Hoşgeldiniz!

Merve Yıldırım Videoları İzle

Canan Karatay Canlı Yayında Sunucuyu Azarladı! (Benden Söylemesi) 05:10
Canan Karatay Canlı Yayında Sunucuyu Azarladı! (Benden Söylemesi) 17.438 izlenme - 1 yıl önce FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Benden Söylemesi' programına konuk olan Canan Karatay, sunucu Merve Yıldırım sözünü kesince çok kızdı... Canan Karatay, Hafta içi hergün 13:30'da FOX'ta yayınlanan Benden Söylemesi programına konuk oldu. Merve Yıldırım'ın sorularını yanıtlayan ünlü Profesör sağlıklı beslenmeyle ilgili önerilerde bulunuyordu. Canan Karatay, "Bana herkes ne yiyorsun diye soruyor" diye konuşmaya başladı ve sunucu Merve Yıldırım "Hakikaten ne yiyorsunuz?" diye araya girdi... Canan Karatay "Ben de bunu soranlara size ne diyorum, benimle siz bir misiniz?" yanıtını verdi.. Ancak Canan Karatay, "Ben çocukluğumdan beri şeker yememiş bir insanım" dediği sırada Merve Yıldırım "Hocam ailenizde.." diye araya girip soru sormaya çalışınca olanlar oldu.. Canan Karatay "Sözümü kesme, bir cümle söylüyorum dıdıdı yapıyorsun" diyerek Merve Yıldırım'ı fırçaladı. Programın sunucusu Merve Yıldırım ise gülerek "Tamam Hocam ben de bundan korkuyordum" dedi.
Fox muhabirinden içlik kontrolü 02:01
Fox muhabirinden içlik kontrolü 527 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv Ana Haber muhabiri Merve Yıldırım, meydana çıkıp çevreden geçen vatandaşları durdurarak içlik kontrolü yaptı. İnsanların paçalarını kaldırıp kaç kat giyindiklerini izleyenlere göstermek isteyen muhabir, aldığı ilginç cevaplara rağmen kontrole devam etti.
FOX TV Muhabirinin Meslek Aşkı Takdir Topladı 00:46
FOX TV Muhabirinin Meslek Aşkı Takdir Topladı 341 izlenme - 2 yıl önce FOX TV muhabiri Merve Yıldırım, İstanbul'da yaşanan lodos fırtınasını aktarmak için yaptığı haberde, cesaretiyle herkesin takdirini topladı.
FOX Muhabiri Merve Yıldırım Dalgalara Meydan Okudu 01:00
FOX Muhabiri Merve Yıldırım Dalgalara Meydan Okudu 212 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da hayatı felç eden lodosun haberini yapan FOX Muhabiri Merve Yıldırım, cesaretiyle alkışı haketti. Sahilde dev dalgaları görüntüleyen Merve Yıldırım, anons çekerken tepeden tırnağa suların içinde kaldı ama pes etmedi..