Hoşgeldiniz!

Mersin Büyükşehir Belediyesi

Black metale gönül veren Mersin Belediyesi 05:26
Black metale gönül veren Mersin Belediyesi 155 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Mersin'den... Black Metal grubu Morin Dagor Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve tüm halkın davetli olduğu bir etkinliğe katılıyor. Sıcağın altında konser veren grubu izlemeye ise iki elin parmaklarını geçmeyecek sayıda katılım sağlanıyor. Konserin yeni mi yoksa eski mi olduğu henüz bilinmiyor fakat görüntüler bugün internette en çok paylaşılanlar arasına girmeyi başardı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çamurlu Suyu 00:59
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çamurlu Suyu 168 izlenme - 7 yıl önce mersin büyükşehir belediyesi’nin musluktan akan çamurlu suyu. 24.04.2010 saat 23:00 itibarıyla bize verilen çamurlu su.
Uluslararası Mersin Bisiklet Turu Sona Erdi 02:42
Uluslararası Mersin Bisiklet Turu Sona Erdi 19 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: Bisiklet yarışından detaylar, seyirci detayı, Türk bayrağı, ödül töreni, toplu fotoğraf çekimi Uluslararası Mersin Bisiklet Turu sona erdi- Ukrayna'dan Oleksandr Polivoda, 4 gün süren turu genel klasman lideri olarak tamamladı- Polivoda'nın takımı Kolss-BDC Team da turnuvada birinci oldu Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun, Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle kentte ilk düzenlediği Uluslararası Mersin Bisiklet Turu'nda Ukrayna'dan Oleksandr Polivoda, genel klasman lideri oldu.
14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne Doğru 02:13
14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne Doğru 25 izlenme - 2 yıl önce 14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne doğru- Festival Yürütme Kurulu Başkanı Yağcı: "Bu yıl da çok güzel, özel ve dinamik bir festivalle karşınızda olacağız" Mersin Uluslararası Müzik Festivali Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı, 30 Nisan-24 Mayıs'ta 14'üncüsü düzenlenecek festivalin, çok özel ve dinamik olacağını söyledi.
Fıba Kadınlar Avrupa Kupası - Orduspor, Avantaj Peşinde 02:22
Fıba Kadınlar Avrupa Kupası - Orduspor, Avantaj Peşinde 3 izlenme - 3 yıl önce ORDU (AA) - FIBA Kadınlar Avrupa Kupası C Grubu'nda Mersin Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak Orduspor, galibiyeti hedefliyor.
Çalımbay: 02:43
Çalımbay: "Biz Yine de İlk 10 İçinde Ligi Bitirmek İstiyoruz" 3 izlenme - 2 yıl önce Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, transfer yasağı nedeniyle takıma takviye yapamadıklarını ve bunun da sıkıntısını yaşadıklarını ifade etti.