Hoşgeldiniz!

men's health

Crossfıt 1453 Ekibinden Bir “push Up” Örneği 00:55
Crossfıt 1453 Ekibinden Bir “push Up” Örneği 14.113 izlenme - 4 yıl önce Push up -özellikle crossfitte- çoğu antrenmanın vazgeçilmez bir öğesi; malum. Fakat her daim akıllarımızda durması gereken şu soruyu bir kez daha hatırlamakta ve hatırlatmakta fayda var: Bu hareketi doğru yapıyor muyuz? Pozisyonumuz doğru mu? Yük nereye biniyor? İşte tüm bu soruların cevaplarını Crossfit 1453 eğitmenleri cevaplıyor ve uyguluyor. Kulağınıza küpe, antrenmanlarınıza fayda olsun!
Crossfıt 1453 Ekibinden “knee To Chest” Hareketinin Esasları 00:45
Crossfıt 1453 Ekibinden “knee To Chest” Hareketinin Esasları 15.885 izlenme - 4 yıl önce Crossfit’in en önemli elementlerinden olan bar -yani barfiks- hareketleri, bu disiplinin kas inşası ve dayanıklılık konusunda en büyük kozları. “Knee to chest”, yani tabiri caizse “dizler göğüse” ise bu bar hareketlerinin önde gelenlerinden. Bir süredir bu disipline dair ipuçlarını ve temel teknikleri bizlerle paylaşan Crossfit 1453 ekibi, bakalım, knee to chest hareketini nasıl anlatmış ve nasıl uygulamışlar? Unutmayın; esas olan, hareketleri doğru yapıp yapmadığınız, ne kadar yaptığınız değil. Sakatlıklardan ve yanlış gelişmeden uzak durabilmek için lütfen bunu aklınızdan çıkarmayın.
Men's Health Sarp Levendoğlu Kamera Arkası 01:48
Men's Health Sarp Levendoğlu Kamera Arkası 6.835 izlenme - 3 yıl önce Men's Health Mart kapak konuğumuz Sarp Levendoğlu'nun çekimlerinin kamera arkası...Keyifli röportajımızın kamera arkası görüntülerini buradan izleyebilirsiniz.
Crossfıt 1453 Ekibinden “pıstol” Hareketi İle İlgili Detaylar 01:22
Crossfıt 1453 Ekibinden “pıstol” Hareketi İle İlgili Detaylar 8.902 izlenme - 4 yıl önce Bu sayfaları takip ediyorsanız, az çok aşina olmuşsunuzdur zaten Crossfit 1453 ekibi ile içerisinde bulunduğumuz iş birliğine. Yine hep birlikte çektiğimiz bir video ile karşınızdayız. Bizlerin de Crossfit 1453 ekibininde yoğunlaştığı ve çok önemsediği bir konu var: Antrenmanları oluşturan hareketlerin ne kadar yapıldığı değil, nasıl yapıldığı. Yani kaçlık setler halinde kaç set yapıyor olduğunuz değil, o hareketleri layığı ile ve doğru yapıyor olup olmadığınız. Sıklıkla yanlış yapılan ve kendinizi sakatlama riskinizin çok yüksek olduğu hareketler biri de “pistol”. Oldukça da zorlu bir hareket. Bakalım eğitmenlerimiz, eğitim verdikleri zamanlar boyunca gözlerine çarpan hatalardan nasıl bahsetmiş, hareketin doğru formlarını bizlere nasıl anlatmışlar?
Yaşayan En Fit Adam: Crıstiano Ronaldo 01:16
Yaşayan En Fit Adam: Crıstiano Ronaldo 5.335 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem kasları, 6-pack antrenmanı ve başarı öyküsüyle Men’s Health Eylül sayısında. O özel videonun Türkçe altyazılı hali karşınızda.
Crossfıt 1453 Ekibinden Squat Çalışması 01:42
Crossfıt 1453 Ekibinden Squat Çalışması 4.886 izlenme - 4 yıl önce Her daim söyledik, söylüyoruz: Antrenmanlarınızda, hareketleri ne kadar yaptığınız, ne kadar süre devam ettirdiğiniz gibi şeylerden ziyade o hareketleri layığıyla ve doğru biçimde yapıp yapmamanız önemli. Yani şınav çekiyormuş gibi yapmak, şınav çekiyor olmak anlamına gelmiyor. Crossfit 1453 ekibi, antrenmanlarının bel kemiği gibi görülebilecek olan squat’ın çoğu zaman yanlış anlaşıldığını ve hatalı uygulamaların sakatlıklara yol açabileceğini söylüyorlar. İşte o büyük soruya bir cevap: “Squat nasıl yapılır?”
Crossfıt 1453 Ekibinden Zorlu Bir Workout Örneği 03:23
Crossfıt 1453 Ekibinden Zorlu Bir Workout Örneği 4.867 izlenme - 4 yıl önce Mecidiyeköy’deki Crossfit 1453 ekibi ile yaptığımız iş birliği devam ediyor. Men’s Health Türkiye olarak farklı ekiplerle, farklı mekanlarda, farklı disiplinlere dair videolar çekerek, bildiklerimizi ve işlerinin ehli eğitmenlerden öğrendiklerimizi, bu sayfalardan sizlerle paylaşıyoruz bir süredir; Crossfit 1453 ile çektiğimiz ilk videoyu geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık. Sıra geldi ikinciye… Bu set daha zor, daha dirayet isteyen bir set. Güç, hız ve dayanıklılık… Var mısınız?
