivaline doğru- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: - "(Belgesel film kategorisindeki tartışmalara ilişkin) Tartışmaların içerisinde değilim, bizim dışımızda cereyan etti"- "Biz sanatsal etkinlik kısmıyla ilgiliyiz, sanata önem verilmesi, değer verilmesi yönündeki gayretlerimizi en iyi şekilde ortaya koyuyoruz"ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde belgesel film kategorisinde yaşanan tartışmalara ilişkin, "Tartışmaların içerisinde değilim, bizim dışımızda cereyan etti" dedi.
Antalyaspor Başkanı Gencer'den 02:40
Antalyaspor Başkanı Gencer'den "Destek" Sitemi 17 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antalyaspor Kulubü Başkanı Gültekin Gencer Antalyaspor Başkanı Gencer'den "destek" sitemi- Gencer: - "Takım ne zaman galip gelse kongre konuşuluyor, adaylar ortaya çıkıyor.
Antalyaspor'da, Manisaspor Maçı Hazırlıkları 02:22
Antalyaspor'da, Manisaspor Maçı Hazırlıkları 17 izlenme - 3 yıl önce Antalyaspor'da, Manisaspor maçı hazırlıkları- Antrenman, prensipte anlaşma sağlanan Teknik Direktör Yusuf Şimşek yönetiminde yapıldı PTT 1. Lig takımlarından Antalyaspor, Manisaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.
Antalya'daki değişimi Menderes Türel anlattı - Hafta Sonu 05.08.2017 Cumartesi 48:24
Antalya'daki değişimi Menderes Türel anlattı - Hafta Sonu 05.08.2017 Cumartesi 4 izlenme - 8 ay önce Altın Portakal Film Festivali’nde yapılan yeni düzenlemenin amacı ne? Antalya ve çevresinde bu sezon ne kadar turist bekleniyor? Belediyenin yeni projeleri hani sorunlara çözüm olacak? Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, Hafta Sonu’na konuk oldu, kentteki tartışmalı konular yanıt buldu.
Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladı 05:55
Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladı 1 izlenme - 4 ay önce Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: -"2018 yılında yasal olarak ödenebilecek en yüksek tutarı hem memur hem de sözleşmeli personelimize ödeyeceğiz" Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladı -"O insanlar olmazsa bugün Türkiye olmaz"ANTALYA - Antalya...
Başbakan'dan Burak Yılmaz'a: 'Hat-trick' İstiyorum 04:37
Başbakan'dan Burak Yılmaz'a: 'Hat-trick' İstiyorum 24 izlenme - 4 yıl önce Burak Yılmaz'a cep telefonuyla görüşüp mutluluklar dileyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gençlerden çocuk konusunda 'hat-trick' yapmasını istedi.
Alanyaspor'a Yeni Tesis Projesi 02:41
Alanyaspor'a Yeni Tesis Projesi 3 izlenme - 1 yıl önce - Alanyaspor'a yeni tesis projesi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Alanyaspor gelecek sene de inşallah Avrupa kupalarına gider rakip olarak da bir Hollanda takımı çıkar" "Onların da rengi portakal kim yener sahada görürüz"ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor'un...
Tsyd Toros Zirvesi Başladı 03:57
Tsyd Toros Zirvesi Başladı 6 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Toplantıdan detaylar TSYD Başkanı Oğuz Tongsir'in konuşması Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in konuşması TSYD Toros Zirvesi başladı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Buradaki imkanlar ve 33 bin kişilik stadımızla Antalya'da artık uluslararası nitelikte TSYD Turnuvası yapabiliriz" Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Toros Zirvesi Antalya'da başladı.
Menderes Türel Slogan Tartışmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu: 00:42
Menderes Türel Slogan Tartışmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu: "Her Şey Açık Seçik Ortada" 1 izlenme - 6 ay önce Menderes Türel slogan tartışmasıyla ilgili ilk kez konuştu: "Her şey açık seçik ortada" " Yasal sürçle ilgili bir değerlendirme yapacağız"ANTALYA - Antalya Büyükşehir Belediye BaşkanıMenderes Türel, İYİ Parti tarafından kullanılan slogan ve logoyla ilgili konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: 04:34
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Amacımız, Türk Sinemasını Dünya Sinemasına Takdim Etmek"-... 1 izlenme - 6 ay önce Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, dünya sinema çevrelerinde "Türkiye'nin marka yüzü" olan Uluslararası Antalya Film Festivali'ni her yıl geliştirdiklerini belirterek, "Bu sene gelişmeye yönelik, çıtayı yükselten kararla ulusal ve uluslararası yarışmalarımızı birleştirdik.
Mevlüt Çavuşoğlu: 08:09
Mevlüt Çavuşoğlu: "16 Nisan'da Hep Birlikte, Sadece Türkiye'nin Geleceğini Oylamayacağız, İçeride... 2 izlenme - 1 yıl önce Mevlüt Çavuşoğlu: "16 Nisan'da hep birlikte, sadece Türkiye'nin geleceğini oylamayacağız, içeride ve dışarıdaki hainlere, Türkiye karşıtlarına en güçlü cevabı vereceğiz"ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "16 Nisan'da hep birlikte, sadece Türkiye'nin geleceğini oylamayacağız, içeride...
Gazipaşa'da 30 Yıllık İçme Suyu Problemine 14 Milyon Liralık Yatırım 05:14
Gazipaşa'da 30 Yıllık İçme Suyu Problemine 14 Milyon Liralık Yatırım 2 izlenme - 1 yıl önce Gazipaşa'da 30 yıllık içme suyu problemine 14 milyon liralık yatırım Karalar, Ilıca, Yeniköy ve Kızılgüney mahallerinin 30 yıllık içme suyu sorununu çözüme kavuşturacak olan Karasu İçme Suyu Hattının temeli atıldı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Benim ülkemdeki seçim...
Arınç: 'Her An Hayırlı Bir Haber Bekliyoruz' 00:52
Arınç: 'Her An Hayırlı Bir Haber Bekliyoruz' 7 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Musul’daki Türk rehinelerin durumuyla ilgili, 'Her an hayırlı bir haber bekliyoruz, temaslar ve çalışmalar devam ediyor.