Hoşgeldiniz!

meryem uzerli

Meryem Uzerli Sevgisini Nasıl Gösterdi? 01:05
Meryem Uzerli Sevgisini Nasıl Gösterdi? 288.069 izlenme - 4 yıl önce Meryem Uzerli’nin dansı ve öpücükleriyle renklenen Elidor’un yeni reklam filmini siz de çok seveceksiniz.
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 01:04
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 178.129 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş.
Beyaz'ın Eli Meryem Uzerli'nin Göğsüne Değdi 01:00
Beyaz'ın Eli Meryem Uzerli'nin Göğsüne Değdi 30.571 izlenme - 8 ay önce Beyaz, Meryem Uzerli ile konuşurken eli yanlışlıkla öyle bir yere değdi ki, toparlamak için kırk takla attı!
 Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 01:04
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 55.367 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş. Bu girişimelrden biride Almanya'da çevrilen çılgın haftasonu isimli filmdir. Bu filmde bir fahişeyi canlandıran Uzerli iyi ki doğru yolu bulmuş ve Türkiye'ye gelmiştir.
Meryem Uzerli Ağzından Kaçırdı Beyaz'ın Diline Düştü - Beyaz Show (4 Mart Cuma) 01:31
Meryem Uzerli Ağzından Kaçırdı Beyaz'ın Diline Düştü - Beyaz Show (4 Mart Cuma) 4.941 izlenme - 8 ay önce Meryem Uzerli, Kanal D'nin talk show programı Beyaz Show'un 4 Mart gecesi yayınlanan yeni bölümüne konuk oldu. Kendisi için hazırlanan vtr'yi duyunca şaşırarak ağızından 'oha' kelimesini kaçıran Meryem Uzerli, canlı yayında Beyazıt Öztürk'ün diline düştü. Bakın o anlarda neler yaşandı.
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Fahişe Rolünde 01:04
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Fahişe Rolünde 30.726 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş.
 Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 01:04
Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 30.600 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş. Bu girişimelrden biride Almanya'da çevrilen çılgın haftasonu isimli filmdir. Bu filmde bir fahişeyi canlandıran Uzerli iyi ki doğru yolu bulmuş ve Türkiye'ye gelmiştir.
Meryem Uzerli Frikik ( Hürrem Sultan ) 01:04
Meryem Uzerli Frikik ( Hürrem Sultan ) 13.097 izlenme - 3 yıl önce Bilindiği Üzere Hürrem Sultanı Canlandıran Gurbetçi Ablamız Daha Ünlü Olmadan Küçük Rollerde Kendini Gösterme Çabası İçine Girişmiş. Bu Girişimelrden Biride ...
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Şok Görüntüleri! 01:04
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Şok Görüntüleri! 14.306 izlenme - 4 yıl önce Hürrem Sultanı Canlandıran Gurbetçi Ablamız Daha Ünlü Olmadan Küçük Rollerde Kendini Gösterme Çabası İçine Girişmiş. Bu Girişimelrden Biride Almanya'da Çevri...
Meryem Uzerli Hamile 01:40
Meryem Uzerli Hamile 4.623 izlenme - 3 yıl önce muhteşem yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendromu nedeniyle ayrılan meryem uzerli’nin 4 aylık hamile olduğu öğrenildi. eski 'hürrem' bebek bekliyor..
Meryem Uzerli'ye Utanç Verici Sorular 02:38
Meryem Uzerli'ye Utanç Verici Sorular 5.924 izlenme - 4 yıl önce MuhteşemYüzyıl'ın Güzel Oyuncusu Meryem Uzerli'ye sorulan utandırıcı sorular
Meryem Uzerli 7 Aylık Hamile Görüntüleri Ortaya Çıktı 02:27
Meryem Uzerli 7 Aylık Hamile Görüntüleri Ortaya Çıktı 4.283 izlenme - 3 yıl önce meryem uzerli, hamilelik haberlerinin ilk çıktığı günlerde kendisini fotoğraflayan alman arkadaşı urban ruths’a bu kez berlin’deki clarchens ballhaus’da poz verdi.
Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli Taklidi 00:08
Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli Taklidi 987 izlenme - 10 ay önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Meryem Uzerli'nin bir güzellik firması için, kamera karşısına geçtiği ve şarkı söylediği repliklerini taklit etti."Osman Pazarlama" ile, 19 Şubat'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı video paylaşımıyla herkesi güldürdü. Ünlü komedyen Meryem Uzerli'nin bir güzellik firması için, kamera karşısına geçtiği ve şarkı söylediği repliklerini taklit etti. Gökbakar'ın Uzerli'yi taklit ettiği paylaşımına yorum yağdı. "HAFUZ YIPRATIR, AÇILIŞLAAA YIPRATIR" Gökbakar bu paylaşımına "Hafuz yıpratır, acılışlaaa yıpratır…. Gitmiyor gitmiyoooor takıldııııı. Meryem uzerlinin reklamiiiii…" notunu düştü
 Meryem Uzerli Anne Oldu 00:50
Meryem Uzerli Anne Oldu 2.820 izlenme - 3 yıl önce Beklenen doğum gerçekleşti, Meryem Uzerli anne oldu. Meryem Uzerli, sabaha karşı bir kız bebek dünyaya getirdi. Kızına Lara ismini koyan Uzerli, Instagram sayfasından kızının elinin fotoğrafını paylaşarak şu notu yazdı: "Hoşgeldin bu dünyada benim sevgili canım LARA UZERLI. 10.02.2014 doğdun. Ben Allah’a o kadar teşekkür ediyorum ki - sağlıklı dünyaya geldin!!! Ben Allah’a teşekkür ediyorum , çünkü bana güç verdi : seni birinci gün den itibaren koruyabildim : yasıyorsun!!! ve bu en büyük hediyem! Benim çok yakin arkadaşım Ana doğum da yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve SİZE : teşekkür etmek istiyorum!!! Dilekleriniz İçin ... Sevginiz İçin ! Çok sağ olun!!! istiyorum!!! Dilekleriniz İçin ... Sevginiz İçin ! Çok sağ olun!!!"
Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri 01:55
Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri 2.111 izlenme - 3 yıl önce Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri 24.08.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hürrem Elidor Reklamı 01:11
Hürrem Elidor Reklamı 3.398 izlenme - 4 yıl önce Hürrem Elidor Reklamı
Meryem Uzerli'nin Sıradışı Halleri 05:14
Meryem Uzerli'nin Sıradışı Halleri 4.076 izlenme - 4 yıl önce meryem uzerli katıldığı basın toplantısında öyle açıklamalar yaptı ki görenleri gülme krizine soktu
Meryem Uzerli Als Buz Kovası Meydan Okuma 00:13
Meryem Uzerli Als Buz Kovası Meydan Okuma 1.760 izlenme - 2 yıl önce Meryem Uzerli De Als Hastalarına Destek Vererek Başından Aşağıya Buz Dolu Kovayı Boşalttı.
Meryem Uzerli İçin Halk Röportajı 03:23
Meryem Uzerli İçin Halk Röportajı 2.278 izlenme - 3 yıl önce Sevilen oyuncunun, eski sevgilisinin itirazına rağmen bebeğini dünyaya getirme kararına hayranları farklı tepkiler gösterdi.
Beyaz Show - Meryem Uzerli'den Kahkahalara Neden Olan Oha (6 Mart Cuma 2016) 00:50
Beyaz Show - Meryem Uzerli'den Kahkahalara Neden Olan Oha (6 Mart Cuma 2016) 313 izlenme - 8 ay önce Meryem Uzerli, Beyaz'ın açıklamalarına öyle içten bir "Oha!" dedi ki, herkesi gülme krizine soktu.. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Meryem Uzerli'den Hint Dansı 00:15
Meryem Uzerli'den Hint Dansı 545 izlenme - 1 yıl önce Meryem Uzerli ve Arkadaşların Hint Dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Meryem Uzerli Seni Seviyoruz!! 06:02
Meryem Uzerli Seni Seviyoruz!! 2.020 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/pages/meryem-uzerli-hürrem-sultan/204931639545242 sayfasını beğenin lütfen..
Meryem Uzerli'nin Deyimlerle Sınavı (Beyaz Show 4 Mart Cuma 2016) 03:12
Meryem Uzerli'nin Deyimlerle Sınavı (Beyaz Show 4 Mart Cuma 2016) 266 izlenme - 8 ay önce Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a 04 Mart Cuma 2016 tarihinde ünlü oyuncu Meryem Uzerli, ilk kez Beyaz Show’un konuğu olan yetenekli isim Ozan Güven, genç yetenek Bora Akkaş, yakışıklı müzisyen Gökhan Tepe ve ünlü söz yazarı yorumcu Ayla Çelik konuk oldu.
 Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli taklidi 00:08
Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli taklidi 366 izlenme - 10 ay önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Meryem Uzerli'yi taklit etti.
Meryem Uzerli Elle Türkiye Çekimleri (Kamera Arkası) 00:59
Meryem Uzerli Elle Türkiye Çekimleri (Kamera Arkası) 680 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Meryem Uzerli'yi "Muhteşem Yüzyıl"daki rolüyle tanıdı. Kocaman gülümsemesi ve pozitif enerjisini çok sevdi. Ani bir kararla Türkiye Meryem Uzerli'yi "Muhteşem Yüzyıl"daki rolüyle tanıdı. Kocaman gülümsemesi ve pozitif enerjisini çok sevdi. Ani bir kararla Türkiye'den ayrıldıktan ve bebek sahibi olduktan sonra neler yaptığı hep merak edildi... Biz de bunu keşfetmek için Almanya'ya gittik, Berlin'de güzel oyuncuyla iki gün geçirdik ve Ekim-2014 kapağımız için onu fotoğrafladık. İşte o çekimin kamera arkası görüntüleri...
