Hoşgeldiniz!

Merdane Videoları

Çarşaf Böreği 03:32
Çarşaf Böreği 3.832 izlenme - 9 yıl önce
Kap Gel Bir Kola 01:13
Kap Gel Bir Kola 1.348 izlenme - 8 yıl önce merdaneyi unutma,fırında baklava,yoksa oklava!
Tormaksan Merdane Taşlama Makinası 01:26
Tormaksan Merdane Taşlama Makinası 133 izlenme - 3 yıl önce İki Kafalı, Kafa CNC Kontrollü Polisaj Makinası, 3 - 6 - 10 metre yapılabilir. Çapları 300 veya 600 mm.
Deli Selim - Merdane Çiftetelli 03:57
Deli Selim - Merdane Çiftetelli 302 izlenme - 5 yıl önce
Elini Merdaneye Kaptırdı 03:44
Elini Merdaneye Kaptırdı 333 izlenme - 4 yıl önce Elini Merdaneye Kaptırdı
Damadının Kafasına Merdaneyle Vuran Kayınpeder 00:52
Damadının Kafasına Merdaneyle Vuran Kayınpeder 131 izlenme - 2 yıl önce Yalova'da alacak verecek meselesinden dolayı tartıştığı damadının kafasına merdaneyle vuran kayınpeder, güvenlik kameralarına yakalandı.
Serkeşler Size Ne Gerek 02:02
Serkeşler Size Ne Gerek 216 izlenme - 8 yıl önce nerde kaldın dürdanem,söyle nerde benim merdanem
Giotto 3 Axis Merdane İmalatı 01:10
Giotto 3 Axis Merdane İmalatı 78 izlenme - 4 yıl önce Giotto 3 Axis Merdane İmalatı
Damadının Kafasına Merdaneyi Yapıştırdı 00:26
Damadının Kafasına Merdaneyi Yapıştırdı 27 izlenme - 3 yıl önce Damadının Kafasına Merdaneyi Yapıştırdı
Damadını Böyle Hastanelik Etti! 00:45
Damadını Böyle Hastanelik Etti! 21 izlenme - 3 yıl önce Yalova'da, alacak-verecek meselesinden dolayı tartıştığı damadının kafasına arkasından yaklaşarak merdaneyle vuran kayınpeder güvenlik kameralarına yakalandı.
İnsanları Merdanede Döndürürsen Ne Olur 00:44
İnsanları Merdanede Döndürürsen Ne Olur 9 izlenme - 2 yıl önce Hayatımda böyle bir şey görmedim. Sanki insanları makinede yıkıyorlar. Keşke insanları bu şekilde yıkayacak çamaşır makinesi olsaydı :)
Siyanür Nada  Bir Mc'nin Biyografisi (2015) 02:04
Siyanür Nada Bir Mc'nin Biyografisi (2015) 30 izlenme - 2 yıl önce Çekim Montoj : Mert Merdane Kayıt Mix : Taşkale Rec. Beat : Sercan Sınanmış Türkiye'nin En Tarafsız Ve En Kaliteli 7/24 Türkçe Rap Müzik Radyosu https://www.facebook.com/TurkRapFM https://twitter.coÇekim Montoj : Mert Merdane Kayıt Mix : Taşkale Rec. Beat : Sercan Sınanmış Türkiye'nin En Tarafsız Ve En Kaliteli 7/24 Türkçe Rap Müzik Radyosu https://www.facebook.com/TurkRapFM https://twitter.coÇekim Montoj : Mert Merdane Kayıt Mix : Taşkale Rec. Beat : Sercan Sınanmış Türkiye'nin En Tarafsız Ve En Kaliteli 7/24 Türkçe Rap Müzik Radyosu https://www.facebook.com/TurkRapFM https://twitter.coÇekim Montoj : Mert Merdane Kayıt Mix : Taşkale Rec. Beat : Sercan Sınanmış Türkiye'nin En Tarafsız Ve En Kaliteli 7/24 Türkçe Rap Müzik Radyosu https://www.facebook.com/TurkRapFM https://twitter.co
İsmoilkiş 06:53
İsmoilkiş 42 izlenme - 9 yıl önce 1 yaz günü
Damadını Böyle Hastanelik Etti 00:45
Damadını Böyle Hastanelik Etti 12 izlenme - 3 yıl önce Yalova'da, alacak-verecek meselesinden dolayı tartıştığı damadının kafasına arkasından yaklaşarak merdaneyle vuran kayınpeder güvenlik kameralarına yakalandı.
