Hoşgeldiniz!

Merve Kavakçı Videoları İzle

Merve Kavakçı - Başörtülü Olduğu İçin Meclisten Atılmak 03:20
Merve Kavakçı - Başörtülü Olduğu İçin Meclisten Atılmak 2.262 izlenme - 4 yıl önce Merve Safa Kavakçı (30 Ekim 1968, Ankara), Fazilet Partisi'nden 18 Nisan 1999 seçimlerinde İstanbul milletvekili olarak seçildi. 2 Mayıs 1999'da TBMM'de and/yemin içme törenine başörtülü gelince meclisten çıkartıldı. Meclise bakar mısınız, mızıkçı çocuklar gibi dışarı dışarı diye, tempo tutan sözüm ona millet vekilleri, halkın çoğu başörtülü kadınlardan oluşurken bir başörtülü kadına böyle davranılması ne kadar doğru.
Başörtülü Olduğu İçin Meclisten Atılmak - Merve Kavakçı 03:20
Başörtülü Olduğu İçin Meclisten Atılmak - Merve Kavakçı 896 izlenme - 2 yıl önce Merve Safa Kavakçı (30 Ekim 1968, Ankara), Fazilet Partisi'nden 18 Nisan 1999 seçimlerinde İstanbul milletvekili olarak seçildi. 2 Mayıs 1999'da TBMM'de and içme törenine başörtülü gelince meclisten çıkartıldı. Meclise bakar mısınız mızıkçı çoçuklar gibi dışarı dışarı diye tempo tutuyolar halkın çoğu başörtülü kadınlardan oluşurken bir başörtülü kadına böyle davranılması ne kadar doğru .
Merve Kavakçı, Türbanlı Yemin Töreni Krizi (1999) - Mehmet Ali Birand 06:02
Merve Kavakçı, Türbanlı Yemin Töreni Krizi (1999) - Mehmet Ali Birand 275 izlenme - 2 yıl önce Merve Kavakçı'nın milletvekili yeminini türbanlı olarak yapmak istemesi üzerine meclis karışır.. Sürcin sonu Fazilet Partisi'nin kapatılmasına kadar gider.
Ömer Vehbi Hatipoğlu: Kavakçı’yı Ilıcak Salona Getirdi 01:27
Ömer Vehbi Hatipoğlu: Kavakçı’yı Ilıcak Salona Getirdi 36 izlenme - 1 yıl önce 28 Şubat darbesinin perde arkası A Haber'deki Arka Plan programında mercek altına alındı. Programa konuk olan dönemin Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Vehbi Hatipoğlu, 28 Şubatla ilgili bir gerçeği ilk kez anlattı. Parti kararı gereği Meclis’e Merve Kavakçı'nın sonradan gelmesinin kararlaştırıldığını anlatan Hatipoğlu, 'Ummadığımız bir anda Nazlı Ilıcak Kavakçı'yı salona getirdi. Ne Refah Partisi ne de Meclis buna hazırdı. Provokasyonların başlangıç noktası budur' dedi.
Kılıçdaroğlu Merve Kavakçı'yı Meclis'ten Çıkartmazdım 01:10
Kılıçdaroğlu Merve Kavakçı'yı Meclis'ten Çıkartmazdım 36 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu Merve Kavakçı'yı Meclis'ten Çıkartmazdım
Başbakan Davutoğlu: 05:09
Başbakan Davutoğlu: "Bu Ülkede Böyle Bir Başbakan Hükmettiği İçin Özür Diliyorum" 14 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, başörtüsü ile TBMM’de yemin etmek isteyen Merve Kavakçı’ya yapılanları hatırlatarak, "‘Bu kadına haddini bildirin’ diyen bir başbakanın bu topraklarda hükmetmesi dolayısıyla bütün kadınlardan özür diliyorum.