5 Büyük Antrenman Hatası 01:36
5 Büyük Antrenman Hatası 4.682 izlenme - 4 yıl önce Kaslanmanızı sağlayan bazı hareketleri doğru formda yapmak hayati bir önem taşıyor. İşte acemi sporcuların yaptığı en büyük 5 yanlışı düzeltmek için yapman gerekenler.
Şampiyonlar Böyle Çalışır 01:53
Şampiyonlar Böyle Çalışır 3.309 izlenme - 4 yıl önce Semih Saygıner 50li yaşlarına girerken herzamankinden daha kuvvetli, daha sert. Gerçek bir şampiyon gibi.
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 02:52
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 3.852 izlenme - 4 yıl önce Mars Athletic Club eğitmenlerinden Murat Demirci ile MAC GMall’da buluştuk. MAC ekibinden Erdi Yetgin de bize katıldı. Hem eğlenelim, hem sizleri eğlendirelim, hem de bilgilendirelim ve cesaretlendirelim istedik. Ortaya bu görüntüler çıktı. Bu videoda yine Murat Demirci’nin teşvikiyle, Erdi Yetgin, dört farklı hareketten ve setten oluşan bir istasyon performansı sergiliyor. Swing’den, push-up’a pek çok şey var. Hem ilham verici, hem zorlu! Siz de deneyin, skorunuzu bizimle paylaşın! (Erdi Yetgin çıtayı çok yükseltti, ona göre!)
Mh Aralık Erkeği: İbrahim Çelikkol 01:37
Mh Aralık Erkeği: İbrahim Çelikkol 3.268 izlenme - 3 yıl önce Gerçek bir Men’s Health erkeği olan ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un kapak çekiminin kamera arkası...
Antrenman Öncesi Ne Yemeli 04:15
Antrenman Öncesi Ne Yemeli 2.860 izlenme - 4 yıl önce Uzman diyetisyen Cenk Özyılmaz antrenman öncesinde yiyebilmeniz için harika bir Yulaf Ezmeli Peynirli Omlet tarifi hazırladı.
Cross Fit Tutkusu 01:54
Cross Fit Tutkusu 2.262 izlenme - 4 yıl önce Kaslarınızı geliştirirken ciddi oranda da yağ yakmak istiyorsanız, CrossFit bu iş için biçilmiş kaftan.
Men's Health Gelişim Programı: Mükemmel Bir Deadlıft 00:46
Men's Health Gelişim Programı: Mükemmel Bir Deadlıft 2.708 izlenme - 4 yıl önce Deadlift Tüyosu: Sadece bir direnç bandı yardımıyla eklemlerinizi mükemmel hale getirin.
BURPEES NASIL YAPILIR? 00:41
BURPEES NASIL YAPILIR? 2.044 izlenme - 4 yıl önce CrossFit 1453’den Yavuz Şentürk ve Murat Akyurt burpees hareketini nasıl yapmanız gerektiğini gösteriyor.
Antrenman Öncesi Ne Yemeli 04:49
Antrenman Öncesi Ne Yemeli 2.150 izlenme - 4 yıl önce Uzman Diyetisyen Cenk Özyılmaz Ara Öğün Olarak Yiyebileceğiniz Fıstık Ezmeli Ve Yulaf Kepekli Toplar Hazırladı.
Nihat Altınkaya’nın Egzersiz Programı 01:11
Nihat Altınkaya’nın Egzersiz Programı 1.614 izlenme - 4 yıl önce Nihat Altınkaya’nın antrenmanlarında en çok yer verdiği üç hareketle tanışın.
Sınırları Zorlayanlar 00:56
Sınırları Zorlayanlar 1.480 izlenme - 4 yıl önce CrossFit Balaban ekibi, oldukça zorlu hareketlerle CrossFit’in fonksiyonel gücünü herkese gösteriyor.
Murat Boz - Men's Health Tr ( Kamera Arkası) 04:57
Murat Boz - Men's Health Tr ( Kamera Arkası) 1.436 izlenme - 5 yıl önce Murat Boz'un Mayıs Sayısında Yer Aldığı Men's Health Dergisinin Kamera Arkası Çekimleri.
GÜNÜN EGZERSİZİ 00:15
GÜNÜN EGZERSİZİ 1.090 izlenme - 3 yıl önce @gununegzersizi ekibinden tüm gövde kaslarınızı çalıştıracak fonksiyonel bir antrenman geliyor. 1. Egzersiz Pushup-T rotation her yön için 3 set 10 tek tekrar yapın, 2. Egzersiz Close Grip Push Up-Biceps Curl her kol için 3 set 10 tekrar. 3. Egzersiz Floor Dumbell Press Oturarak ayaklar yukarıda yaptığımızda core kaslarımızı daha çok çalıştırmış oluruz. 3 set 15 tekrar.
