Hoşgeldiniz!

merinos

İbrahim Tatlıses - Merinos Reklamı (2000) 00:25
İbrahim Tatlıses - Merinos Reklamı (2000) 2.337 izlenme - 3 yıl önce İbrahim "Survivor" Tatlıses'in, Merinos özelleşiverdikten hemen sonra başrolünde oynadığı, müziklerini yaptığı ve muhtemelen yönettiği bu eserde, özellikle İbo'nun halıya yaptığı pati geçirme hareketiyle sanatçının esasında kedi gibi bir insan olduğunu anlıyor, kendisini o dönem Shakira muadili zannetmekte olan Asena'ya'da diazem öneriyoruz. Yan rollerdeki beşibiryerdeli teyzemizin ve tüccar abimizin ödüllük performansları da izlemeye değer.
İbrahim Tatlıses - Merinos Reklamı 01:06
İbrahim Tatlıses - Merinos Reklamı 1.126 izlenme - 3 yıl önce Her evin bir imparatoru olabilir ancak benim gönlümün imparatoru sensin'' diyen hanım kızımızla İbo arasındaki yaş farkı dikkatli gözlerden kaçmadı.
merinos reklam 1 ve 2 00:44
merinos reklam 1 ve 2 635 izlenme - 6 yıl önce Esra Harmanda
Kelime Oyunu - Koyun Sorusu (Türkiye'nin Yarısı) 02:00
Kelime Oyunu - Koyun Sorusu (Türkiye'nin Yarısı) 672 izlenme - 3 yıl önce Televizyondaki sayılı dikkate değer, ilgi çeken, mantıklı ve beyin yıkamayan programlardan olan (Belki tek) Kelime Oyunu'nun saygı değer suncusu Ali İhsan Varol, yarışmacılardan birine sorulan bir sorunun sonunda ufak bi iğneleme ile tepkisini göstermek istemiştir. İyi seyirler. (Olay 1 aydan daha önce gerçekleşmişdir fakat yeni öğrendiğim bir olaydır.)
Ali İhsan Varol - Merinos Koyun Sorusu Kelime Oyunu 02:00
Ali İhsan Varol - Merinos Koyun Sorusu Kelime Oyunu 968 izlenme - 6 yıl önce Cevabı 'Merinos' olan soruda sunucu Varol, "Evet biraz karışıktı ama Türkiye'nin yarısı diye de sorulmazdı bu soru, kusura bakmayın"
Erdal Akyuz 04:37
Erdal Akyuz 222 izlenme - 7 yıl önce seslendiren edocan nem kaldı
merinos 00:21
merinos 190 izlenme - 6 yıl önce Esra Harmanda
MERİNOS 06:48
MERİNOS 113 izlenme - 5 yıl önce MERİNOS
Merinos Belgeseli 03:58
Merinos Belgeseli 181 izlenme - 4 yıl önce
Merinos Gonca Serisi 00:38
Merinos Gonca Serisi 136 izlenme - 4 yıl önce
Bursa Merinos Tren İstasyonu Kır Düğün Salonu -  Lokomotif Kır Düğün Alanı 02:54
Bursa Merinos Tren İstasyonu Kır Düğün Salonu - Lokomotif Kır Düğün Alanı 112 izlenme - 3 yıl önce Bursa Sinan Topçu İlahi Grubu ve Semazen Grubu Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı İslami Düğün Organizasyonu Sinan Topçu ilahi grubu yıllarca unutulmayacak islami düğün organizasyonu programı. islami düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen isim olan Sinan Topçu'dan muhteşem bir performans. İslami düğünler ilahi grupları olarak islami düğün organizasyonu Türkiye’nin bütün düğün salonlarında hizmet veren ekibimiz sizlerin de yanında olmaktan gurur duyuyor. islami düğün ilahi grupları bütün düğün salonlarında islami düğün organizasyonu aktivite merkezlerinde ve düğün yapacağınız her yerde sizlerle özellikle kır düğünü mekanları sizlerin yanı başınızda bir tasavvuf grubu istemiz misiniz? Sinan Topçu'nun sahne aldığı Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı dini düğün organizasyonunda, bursa semazen grubu eşlik etti. Dini düğün programına katılımın çok yoğun olduğu salonda semazen grubu bursa ve ilahi ekibi bursa ya davetliler yoğun ilgi gösterdi. islami düğün organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgiler için bursa ilahi grubu; dini düğün organizasyonu fiyatları ve semazen gösterisi fiyatları, islami sünnet düğünleri merinos istasyon düğün salonu - Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı yapılan islami düğün programı sizler için bir bölüm. Tarihi Merinos Tren İstasyonu Bursa hakkında, resimleri, fiyatları, adres ve telefon numarası, yıllık düğün takvimi bilgilerini bulabilirsiniz. Bursa'da düğün mekanı mı arıyorsun? Bursa otellerinden, kır düğünü mekanlarına kadar Bursa'da düğün yapılacak tüm adresler Mekanların fotoğraflarına bak, sundukları hizmetler hakkında bilgileri incele, fiyatlarını öğrenin http://www.sinantopcu.com/