Ayben - Eller Belde (2009) 03:26
Ayben - Eller Belde (2009) 24 izlenme - 2 yıl önce Ayben ft. Root Vibe - Eller Belde (2009) Altyapısı Root Vibe 'a ait olan parçanın kayıt ve mixi 2009 yılında, Tolga Tolun tarafından gerçekleştirildi. Parçanın izinsiz kopyalanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. ELLER BELDE Dursun yerinde zıpkın, balık ağ atmadan önceki son noktada Buna dalgıç derler gel dal kul, kırlangıç çorbası soğusun Bulduğun her yol yanlış tribün boş, koştur diye bağırırlar tut koş Bu sazan kime çığırır yanlış yol, bu kumarsa bir restim var duruyor Anlatır bu Püf-it göt tepelerde, damsalak oğlanın aklı da nerde Kırıtır yosmanın hayatı perde arkasında ve herkesin eli belde Gönderelim önüne gelene ver be, Müfik adam olur festivallerde Beleş biletle girer ekine alem, Rıza'mız olmasa hiçtin sen Peyoteden sonra Üsküdar'da evde, senin film ödül alır noelde Ve dahisin sen aklın Nobel'de, şeytanın avukatı Cambridge'de İblis it pek debelenme be küflüsün it boynuzunu bileyle Müflis itsin as kendini bitsin Üsküdar'a gelme zaten öleceksin. **** Koptu elastik, def et relax olmalı yeni yetme ki bence merak Bi tur attık bak dur yaklaştık, kelebek stili değil anlaştık Bak bu danger arkada bir ranger, elleri kremli debelensin öncü Kıçını kırıp otursun evinde yalancı, ben yolcu sizse sahte stranger Walkie talkie oldu orta Forti, kondu karşı kaldırıma baktı conti Pestil etti resti, jesti geçti buz pisti karlı bu ayağını kesti Sinsi sinsi kedi gel pisi pisi, indirimli bindi indi bindi Esti kesti belini koltukaltına koydu J&B bak bu R&B Ucuz sözler ve sizler... Çekik gözlü korsan olmaz, ekip sağlam olmazsa olmaz Alkışlanmadan 3 kişiye konser, ben herkese sesimi duyurmazsam olmaz Elleri kansız mekan Jamaica, sürtüksün kız hedefin Amerika İlkokul tekerlemeleri ya ya, bak kızım orda bi köy var uzakta Herkes oldu mafya kafa rasta, yanlarında var sümüklü gangsta O bıçakla anca keser bi pasta, ben rape rapleriniz bana hasta Do do, re re, mi mi, fa fa, sol sol, la la, La la la la la la
Mert Merdane - Ghetto Blaster (Official Audio) 03:37
Mert Merdane - Ghetto Blaster (Official Audio) 3 izlenme - 9 ay önce Albüm: Kafadan 90BPM https://facebook.com/MertDesignOfficial https://twitter.com/mertmerdane http://instagram.com
Bakan Şimşek Eline Merdane Alıp Hamur Açtı 02:05
Bakan Şimşek Eline Merdane Alıp Hamur Açtı 4 izlenme - 1 yıl önce Kilis’te, esnaf gezisi yapan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, eline aldığı merdane ile dünyaca ünlü Kilis katmerinin hamurunu açtı.
Mert Merdane - Kafadan 90BPM (Albüm Snippet) 02:42
Mert Merdane - Kafadan 90BPM (Albüm Snippet) 0 izlenme - 9 ay önce Enstrümantal albüm çok yakında YouTube ve tüm dijital marketlerde! Other tracks on Spotify: http://j.mp/MMmuzref Mert Merdane YouTube Kanalına abone ol: http://goo.gl/DorW7H https://facebook.com/MertDesignOfficial https://twitter.com/mertmerdane http://instagram.com/mertmerdane UYARI: Bu video ILS Vision © kapsamında koruma altındadır. İçeriğin kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır. Aksi takdirde kanal ve şahıs hakkında yasal işlem başlatılacaktır.