Hoşgeldiniz!

Merve Büyüksaraç Videoları İzle

Acun Ilıcalı'dan Merve Büyüksaraç'a Görüntülü Cevap 02:47
Acun Ilıcalı'dan Merve Büyüksaraç'a Görüntülü Cevap 14.675 izlenme - 5 yıl önce Survivor'da 'Bize yemek veriyorlardı' iddiasıyla büyük bir tartışma başlatan Merve'ye, Acun'dan görüntülü cevap geldi. Yayınlanan görüntülerde Merve'nin sürekli aç olduğunu söylediği ve açlıktan bayıldığı bölümler var.
Acun Ilıcalı'dan Merve Büyüksaraç'a Sert Cevap! 05:26
Acun Ilıcalı'dan Merve Büyüksaraç'a Sert Cevap! 7.889 izlenme - 5 yıl önce Acun Ilıcalı: "Merve'ye çok büyük bir ders vereceğim"
Küfürler Kesilmiş! (Merve Büyüksaraç) 03:31
Küfürler Kesilmiş! (Merve Büyüksaraç) 2.492 izlenme - 5 yıl önce Küfürler Kesilmiş! (Merve Büyüksaraç)
ÇEKİM ARKASI: DOĞALLIĞA ÖVGÜ 01:27
ÇEKİM ARKASI: DOĞALLIĞA ÖVGÜ 618 izlenme - 2 yıl önce Didem Soydan, Beril Kayar, Selda Car, Merve Büyüksaraç, Begüm Yılmaz... Türkiye'nin topmodellerini Yves Saint Laurent ile gerçekleştirdiğimiz makyaj çekiminde bir araya getirdik.
Merve Büyüksaraç İle Sevgilisi Nurettin Kutlu Birbirine Girdi! 01:29
Merve Büyüksaraç İle Sevgilisi Nurettin Kutlu Birbirine Girdi! 425 izlenme - 4 yıl önce Acun Ilıcalı ile Survivor yarışması yüzünden mahkemelik olan ünlü manken Merve Büyüksaraç dün gecce Etiler'in göbeğinde kendinden yaşça büyük olan işadamı sevgilisi Nurettin Kutlu ile büyük bir tartışma yaşadı.
Merve Büyüksaraç'a 1 Yıl 2 Ay Hapis 00:20
Merve Büyüksaraç'a 1 Yıl 2 Ay Hapis 17 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a başbakanlığı döneminde hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan 2006 Türkiye Güzeli Merve Büyüksaraç, suçlu bulundu. Davanın görüldüğü İstanbul 29. Asliye Ceza Mahkemesi, Büyüksaraç‘ı 1 yıl 2 ay 17 gün hapis cezasına çarptırdı. Ceza hükmünün açıklanması ise 5 yıllık denetimli serbestlik şartıyla ertelendi. Sosyal medyada ‘Ustanın Şiiri’ adlı paylaşımıyla Erdoğan’a hakaret etmekle suçlanan eski Türkiye güzeli, 5 yıl içinde kasten herhangi bir suç işlememesi halinde hapise girmeyecek.