Hoşgeldiniz!

Mert Davran

Mert Davran - İkimize Benzer 04:21
Mert Davran - İkimize Benzer 740 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Ah benim içimi görsen Hala senin olan yerlerim var Nefes değil heves alamıyorum bu aralar Çok yere yarım kalmışız bu yüzden sevmeler zor Sözü tutan bize yakın baharlarım var Anlasaydın anlatırdım Dinleseydin atlatırdım Suçu bana atsa kader, inan üstlenirdim Bi ara uğra bari öldün mü haberimi alsan da gelsen İçimde bin yara var bu ara bi’ hatırımı sormuyor geceler hep bi bahaneler Yapma böyle bu nasıl acıtan yara bir ezber hala anlamadın mı Kime baksan aşka dair her şey ikimize benzer Mert Davran'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "İkimize Benzer" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Mert Davran - İkimize Benzer 04:24
Mert Davran - İkimize Benzer 52 izlenme - 2 yıl önce
Mert Davran - İkimize Benzer 04:21
Mert Davran - İkimize Benzer 13 izlenme - 2 yıl önce Mert Davran'ın, DMC etiketiyle çıkardığı "İkimize Benzer" isimli tekli çalışması, video klibiyle ekranlarınızda.
Mert Davran -  İkimize Benzer 04:22
Mert Davran - İkimize Benzer 3 izlenme - 7 ay önce
Mert Davran - İkimize Benzer 04:25
Mert Davran - İkimize Benzer 6 izlenme - 2 yıl önce
Mert Davran - İkimize Benzer 04:25
Mert Davran - İkimize Benzer 4 izlenme - 2 yıl önce
Mert Davran - İkimize Benzer - Teaser 00:37
Mert Davran - İkimize Benzer - Teaser 4 izlenme - 2 yıl önce Mert Davran'ın, DMC etiketiyle çıkardığı "İkimize Benzer" isimli single çalışması, teaser klibiyle ekranlarınızda. facebook.com/tunahanseckin34 twitter.com/tunahanseckin34 instagram.com/tunahanseckin34
Mert Davran - İkimize Benzer 04:25
Mert Davran - İkimize Benzer 2 izlenme - 1 yıl önce