Ludvig van Beethoven Senfoni No.5 Op.67, Do minör / Video1 20:01
Ludvig van Beethoven Senfoni No.5 Op.67, Do minör / Video1 178 izlenme - 3 yıl önce - Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gençlik Senfoni Orkestrası - Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi - Çağdaş Eğitim Kooperatifi ve Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gençlik Senfoni Orkestrası Özel Gecesi, - Uludağ Üniversitesi 40. Yılında, - Ludvig van Beethoven 5. Senfoni, Opus 67, Do minör
Merinos Ofelya Serisi 00:30
Merinos Ofelya Serisi 97 izlenme - 4 yıl önce Merinos Ofelya Modelleri Ve Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Online Halı Satış Mağazamızı Ziyaret Edebilirsiniz http://www.halibul.com/195-ofelya
Ludvig van Beethoven Senfoni No.5 Op.67, Do minör / Video2 11:51
Ludvig van Beethoven Senfoni No.5 Op.67, Do minör / Video2 145 izlenme - 3 yıl önce - Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gençlik Senfoni Orkestrası - Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi - Çağdaş Eğitim Kooperatifi ve Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gençlik Senfoni Orkestrası Özel Gecesi, - Uludağ Üniversitesi 40. Yılında, - Ludwig van Beethoven 5. Senfoni, Opus 67, Do minör I. Allegro con brio II. Andante con moto III. Allegro IV. Allegro
Merinos Victoria Serisi 01:25
Merinos Victoria Serisi 61 izlenme - 4 yıl önce
Veysel Bilen Merinos 43:50
Veysel Bilen Merinos 101 izlenme - 6 yıl önce veysel bilen merinos
Bursaspor Futbol Okulları Merinosta Buluştu 01:08
Bursaspor Futbol Okulları Merinosta Buluştu 57 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor Futbol Okulları Merinos'ta buluştu- Yeşil-beyazlı takımın 8 il ve ilçede faaliyet gösteren futbol okulları için "tanışma töreni" düzenledi- Kulüp Başkanı Bölükbaşı: "Bursaspor çok büyük bir takım" Bursaspor'un 8 il ve ilçede faaliyet gösteren futbol okulları için "tanışma töreni" düzenlendi.
03emine Örnek Okulları 12.uluslararası Çocuk Folklor Dans Festivali, 11-17 May '15 Bursa Akkm 09:13
03emine Örnek Okulları 12.uluslararası Çocuk Folklor Dans Festivali, 11-17 May '15 Bursa Akkm 101 izlenme - 3 yıl önce Emine Ornek College 12th International Children's Folk Dance Festival Emine Örnek Okulları 12. Uluslararası Çocuk Folklor Dans Festivali 11-17 May 2015 Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi. Artvin Yöresi Halk Oyunları.
M.sencer-Merinos Yıldırım Asayiş 02:03
M.sencer-Merinos Yıldırım Asayiş 96 izlenme - 9 yıl önce
Güzin Değişmez Konseri Bursa 11.11.2015 56:23
Güzin Değişmez Konseri Bursa 11.11.2015 23 izlenme - 11 ay önce S O L İ S T : Güzin DEĞİŞMEZ - Türk Sanat Müziği Sanatçısı Koro Şefi : Nusret Parmaksız Sunucu : Özlem Adım Konser Tarihi : 11.11.2015 Güzin Değişmez Türk Sanat Müziği Konseri, Bursa 11 Kasım 2015 "Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi" Osmangazi Salonu. Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü eşlik etti.
