Hoşgeldiniz!

mental

Mental Theo - La Puta Madre 03:17
Mental Theo - La Puta Madre 86.160 izlenme - 4 yıl önce Mental Theo - La Puta Madre tüm Müzik Videoları Yüksek Ses Ve Görüntü Kalitesinde İzlesene.com'da! Yeni Klipler İçin Tıklayınız izlesene.com/iz/clubnow clubnow'u Sosyal Medyada Takip Edebilirisiniz : www.instagram.com/hasansrc www.twitter.com/hasanwashere
Mental Theo - Sunburn 03:08
Mental Theo - Sunburn 64.779 izlenme - 5 yıl önce Mental Theo - Sunburn (Yeni Klip 2013)
Hayko Cepkin & Anneke Van Giersbergen - Mental Jungle 03:40
Hayko Cepkin & Anneke Van Giersbergen - Mental Jungle 52.166 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin & Anneke Van Giersbergen - Mental Jungle Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Çok Mutluyuz :) 00:10
Çok Mutluyuz :) 19.954 izlenme - 4 yıl önce Seviyoruz İngilizceyi
Mental Theo - This İs Vegas Baby! 03:40
Mental Theo - This İs Vegas Baby! 15.519 izlenme - 4 yıl önce Mental Theo - This is Vegas Baby! (Video Klip 2014)
Abaküsle Çarpma İşlemi Mental 04:01
Abaküsle Çarpma İşlemi Mental 10.146 izlenme - 6 yıl önce yunus şen"Mehmet gedik i.ö.okulu-eskişehir
Domatesler Acele Etmez! | Müfit Can Saçıntı | Tedxbursa 21:05
Domatesler Acele Etmez! | Müfit Can Saçıntı | Tedxbursa 1.365 izlenme - 10 ay önce Domatesler Acele Etmez! Mandıra Filozofu filmi ile bilinen Müfit Can Saçıntı'nın Tedex konuşması. FAzla yoruma gerek yok. Söyledikleri insan yaşamı için ciddi anlam ifade eden şeyler.
Çok Korkunç! - Mental Hospital (Akıl Hastanesi) 09:27
Çok Korkunç! - Mental Hospital (Akıl Hastanesi) 3.274 izlenme - 4 yıl önce Ltfen ; - Yorumlarda saygl olup kfr ve hakaret edenleri spam olarak iaretleyiniz. - Kanal tantm ve reklam yapmak yasaktr. Videolar beenip bana destek verdiiniz iin teekkrler, unutmayn her an yeni video gelebilir.
F-18 Pilotu Boeing Kullanırsa 03:58
F-18 Pilotu Boeing Kullanırsa 4.895 izlenme - 5 yıl önce F-18 Pilotu Boeing Kullanırsa
Mental Theo - WooW 02:52
Mental Theo - WooW 1.319 izlenme - 3 yıl önce Mental Theo - WooW (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Mental Theo - WooW (Official Video) Official Music Video Copyright protected work. (p) 2015 by Planet Punk Music - Alle Rechte vorbehalten lyrics / All rights reserved. Only for watching, listening and streaming. Downloading, copying, sharing and making available is strictly prohibited.
En Tuhaf 7 Zihin Hastalığı 02:35
En Tuhaf 7 Zihin Hastalığı 1.506 izlenme - 3 yıl önce "En Tuhaf 7 Zihin Hastalığı" başlıklı bu videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: Yabancı Aksan Sendromu Felç, tümör ya da ağır bir travma sonrası bazı psikolojik sebepler ya da ağır piskozlar dolayısıyla meydana gelen bir hasarın ardından, kişinin ana dilini tuhaf bir aksanla konuşması hastalığıdır. Wendigo Ruh Hastalığı "Wendigo Ruh Hastalığı"na sahip insanlar, diğer yemek kaynakları mevcut olsa bile doyumsuz bir biçimde insan eti yemek isterler. Hayalet Uzuv Sendromu İnsanların kesilmiş ellerini, ayaklarını ve benzeri organlarını hissetmeye devam etmelerine "hayalet uzuv sendromu" denilir. Olmayan bacağın karıncalanması, çoktan kesilmiş elin kaşınması gibi... Alice in Wonderland Sendromu Kişinin etrafındaki nesneleri olduğundan daha büyük veya küçük görmesi(makropsi-mikropsi), olmayan sesleri duyması, tat alma duyusunda değişme ve bozulma, zaman kavramında bozulma ile seyreden depersonalizasyon hastalığıdır. Sinestezi Bir algı modalitesi uyarıldığında birden fazla kanalda uyarılma oluşmasına verilen tıbbi isimdir. Bu hastalığa sahip insanlar; sesleri görmek, şekilleri tatmak gibi algılara sahip olduklarına inanırlar. Capgras Sendromu Kişinin, yakın ilişkide olduğu tanıdıklarının yerini aynı görünümde olan ama sahtekar benzerlerinin veya ikizlerinin aldığını ve kendisine bu şekilde bir komplo kurulduğunu sanmasıdır. Cotard's Sendromu Bu hastalığa yakalan insanlar ölü olduklarına inanırlar. Hastalar, bu inançlarını ispat etmek amacıyla intihar girişiminde bulunabiliyorlar.
