Hoşgeldiniz!

Merdiveni Videoları İzle

Kibariye - Hayat Merdiveni 05:48
Kibariye - Hayat Merdiveni 18.402 izlenme - 3 yıl önce Kibariye - Hayat Merdiveni
Merdiven İnip Cıkma 01:30
Merdiven İnip Cıkma 3.162 izlenme - 2 yıl önce rulorampa.com
Kibariye - Hayat Merdiveni 05:54
Kibariye - Hayat Merdiveni 4.966 izlenme - 5 yıl önce
Dünyanın En Tehlikeli Yolu 2 - Norveç 09:48
Dünyanın En Tehlikeli Yolu 2 - Norveç 2.341 izlenme - 2 yıl önce "Trol Merdiveni" olarak bilinen Trollstigen Norveç, Rauma'da yer alan bir dağ yolu. Turistlerin ilgisini çeken dar yol keskin virajlara sahip. Son yıllarda genişletilmiş olmasına rağmen 12,4 m'den fazla uzunluğa sahip araçların yola girmesi yasak. En yukarıda ziyaretçilerin arabalarını bırakacakları bir otopark bulunuyor. O noktadan itibaren 10 dakikalık bir yürüyüşten sonra yolu ve Stigfossen Şelalesi'ni içeren müthiş bir manzara ile karşılaşıyorsunuz.
Hayat Merdiveni 06:20
Hayat Merdiveni 4.377 izlenme - 8 yıl önce bülent ersoy-hayat merdiveni....
Kibariye ile İleri Oyunculuk Teknikleri 04:17
Kibariye ile İleri Oyunculuk Teknikleri 1.274 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Kibariye'nin oynadığı hayat merdiveni filminden kesitler.Evet, yanlış duymadınız, Kibariye oynuyor.Kibariye ablamız albümüne adını verdiği şarkısına film çekmiş ve üst düzey oyunculukla kapatmış filmi.Yemek yemek için lokantaya değil de meyhane neden gidilir lan? diyaloğa gel. k1: "yeni düşmüş.." k2: "daha düşmemiş. kim bilir ilk defa içki içiyordur belki de". Sitede bulunan filmin diğer kesitleri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60600/kibariye039den-gorulmemis-araba-carpma-sahnesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3189/kibariye039nin-filozof-sevgilisi
28 basamaklık islam merdiveni 05:02
28 basamaklık islam merdiveni 1.835 izlenme - 6 yıl önce allah ile insanlar arasında 28 basamaklı bir yol vardır.bu yolun adı sırat-ı mustakimdir.
süper bebek merdiveni böyle iner 00:10
süper bebek merdiveni böyle iner 2.002 izlenme - 7 yıl önce
Solidworks Tasarım 09:16
Solidworks Tasarım 1.969 izlenme - 7 yıl önce solidworks yangın merdiveni tasarımı
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 01:45
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 1.084 izlenme - 2 yıl önce İlk gördüğümde çok beğendiğim bu muciti sizle paylaşmak istedim. yaptığı icat gerçekten yüksek yerlere çıkmak için mükemmel. 2007 senesinden önce görenleriniz var mı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm. Saygılarımla efenim.
Reşat Sınacı - Şimdi Merdiveni Çıkamıyorum 06:20
Reşat Sınacı - Şimdi Merdiveni Çıkamıyorum 1.836 izlenme - 5 yıl önce
Sehabe & Pit10 - Yangın Merdiveni 03:08
Sehabe & Pit10 - Yangın Merdiveni 1.339 izlenme - 3 yıl önce Sehabe bölüm: İyi olup olmadığımı düşünüp de sormadı kimse Belki üzülmüştür deyip de sormadı kimse Belki acıkmıştır yani adam belki karnı toktur Duyduğum tek soru "Yeni şarkı var mı yok mu?" Haklıydınız belki, belki değil Kendime çokça dedim "Bırak terkedeyim" Benle neyi paylaşamaz hasımlar dert de değil Her kafada ses var ama dostum nerde beyin ? Benim beyazım beyaz siyahım siyah Kesinlikle istemiyorum hayatımda politik oyunlar falan Yolumdan daha dönmedim ben oğlum, ölmedik de doğru Ama zanneder çoğu, keyfimden gülmüyorum Tutmadığım sözlere kefilim daha En kötü dürüstlük yalancılıktan iyidir lan Seha tahtadan yapılan yangın merdiveni Üstüme alevler, ateşler giydir bak Nakarat: Üşüdüm çokça ben ve tüm geceler aynı Dudaklarına sarılmam da nefsi müdafaaydı Isıtmadın sen de beni yıldız olup kaydın Belki yolun sonu buydu, belki başındaydık Pit10 bölüm: Cilala parlat. Bağlan hayallerine sağlam Pazarla kendine, paketleyip afili düşlerini... Yalan! Yalan da salla, İnandığın kadar varsın, ve her şey saçma.. Ve her şey laçka; dostluklar, aşklar. İmkansız olan tek şey boşluktan kaçmak. Bir gün öğrenirsin düşünmeyi, analiz etmeyi; Tanırsın dünyayı; zorluklar başlar... Açılır kapılar kapanır, açsanda kapanır. Ruhu bıraksanda kararır, kararır! Vaadler verilir, kandırır inandırır. Bir andır, o an geldi bi' üşüdük, bi' yandık... Teslim oldum tamam.. Ne güzel şeysin yalan! Alınmayacak kadar pahalısın, etmesen de para; Aynı 2. sınıf bi' Taksim barındaki gösterişli kadın, bakımsız elinde şarap.. Nakarat: Üşüdüm çokça ben ve tüm geceler aynı Dudaklarına sarılmam da nefsi müdafaaydı Isıtmadın sen de beni yıldız olup kaydın Belki yolun sonu buydu, belki başındaydık
Solidworks Yangın Merdiveni Part Çoğaltma 03:03
Solidworks Yangın Merdiveni Part Çoğaltma 1.033 izlenme - 5 yıl önce solidworks yangın merdiveni part çoğaltma
Yavru Ördeklerin Aşırı Acıklı Merdiven Mücadelesi 02:29
Yavru Ördeklerin Aşırı Acıklı Merdiven Mücadelesi 523 izlenme - 2 yıl önce Yavru ördeklerim mervivenlerden hoplama zıplama hareketlerini izliyoruz efendim.
