Hoşgeldiniz!

Meral Çetinkaya

Urfalıyam Ezelden - Selva Perişan! 01:01
Urfalıyam Ezelden - Selva Perişan! 2.171 izlenme - 3 yıl önce Selva'nın kardeşi Recep ölümle pençeleşirken, kocası Cemal karakolda tutulmaktadır; elinden bir şey gelmeyen Selva, perişan haldedir!
Urfalıyam Ezelden - Torunlar Nenenin Altın Dişlerine Göz Dikti! 00:44
Urfalıyam Ezelden - Torunlar Nenenin Altın Dişlerine Göz Dikti! 1.283 izlenme - 3 yıl önce Nenenin altın dişlerine gözü takılan Cemal, takılmaya başlar.. Paraya ihtiyaçlarının olduğunu söyleyip, neneden altın dişlerini istemeye başlar; diğer, kardeşlerinde bu şakaya ortak olmasından sonra nene eline geçirdiği terlik ile onlara vurmaya başalar!
Urfalıyam Ezelden 1. Bölüm Fragmanı - 2 01:06
Urfalıyam Ezelden 1. Bölüm Fragmanı - 2 973 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin Başrollerinde; Bülent İnal ,settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert, Öykü Gürman, Meral Çetinkaya, Menderes Samancılar, Kadim Yaşar'ın Olduğu İddialı Dizilerinden "urfalıyam Ezelden"in İlk Fragmanı 1 Eylül Pazartesi Günü Yayınlanandı Ve İzleyicilerden Büyük İlgi Gördü. 1. Bölümün İkinci Fragmanı Da Yayınlandı Ve İlk Fragman Gibi Duygu Yoğunluğu Yüksek Bir Tanıtım Olan Fragman Sizlerle!
En Güzel Yeri: Uçurtmayı Vurmasınlar 02:47
En Güzel Yeri: Uçurtmayı Vurmasınlar 458 izlenme - 4 yıl önce Beş yaşındaki bir çocuğun gözüyle kadınlar hapishanesinin ve sevginin öyküsüdür anlatılan. Küçük Barış'ın (Ozan Bilen) bu dört duvar arasında ne suçu vardır ki? Oysa esrardan tutuklanan annesi değil midir? Barış henüz algılayamadığı bir garip dünyanın içinde, her yanı soğuk ve sağır duvarlarla çevrili bir hapishane avlusunda gökyüzünü ve özgürlük uçurtmalarını gözlemektedir. İnci Abla’sı (Nur Sürer), Özgürlüğüne kavuştuktan sonra bir gün uçurtma olup geri döneceğine söz vermemiş midir? (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından)
Gülbeyaz - Jenerik (2002) 01:25
Gülbeyaz - Jenerik (2002) 310 izlenme - 2 yıl önce Gülbeyaz, 2002-2003 arasında Kanal D'de yayınlanmış televizyon dizisi. Yönetmenliğini Özer Kızıltan'ın üstlendiği dizinin başrollerini Şevval Sam, Nejat İşler, Meral Çetinkaya ve Kamran Usluer oynamıştır. Dizi Karadenizli insanların yaşamını konu almıştır. Dizinin çekimleri Bartın'a bağlı Amasra kasabasında ve İstanbul'da geçmiştir. Dizinin müziklerini Kazım Koyuncu ve Gökhan Birben yapmıştır.