Hoşgeldiniz!

merlinin kazanı

Şahin K - Video Oyunları Röportajı 13:24
Şahin K - Video Oyunları Röportajı 3.029 izlenme - 2 yıl önce Türk porno sektörünün duayeni Şahin K, video oyunlarıyla da ilgilenen bir şahıs. Video oyun sitesi Merlin'in Kazanı'da bu konuyla ilgili olarak kendisiyle bir röportaj yapmış.
ANT E-Spor Kulübü Dota 2 Takımı Şampiyonluk Röportajı - ProVG - Merlinin Kazanı 01:38
ANT E-Spor Kulübü Dota 2 Takımı Şampiyonluk Röportajı - ProVG - Merlinin Kazanı 339 izlenme - 3 yıl önce ANT E-Spor Kulübü DotA 2 Takımı Şampiyonluk Röportajı. Turkcell Superonline Genel Merkezi'nde düzenlenen turnuvada şampiyon olan takım ile, organizasyonun yapmış olduğu röpotaj.
Piston Aşağı İndi - Merlin'in Kazanı Versiyonu 01:43
Piston Aşağı İndi - Merlin'in Kazanı Versiyonu 174 izlenme - 3 yıl önce Video oyun sitesi Merlin'in Kazanı editörlerinden "Piston aşağı indi" yorumu. Gereksiz panığe biraz "sebep" ekleyerek gerekli hale getirelim dedik.
Sony Playstation Konferansı - Gamescom 2012 06:44
Sony Playstation Konferansı - Gamescom 2012 68 izlenme - 6 yıl önce Bu seneki Gamescom'un önceki senelere göre oldukça sönük kaldığı, artık herkesçe kabul edilen bir gerçek. Bir çok oyun yayıncısı, otomatiğe bağladığı oyun serilerinin yenilerini göstermekten ileri gidemedi. Ağzımızı açık bırakacak, ayakta alkışlayacağımız pek bir şey olmadı. Fakat bunların arasından sıyrılan ve Gamescom'un belki de tek iyi yanı olan bir firma vardı: Sony. PSVita'nın geldiği hal, PSPlus'un yeni özellikleri, Move ve Vita'ya duyurulan yeni fikrimülkler bir yana PS3'e de gümbür gümbür gelen Beyond ve Last Of Us gibi oyunlarla hem konferansta hem de yapılan sunumlarda ağzımızın suyunu akıttı Sony. http://www.merlininkazani.com
Merlin'e Sorun - Biçerdöver 7 Zombi Kral'ın Dönüşü 15:21
Merlin'e Sorun - Biçerdöver 7 Zombi Kral'ın Dönüşü 40 izlenme - 3 yıl önce Merlin'in Kazanı sitesinde editörlük yaparken çektiğimiz bu kısa film, hatalarına, replik unutmalarına ve bilumum abukluklarına rağmen eğlendiğimiz bir yapım olmuştu. Özellikle video oyun severler için küçük detaylar barındırıyor, söylemeden geçmeyelim.