sütü gören bebek merdiveni nasıl inerr 00:18
sütü gören bebek merdiveni nasıl inerr 1.139 izlenme - 6 yıl önce sütü gören bebek merdiveni nasıl inerr
Hayat Merdiveni 02:58
Hayat Merdiveni 1.431 izlenme - 7 yıl önce son albümümden cavit deringöl imzalı muhteşem bir eser
Ahşap Yangın Merdiveni 02:23
Ahşap Yangın Merdiveni 484 izlenme - 2 yıl önce Karadenizli kardeşim ev yapmış akıl edip yangından kurtulmak için yangın merdiveni de yapmış tam her şey normal derken bakıyoruz ki ahşaptan yapmış merdiveni.Güzelce yansın diye de verniklemiş.Zaten her şey normal olsa bir gariplik olurdu.
Ahşap Çatı Merdivenleri 05:14
Ahşap Çatı Merdivenleri 154 izlenme - 2 yıl önce Ahşap çatı merdiveni ile ilgi olan katlanır ahşap çatı merdiveni ve makaslı ahşap çatı merdiveni modellerine http://www.catimerdivenfiyatlari.com/fakro-lwk-ahsap-merdiven.html bölümünden ulaşabilirsiniz.
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 01:45
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 503 izlenme - 4 yıl önce İlk gördüğümde çok beğendiğim bu muciti sizle paylaşmak istedim. yaptığı icat gerçekten yüksek yerlere çıkmak için mükemmel. 2007 senesinden önce görenleriniz var mı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm. Saygılarımla efenim.
Dünyanın En Kısa Yürüyen Merdiveni 00:56
Dünyanın En Kısa Yürüyen Merdiveni 265 izlenme - 4 yıl önce
Tanımadığı İnsanların Eline Dokunarak Aşkını İlan Eden Adam 04:07
Tanımadığı İnsanların Eline Dokunarak Aşkını İlan Eden Adam 76 izlenme - 1 yıl önce Aşk merdivende bir başka güzel.Hiç tanımadığınız birisi bir anda elinize dokunarak size göz kırpıyor. O an size karşı hislerini sonuna kadar anlıyorsunuz ama siz ne hissederdiniz?
Efsane Müteahhitin Geri Dönüşü (Ahşap İçerir) 00:37
Efsane Müteahhitin Geri Dönüşü (Ahşap İçerir) 202 izlenme - 2 yıl önce Rize’de yamaca inşa edilen ancak giriş yolu olmadığı için 164 basamaklı merdivenle ulaşılabilen 8 katlı binanın müteahhiti Yakup Güngör’ün yan yana inşa ettiği 7 katlı iki binayı çatıdan çatıya yarı ahşap köprü ile birbirine bağladı. Mütahite göre, bir binada yangın çıkarsa apartman sakinleri köprüden diğer binaya geçecek, böylece yangın merdiveni sorunu da çözülmüş olacak. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26616/rizede-10-katli-binaya-8-katli-merdiven
hayat merdiveni 02:58
hayat merdiveni 320 izlenme - 7 yıl önce yokk
Belirli Gün Kutlaması Tadında Film 01:54
Belirli Gün Kutlaması Tadında Film 101 izlenme - 2 yıl önce Kibariye'nin Hayat Merdiveni filminde sevdiği insanlara şiir okuyan kız ve garip replikler.Kibariye'nin sevgilisi ise ayrı bir tez konusu.
Dünyanın En Güzel Ve En Ünlü 11 Merdiveni ! 03:19
Dünyanın En Güzel Ve En Ünlü 11 Merdiveni ! 177 izlenme - 3 yıl önce Kanalımızdaki diğer videoları izlemeyi ve Abone Olmayı unutmayın. İzlesene: http://www.izlesene.com/BilgicAdam
İtfaiye Merdiveniyle Balkondan Tahliye 00:56
İtfaiye Merdiveniyle Balkondan Tahliye 88 izlenme - 2 yıl önce Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, bir apartmanın bodrum katında çıkan yangında, yoğun duman nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlar, itfaiye merdiveniyle balkonlardan tahliye edildi.
Doğru Yangın Merdiveni Nasıl Olmalı? 04:18
Doğru Yangın Merdiveni Nasıl Olmalı? 4 izlenme - 6 ay önce İş güvenliği uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hacer Kayhan, hayati yangın merdiveni detaylarını CNN TÜRK Muhabiri Cansu Karadan'a anlattı.