Japon Abaküsle Toplama İşlemi Mental Matematik 05:23
Japon Abaküsle Toplama İşlemi Mental Matematik 2.384 izlenme - 6 yıl önce Japon Abaküsle Toplama İşlemi Mental Matematik
Mental Aritmetik 00:58
Mental Aritmetik 812 izlenme - 4 yıl önce mental aritmatik anzan
mental mat 2 01:10
mental mat 2 804 izlenme - 6 yıl önce
Mental Matematik Anzan 02:01
Mental Matematik Anzan 842 izlenme - 6 yıl önce Mental Matematik Anzan
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 02:01
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 737 izlenme - 3 yıl önce Depo: Akıl Hastanesinde Hayat, Türkiye'de ruh sağlığı alanında hizmet veren devlet kurumlarının iç yapılarına dair gözlemler sunabilmeyi, bu kurumlarda kalanların yaşadıkları sorunları görünür kılabilmeyi ve varolan açmazlara dikkat çekerek mevcut sisteme alternatif olası modelleri tartışmaya açabilmeyi amaçlıyor. RUSİHAK [Ruh Sağlığında İnsan Hakları Girişimi] tarafından Sağlık Bakanlığı izni ve Avrupa Birliği fonları ile Eylül 2012'den beri yürütülen bir sivil izleme çalışması sırasında çekimleri tamamlanan bu film; Adana, Elazığ, Manisa, Samsun ve İstanbul'da bulunan çeşitli kapalı kurumlarda gündelik hayatı yansıtan görüntülere, izleme ekibinin hizmet alanlar ve hastane personeli ile yaptığı görüşmelere ve kendi disiplinlerinden bu alanı değerlendiren çeşitli uzmanların görüşlerine yer veriyor. Mayıs 2014 tarihinde RUSİHAK tarafından düzenlenmesi planlanan uluslararası sempozyumda ilk kez gösterilmesi ve çeşitli festivallerde yer alması amaçlanan film; kapalı kurumlara has normlara, ritüellere, hiyerarşik yapılara, kısacası mevcut sistemin ürettiği mekan ve kimlik politikalarına odaklanıyor. Depo, bugüne kadar çeşitli fotoğraf, video ve mimari görselleştirme projelerinde yer almış olan Can Dinlenmiş ve Ege Kanar'ın ilk belgesel çalışmasıdır.
Soroban World Mental Aritmetik Video Galeri 06:04
Soroban World Mental Aritmetik Video Galeri 684 izlenme - 6 yıl önce
Samsun Mental Aritmetik / 2. Sınıf 00:34
Samsun Mental Aritmetik / 2. Sınıf 479 izlenme - 6 yıl önce
Mental Aritmetik Yıldızı Yalçın'dan Bölme Görseli 02:32
Mental Aritmetik Yıldızı Yalçın'dan Bölme Görseli 989 izlenme - 7 yıl önce mental aritmetik ile menarit dahiler yetiştirir...
Mental Aritmetik 00:46
Mental Aritmetik 938 izlenme - 6 yıl önce IQ Aritmetik sistemi ile android tabanlı çalışan dijital aygıtlar için tasarlanmış özel uygulama ile çocuklarımız için matematik çok daha keyifli bir hâl alıyor! İlerlemeli oyun tarzında bir tasarım ile öğrencilerimiz keyifli bir yarış içinde mental aritmetik felsefesini çok daha etkin bir şekilde öğrenebilecek.
Gizli Zeka Mental Aritmetik Taha 01:12
Gizli Zeka Mental Aritmetik Taha 451 izlenme - 6 yıl önce gizli zeka mental aritmetik
Cafe Del Mar - Alessandro Boschi 04:57
Cafe Del Mar - Alessandro Boschi 966 izlenme - 5 yıl önce Cafe Del Mar - Alessandro Boschi
Gizli Zeka Mental Aritmetik Hesap Makinası Yarışı 02:26
Gizli Zeka Mental Aritmetik Hesap Makinası Yarışı 416 izlenme - 6 yıl önce gizli zeka mental aritmetik hesap makinasının yetişemediği çoçuklar www.gizlizeka.com
Mental Aritmetik 02:13
Mental Aritmetik 294 izlenme - 7 yıl önce gizli zeka mental aritmetik geleceğin dahilerini yetiştirir.!!bu çocukları izleyince şok olacaksınız.
Mental Hospital (Akıl Hastanesi) Let's Play + Dowload 06:38
Mental Hospital (Akıl Hastanesi) Let's Play + Dowload 291 izlenme - 4 yıl önce Mental Hospital (Akıl Hastanesi) Let's Play + Dowload
Mental Mat 3 00:23
Mental Mat 3 308 izlenme - 6 yıl önce dünyayı kasıp kavuran mental matematik.tüm öğretmen arkadaşlarıma hediyem olsun.
mental aritmetik gizli zeka 04:50
mental aritmetik gizli zeka 304 izlenme - 6 yıl önce gizli zeka mental aritmetik
Mental Aritmetik İle Dahiler Yetişir 02:58
Mental Aritmetik İle Dahiler Yetişir 359 izlenme - 7 yıl önce kütahyadan yıldız adayları doğuyor
Mental - Fragman 02:32
Mental - Fragman 282 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Toni Collette, Anthony LaPaglia, Liev Schreiber gibi isimlerin yer aldığı Mental filminin resmi fragmanı.
Hayko Cepkin & Anneke Van Giersbergen - Mental Jungle 04:30
Hayko Cepkin & Anneke Van Giersbergen - Mental Jungle 151 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumdan beri aşık olduğum ve 90'lı yıllara damagasını vurmuş olan The Gathering'in solistliğini yapan Anneke Van Giersbergen'in Hayko Cepkin ile düet yapmış olduğunu görünce heyecanlandım ve bu heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim.Ayrıca ilgilenenler için Anneke 25-26 Kasım da Türkiye'de konser verecek. Umarım en yakın zamanda klibinede kavuşuruz.