Annemin Yarası - Fragman 02:29
Annemin Yarası - Fragman 288 izlenme - 9 ay önce "Annemin Yarası" Yakında Sinemalarda! Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor. Ozan Açıktan’ın yönettiği filmde başrolleri Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş paylaşıyor. Yakında Sinemalarda! Oyuncular: Meryem Üzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin, Okan Yalabık, Bora Akkaş Yönetmen: Ozan Açıktan Senaryo: Uygar Şirin, Funda Çetin, Mehmet Turgut, Ozan Açıktan, Ozan Güven, Fethi Kantarcı Yapımcı: Necati Akpınar
Meryem Uzerli (Elle Türkiye) Kamera Arkası 00:59
Meryem Uzerli (Elle Türkiye) Kamera Arkası 678 izlenme - 2 yıl önce Meryem Uzerli (Elle Türkiye) Kamera Arkası (2014) Türkiye Meryem Uzerli'yi "Muhteşem Yüzyıl"daki rolüyle tanıdı. Kocaman gülümsemesi ve pozitif enerjisini çok sevdi. Ani bir kararla Türkiye'den ayrıldıktan ve bebek sahibi olduktan sonra neler yaptığı hep merak edildi Elle Dergisi (Ekim Sayısı) Kapak Çekimi İçin Meryem Uzerli İle Almanya'nın Berlin Kentin'de Fotoğraf Çekimi Yaptı
Ozan Güven'den Meryem Uzerli'i Taklidi (Beyaz Show 4 Mart Cuma 2016) 01:27
Ozan Güven'den Meryem Uzerli'i Taklidi (Beyaz Show 4 Mart Cuma 2016) 181 izlenme - 8 ay önce Ozan Güven, rol arkadaşı Meryem Uzerli'nin aksanı ile söyledikleri ve taklitleri ile herkesi çok güldürdü!
Kehribar 3.Bölüm - Erdem Ergün - Zaman Klip 3 (1 Nisan Cuma) 02:01
Kehribar 3.Bölüm - Erdem Ergün - Zaman Klip 3 (1 Nisan Cuma) 177 izlenme - 7 ay önce 01 Nisan Cuma 2016 - Zaman Klip 3 (Erdem Ergün): Kehribar 3. Bölüm "Bir hayaldim, düşe döndüm" Orhan, (Gürkan Uygun) yirmi yıldır çektiği hasretin her geçen gün kendini biraz daha fazla kavurduğunun farkındadır. Her gece gördüğü kabuslarında hasret kaldığı sevgilisi Leyla'yı (Ayça Varlıer) aramaktadır. Can düşmanı Musa, (Necip Memili) ummadığı bir an da Orhan'ın karşısına çıkacak ve geçen onca zamana rağmen soğutamadığı, vücudunun bir parçası haline gelmiş kinini Orhan'a kusacaktır. Orhan, Musa ile karşılaşması sonucunda memleketten uzak kalmasının artık kimseyi koruyamayacağını fark eder. Ailesi, Musa'nın tehdidi altında ezilmektedir. Musa'nın sebep olduğu olaylar sonrası Orhan, Almanya'yı, kabuğu içine kapalı yaşadığı hayatını geride bırakır, memleketi Mudanya'ya döner ve geride kalan günlerden hesap sorar. Yıllardır onu görmeyen, sevgilisi, ailesi, arkadaşları zamanın akışı içinde çok başka yerlere savrulmuştur. Orhan, hepsinden birer helallik almak isterken, sürükleyici bir intikam hikayesinin içinde ayakta kalama savaşı verecektir. Mudanya, Orhan ve Musa'nın yirmi yıl sonra yeniden kapışmasına sahne olur. Herkes tarafını seçer, Musa'nın arkasındakiler, Orhan'ın yanındakiler... Artık Mudanya iki parçaya bölünmüştür. Yapımcı : Süreç Film Yönetmen : Yıldız Hülya Bilban Senaryo : Sinan Tuzcu ve Ali Aydın Oyuncular : Gürkan Uygun (Orhan Yarımcalı), Ayça Varlıer (Leyla Bozoğlu), Necip Memili (Musa Bozoğlu), Özge Özder (Adile Genştald Yarımcalı), Aslıhan Güner (Bahar Bozoğlu), Fırat Altunmeşe (Kemal Bozoğlu), Yağmur Aydan (Meltem Yarımcalı) Kehribar Her Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Als Hastalarına Destek! 00:42
Als Hastalarına Destek! 507 izlenme - 2 yıl önce Farah Zeynep Abdullah, Beren Saat Ve Meryem Uzerli'den Als Hastalarına Destek!