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Burpees Performansı 01:43
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Burpees Performansı 1.120 izlenme - 4 yıl önce Mars Athletic Club eğitmenlerinden Murat Demirci ile MAC GMall’da buluştuk. MAC ekibinden Erdi Yetgin de bize katıldı. Hem eğlenelim, hem sizleri eğlendirelim, hem de bilgilendirelim ve cesaretlendirelim istedik. Ortaya bu görüntüler çıktı. Bu videoda Murat Demirci’nin teşvikiyle, Erdi Yetgin bir dakikalık bir burpees performansı sergiliyor. Hem ilham verici, hem zorlu! Bakalım siz neler düşünecek, hatta bir dakikalık bir sürede nasıl bir performans sergileyeceksiniz?
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Squat Performansı 02:53
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Squat Performansı 1.340 izlenme - 4 yıl önce MAC eğitmenlerinden Murat Demirci ile birlikte bu kez kulübün eğitmenlerinden Hasan Karaduman’ı da kattık yanımıza ve spor salonunda ve hatta evinizde dahi katılım sağlayabileceğiniz küçük bir yarışma ortamı yarattık. İzleyin, siz de deneyin ve skorunuzu bizlerle paylaşın. Hep söyledik, söylüyoruz: Hep birlikte ne kadar sağlıklı bir rekabet ortamı kurarsak, başarılarımızı ve başarısızlıklarımızı açık yüreklilikle paylaşırsak, o kadar canla başla çalışacak, daha da inanacağız!
Erkeğin İlkbahar Modası 01:13
Erkeğin İlkbahar Modası 590 izlenme - 3 yıl önce Men's Health Guide To Style İlkbahar’da Stil Sahibi Erkeğin 16 Vazgeçilmez Parçasını Seçtik. Polo Yaka Tişörtler, İnce Koton Takım, Chino Pantolon, Blazer Ceket Ve Slim Fit Gömlek Gibi Her Erkeğin Gardırobunda Mutlaka Olması Gereken, Yeni Sezonun En Şık Ve Özgün Tasarımlarını Sinem Yazıcı Fotoğrafladı. Giyim Tüyoları, Aksesuvarlar, Parfümler Ve Her Bütçeye Uygun Onlarca Kıyafet Seçeneği Men’s Health Nisan Moda Özel Sayısı’nda.
Murat Boz Çekimi'nin Kamera Arkası 03:04
Murat Boz Çekimi'nin Kamera Arkası 1.277 izlenme - 4 yıl önce Men’s Health’in Mayıs sayısı kapağı Murat Boz’la gerçekleştirdiği çekimin kamera arkası görüntüleri...
Men’s Health Türkiye İpad Uygulamasıyla Tanışın! 01:24
Men’s Health Türkiye İpad Uygulamasıyla Tanışın! 646 izlenme - 4 yıl önce Men’s Health Türkiye iPad uygulaması dopdolu içeriği ve interaktif tasarımıyla AppStore’da sizlerin beğenisine sunulmuştur.
Crossfıt 1453 Ekibinden Şahane Performans 03:13
Crossfıt 1453 Ekibinden Şahane Performans 1.168 izlenme - 4 yıl önce Bu video için Mecidiyeköy’deki Crossfit 1453e gittik. Eğitmenlerimiz bizler için temel hareketlerden oluşan bir workout hazırladılar. Hız, dayanıklılık ve kuvvetin bir araya geldiği bu zorlu çalışmayı izlemesi bile heyecan verici… Bakalım siz ne düşüneceksiniz?
Men's Health Egzersizi: Sliding Floor Pullup 01:38
Men's Health Egzersizi: Sliding Floor Pullup 772 izlenme - 4 yıl önce Barfiks barı bulamadığınız zamanlarda da barfiks çekebilirsiniz.
Kedileri Daha Da Yakından Tanımak İster Misiniz? 00:36
Kedileri Daha Da Yakından Tanımak İster Misiniz? 881 izlenme - 4 yıl önce Discovery Channel Dergisi’nin ekim sayısıyla birlikte dağıtılan 101 Cats DVD’sini kaçırmayın. Kediler hakkında bilmediklerinizi fark edince çok şaşıracakasınız!
Cross Fit Deadlift 01:43
Cross Fit Deadlift 622 izlenme - 4 yıl önce Fitness uzmanları birçok harekette karın kaslarınızı sıkmanız gerektiğini söyler. Neden mi? Tabii ki omuriliğinizi korumak için. Çünkü egzersiz yaparken karın kaslarınızı sıkmak, hem omuriliğinizi korur hem de daha yüksek ağırlıklarla çalışabilmenize izin verir. Men’s Health fitness uzmanı antrenör Bill Hartman doğru formda deadlift’in nasıl yapılacağını anlatıyor.
Manuel Fernandes Çekim Arkası 02:23
Manuel Fernandes Çekim Arkası 644 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş‘ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes’le MAC G-Mall’da gerçekleştirdiğimiz fitness çekiminin perde arkası videosu için tıklayın.