Hoşgeldiniz!

Mercedes Benz Fashion Week

Pelin Akil Ve Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 03:16
Pelin Akil Ve Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 361 izlenme - 3 yıl önce Pelin Akil ile Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul devam ederken gerçekleşen keyifli röportajımız...
Hande Çokrak Ve Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 05:55
Hande Çokrak Ve Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 246 izlenme - 3 yıl önce 13-18 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleşen Mercedes Benz Fashion Week İstanbul'da ki en başarılı tasarımcılardan Hande Çokrak ile röportajımız...
MBFWI 2014 / Mart - 1. Gün 01:39
MBFWI 2014 / Mart - 1. Gün 299 izlenme - 4 yıl önce Maybelline NY makyaj ana sponsorluğunda gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un ilk gününden rengarenk kareler...
Mercedes-benz Fashion Week Istanbul Tuvanam Aw 2013-14 Defilesi 04:12
Mercedes-benz Fashion Week Istanbul Tuvanam Aw 2013-14 Defilesi 215 izlenme - 4 yıl önce Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Tuvanam AW 2013-14 Undart Collection Backstage Video
Hande Doğandemir İle Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 04:02
Hande Doğandemir İle Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 86 izlenme - 3 yıl önce Hande Doğandemir ile 13-18 Ekim Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul devam ederken keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
VLOG: Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 2014 ve Cristian Lay Lansmanı 05:47
VLOG: Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 2014 ve Cristian Lay Lansmanı 70 izlenme - 3 yıl önce Mercedes Benz Fashion Week İstanbul'un 3. gününe katıldım ve sizler için bir vlog çektim :) Öncesinde vaktim olmadığı için katılamamıştım fakat 4. gün akşam uğradım ve açıkçası bir daha da gelme isteği uyanmadı içimde. Daha sonrasında Nişantaşı Aşşk Cafe'nin ev sahipliği yaptığı Cristian Lay lansmanına katıldık. Cristian Lay Avrupa'da çok sevilen ve içinde bir çok yaş grubuna hitap eden koleksiyonlar barındıran, doğrudan satış tekniğiyle bizlere ulaşacak olan bir marka. Biz ürünleri yakından gördük, denedik ve hepsini çok başarılı buldum.. Özellikle takılara bayılacaksınız! benden söylemesi :) Ne giydim? / What I wore? Deri Ceket / Leather Jacket : Desa Elbise / Dress : Twist Botlar / Boots : Primark Şapka / Hat : H&M Çanta / Bag : Kadıköy Videonun düzenlemesi bana aittir. Ayrıca beni "Sosyal Medya" hesaplarımdan takip edebilirsiniz : BLOG : http://www.dilarakoseler.com INSTAGRAM : http://instagram.com/dilarakoseler FACEBOOK : https://www.facebook.com/dilarakoselerblog TWITTER : https://twitter.com/kslrdlr MAIL : dlrkslr@hotmail.com Attribution : Bouncy Pa-Ra-Pam by innabar featuring innabar ccmixter.org/files/innabar/13286 CC Attribution (3.0)
Mercedes Benz Fashion Week - Duyos Fashion House 02:41
Mercedes Benz Fashion Week - Duyos Fashion House 50 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'de devam eden Mercedes Benz Fashion Week'de, Duyos Fashion house koleksiyonu izleyicilere sunuldu.
Mercedes Benz Fashion Week - The 2nd Skin Co ve Hannibal Laguna 03:57
Mercedes Benz Fashion Week - The 2nd Skin Co ve Hannibal Laguna 57 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'de devam eden Mercedes Benz Fashion Week'de, The 2nd Skin Co ve Hannibal Laguna koleksiyonu izleyicilere sunuldu.
Mercedes Benz Fashion Week / Ana Locking - Amaya Arzuaga - Angel Schlesser Defilesi 04:57
Mercedes Benz Fashion Week / Ana Locking - Amaya Arzuaga - Angel Schlesser Defilesi 23 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'de devam eden Mercedes Benz Fashion Week'de Ana Locking, Amaya Arzuaga ve Angel Schlesser düzenlediği defileyle yeni kreasyonlarını tanıttı.
Mercedes Benz Fashion Week - Roberto Verino 04:39
Mercedes Benz Fashion Week - Roberto Verino 4 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'de devam eden Mercedes Benz Fashion Week'de, Roberto Verino koleksiyonu izleyicilere sunuldu.