Merinos Halı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Mehmet Erdemoğlu, Mezarı Başında Anıldı 01:53
Merinos Halı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Mehmet Erdemoğlu, Mezarı Başında Anıldı 4 izlenme - 3 ay önce Merinos Halı'nın kurucusu ve Onursal Başkanı Mehmet Erdemoğlu, mezarı başında anıldıGAZİANTEP - Merinos Halı'nın kurucusu ve Onursal Başkanı Mehmet Erdemoğlu, ölümünün 11. yılında mezarı başında anıldı.
Şarap Koy Kadehime, Kan Doldurma Bu Akşam 04:30
Şarap Koy Kadehime, Kan Doldurma Bu Akşam 34 izlenme - 1 yıl önce Solist : Sena Gökkadar Kolay Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu, Bursa Orkestra Daire Başkanlığı Türk Sanat Müziği Konseri 09.11.2016 Şarap Koy Kadehime Kan Doldurma Bu Akşam, Makam : Kürdîli Hicazkâr Şarkı, Söz : Hikmet ARAN Müzik : Ergin KIZILAY Usûlü : Curcuna
Arınç: İsraf Konusunda Karnemiz Kırık 02:38
Arınç: İsraf Konusunda Karnemiz Kırık 65 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "13 yıllık iktidarımızın her tarafı altın yazılarla, başarıyla doludur. Ama israf konusunda karnemiz kırıktır." dedi.
Emine Hasan Özatav,merinos,gezisi 05:34
Emine Hasan Özatav,merinos,gezisi 78 izlenme - 9 yıl önce 2008-2009 emine hasan özatav İ.ö.o merinos parkı gezisi ve yarışmaları
Ünlü Tango Orkestrası Konser Verdi 02:49
Ünlü Tango Orkestrası Konser Verdi 37 izlenme - 3 yıl önce Ünlü tango orkestrası Bursa'da konser verdi Dünyaca ünlü tango orkestrası Orquesta Color Tango de Roberto Alvarez, Bursa'da konser verdi.
Bursa  Türk Sanat Müziği İcra Heyeti Ve Balkan Kardeşliği Konseri 06:09
Bursa Türk Sanat Müziği İcra Heyeti Ve Balkan Kardeşliği Konseri 36 izlenme - 4 yıl önce Bursa Türk Sanat Müziği İcra Heyeti Ve Balkan Kardeşliği Konseri
Bursa Merinos Konseri Semazen Gösterileri,http://www.semazenorganizasyon.net/ 04:27
Bursa Merinos Konseri Semazen Gösterileri,http://www.semazenorganizasyon.net/ 26 izlenme - 4 yıl önce iletişim,0537 657 93 01 http://semazenorganizasyon.net/
Arınç: 03:26
Arınç: "Hangi Parti İktidar Olacaksa Tek Başına Olsun" 23 izlenme - 3 yıl önce Başbakan yardımcısı Bülent Arınç'ın salona gelişi - İzleyicilerden detaylar - Arınç'ın konuşması - Çerkez dansı gösterisi - "Türkiye'de koalisyon kültürü yoktur ve örnekleri başarılı olmamıştır.
Asder Üyeleri ve 15 Temmuz Şehitler Platformu İftarda Buluştu 05:59
Asder Üyeleri ve 15 Temmuz Şehitler Platformu İftarda Buluştu 4 izlenme - 9 ay önce ASDER üyeleri ve 15 Temmuz Şehitler Platformu iftarda buluştuBURSA - Bursa'da Adaleti Savunanlar Derneği Yönetim kurulu üyeleri ve 15 Temmuz Şehitler platformu üyeleri Merinos Gölpark Sosyal tesislerinde düzenledikleri iftar yemeğinde buluştu.
Bursa'nın Fethinin 691. Yılı Kutlandı 01:56
Bursa'nın Fethinin 691. Yılı Kutlandı 6 izlenme - 11 ay önce Bursa'nın fethinin 691. yılı kutlandı. Bursa'nın Fethinin 691'inci yıl dönümü kutlama programı yağış sebebiyle Pınarbaşı yerine Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.