Hoşgeldiniz!

meraktan

insanın başına ne gelirse meraktan gelir ! d 00:23
insanın başına ne gelirse meraktan gelir ! d 33.217 izlenme - 6 yıl önce
Kim Kardashian'ın Seks Kasedini İzleyen Nineler 01:36
Kim Kardashian'ın Seks Kasedini İzleyen Nineler 1.853 izlenme - 2 yıl önce Bu 3 nine merak etmişler kim bacının meşhur seks kasedini ve de görüntülere de ulaşıp meraklarını gidermişler.
insanın başına ne gelirse meraktan gelir 00:23
insanın başına ne gelirse meraktan gelir 2.121 izlenme - 6 yıl önce aynen öyle ne gelirse meraktan gelirmiş valla.
Gürkan - Adamın Başına Ne Gelirse Ya Meraktan Yaa? 02:32
Gürkan - Adamın Başına Ne Gelirse Ya Meraktan Yaa? 493 izlenme - 1 yıl önce Barmenden kendine bira isteyip, yanındaki fıstığa tekila ısmarlayan adam Gürkan'dan, nakaratında delicesine y.rrak deme istediği uyandıran, doksanlardan dile dolanan bir parça. Zamanında iyi pazarlanmış sözler, sağlam çıkışlar yapan bu arkadaşımızdan da bir haber alınamamakta. Barmenden bira istediği parçası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2996/
Hasan Hüseyin Demirel - Ya Meraktan 04:01
Hasan Hüseyin Demirel - Ya Meraktan 1.546 izlenme - 5 yıl önce
Hayvan Dışkısından Dünyanın En Pahalı Kahvesi : Kopi Luwak 01:39
Hayvan Dışkısından Dünyanın En Pahalı Kahvesi : Kopi Luwak 134 izlenme - 10 ay önce Hayvan Dışkısından Dünyanın En Pahalı Kahvesi : Kopi Luwak Youtube Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/8Yf9Su Sosyal Medya Hesaplarımız: Google+ : https://goo.gl/nKBFi4 Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ Twitter : https://goo.gl/y3sbmS Blogger : http://goo.gl/yeuUEo Genel Videolar Playlistimiz : https://www.youtube.com/playlist?list... Kopi Luwak dünyadaki en pahalı kahve.Bu kahve Luwak diye bilinen kediye benzer küçük Endonezya hayvanının dışkısından elde ediliyor.Kediyi andıran bir görüntüsü olmasına rağmen kedigiller familyasında değil,kuyruksürenlerin yer aldığı familyaya ait olan bir tür hayvan. Görüntüsü nedeniyle misk kedisi diye de anılan bu hayvanlar, böcekten meyveye kadar birçok şeyle beslenirler.Fakat üretim için yetiştirilen Luwakların beslenme alışkanlığına çok dikkat edilir. Dünyadaki en pahalı ve en az üretilen kahvenin üretim aşamasında ise Luwak’lar, kahve çekirdeklerinin kirazlı kısmını yiyor, sindiremediği kısmı ise dışarı çıktığında toplanıyor, temizleniyor, kavruluyor ve türk kahvesi sunar gibi sunuluyor. Yıllık üretimi, yani bir luwak'In dışkılama miktarı yaklasik 230 kg'. Luwak sadece olgun kahve fasulyelerini yer ki bu da sindirim sistemine sağlam olarak geçmesini sağlar. Bununla birlikte, sindirim safhasında enzimler kahve çekirdeklerini çok sayıda amino asite ayırır ve bu da kahveye acılık verir. Ağızda eşsiz bir lezzet bırakır. İçenlere bir de sertifika verilir ve bu sertifikada dünyada Kopi Luwak kahvelerini içen kaçıncı kişi olduğunuzu yazar. Kahvenin kilosunun 375 dolar olduğu düşünülürse kahveyi içenlerin bir sertifikayı hak ettiğini söyleyebiliriz. Kopi Luwak kahvelerini içen insanlara sorulduğunda kahvenin tadı zengin çikolatalı yapısıyla saygı görüyor ayrıca macchiatodan sert, espressodan ise daha hafif olduğu görüşü hakim oluyor. Ya Meraktan kanalımızı takip etmeyi unutmayın,diğer bir videoda görüşmek üzere :)
Gürkan - Mevsim Bahar (90'lar) 04:03
Gürkan - Mevsim Bahar (90'lar) 206 izlenme - 1 yıl önce 90'ların sonlarında "Hey Barmen Bana Bira Yanımdaki Fıstığa Bir Tekila Bu Barda Geceler Başka" şarkısıyla büyük bir çıkış yapmış,daha sonradan 2000 yılında Adamın Başına Ne Gelirse Ya Meraktan ve Sana Söz Verdim Aşkım şarkısıyla da aynı başarıyı yakalamış sevgili Gürkan'ın ilk albümünde bulunan,bir zamanlar çok beğenilmiş şarkılardan olan Mevsim Bahar şarkısının klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Ben Salak mıyım? - Yılmaz Vural 01:49
Ben Salak mıyım? - Yılmaz Vural 137 izlenme - 2 yıl önce Verin kardeşim artık Yılmaz hocaya milli takımı ya da fenerbahçeyi yahu verin işte! bu adam salak mı yahu bilmiyor mu kapasitesini. Ulan insan bir merak eder napacak diye de verir yahu.
Gürkan - Ya Meraktan 04:30
Gürkan - Ya Meraktan 53 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Ahımı Aldın Çıkış Tarihi: 02.05.2000 Türkçe Pop