Hoşgeldiniz!

Meryem Uzerli Videoları İzle

Meryem Uzerli'nin Tesettüre Girmesi 00:30
Meryem Uzerli'nin Tesettüre Girmesi 4.284 izlenme - 6 gün önce Türkiye'de ilk olarak Star TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan son olarak ise ATV ekranlarında yayınlanan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde oynayan Meryem Uzerli, 3 günlük Suudi Arabistan ziyareti için başörtüsü takıyor. Bu anları ise, instagram hesabından takipçilerine gösteriyor.
Meryem Uzerli Sevgisini Nasıl Gösterdi? 01:05
Meryem Uzerli Sevgisini Nasıl Gösterdi? 288.214 izlenme - 4 yıl önce Meryem Uzerli’nin dansı ve öpücükleriyle renklenen Elidor’un yeni reklam filmini siz de çok seveceksiniz.
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 01:04
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 179.687 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş.
Meryem Uzerli Tesettüre Girdi 00:30
Meryem Uzerli Tesettüre Girdi 1.039 izlenme - 6 gün önce Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Instagram'dan başını kapatıp Suudi Arabistan'a gideceğinin müjdesini verdi. Güzel oyuncunun türbana girerek video çekmesi Arap hayranlarını sevindirdi.
Beyaz'ın Eli Meryem Uzerli'nin Göğsüne Değdi 01:00
Beyaz'ın Eli Meryem Uzerli'nin Göğsüne Değdi 34.052 izlenme - 1 yıl önce Beyaz, Meryem Uzerli ile konuşurken eli yanlışlıkla öyle bir yere değdi ki, toparlamak için kırk takla attı!
 Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 01:04
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 56.702 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş. Bu girişimelrden biride Almanya'da çevrilen çılgın haftasonu isimli filmdir. Bu filmde bir fahişeyi canlandıran Uzerli iyi ki doğru yolu bulmuş ve Türkiye'ye gelmiştir.
Meryem Uzerli: Ben Adam Seçemiyorum (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 01:53
Meryem Uzerli: Ben Adam Seçemiyorum (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 3.567 izlenme - 4 ay önce Meryem Uzerli: Ben Adam Seçemiyorum (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri) Altın Kelebek Ödülleri'nde İlker Kaleli'ye ödül vermek için sahneye çıkan Meryem Uzerli eski sevgililerine laf soktu.
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Fahişe Rolünde 01:04
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Fahişe Rolünde 30.856 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş.
 Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 01:04
Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 31.023 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş. Bu girişimelrden biride Almanya'da çevrilen çılgın haftasonu isimli filmdir. Bu filmde bir fahişeyi canlandıran Uzerli iyi ki doğru yolu bulmuş ve Türkiye'ye gelmiştir.
Meryem Uzerli Ağzından Kaçırdı Beyaz'ın Diline Düştü - Beyaz Show (4 Mart Cuma) 01:31
Meryem Uzerli Ağzından Kaçırdı Beyaz'ın Diline Düştü - Beyaz Show (4 Mart Cuma) 4.997 izlenme - 1 yıl önce Meryem Uzerli, Kanal D'nin talk show programı Beyaz Show'un 4 Mart gecesi yayınlanan yeni bölümüne konuk oldu. Kendisi için hazırlanan vtr'yi duyunca şaşırarak ağızından 'oha' kelimesini kaçıran Meryem Uzerli, canlı yayında Beyazıt Öztürk'ün diline düştü. Bakın o anlarda neler yaşandı.
Meryem Uzerli Frikik ( Hürrem Sultan ) 01:04
Meryem Uzerli Frikik ( Hürrem Sultan ) 13.412 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği Üzere Hürrem Sultanı Canlandıran Gurbetçi Ablamız Daha Ünlü Olmadan Küçük Rollerde Kendini Gösterme Çabası İçine Girişmiş. Bu Girişimelrden Biride ...
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Şok Görüntüleri! 01:04
Meryem Uzerli Hürrem Sultan Şok Görüntüleri! 14.584 izlenme - 4 yıl önce Hürrem Sultanı Canlandıran Gurbetçi Ablamız Daha Ünlü Olmadan Küçük Rollerde Kendini Gösterme Çabası İçine Girişmiş. Bu Girişimelrden Biride Almanya'da Çevri...
Meryem Uzerli Hamile 01:40
Meryem Uzerli Hamile 4.668 izlenme - 4 yıl önce muhteşem yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendromu nedeniyle ayrılan meryem uzerli’nin 4 aylık hamile olduğu öğrenildi. eski 'hürrem' bebek bekliyor..
Meryem Uzerli'ye Utanç Verici Sorular 02:38
Meryem Uzerli'ye Utanç Verici Sorular 5.944 izlenme - 4 yıl önce MuhteşemYüzyıl'ın Güzel Oyuncusu Meryem Uzerli'ye sorulan utandırıcı sorular
Meryem Uzerli 7 Aylık Hamile Görüntüleri Ortaya Çıktı 02:27
Meryem Uzerli 7 Aylık Hamile Görüntüleri Ortaya Çıktı 4.304 izlenme - 3 yıl önce meryem uzerli, hamilelik haberlerinin ilk çıktığı günlerde kendisini fotoğraflayan alman arkadaşı urban ruths’a bu kez berlin’deki clarchens ballhaus’da poz verdi.
Meryem Uzerli Altın Kelebek'te Eski Sevgilisine Fena Laf Çarptı 02:56
Meryem Uzerli Altın Kelebek'te Eski Sevgilisine Fena Laf Çarptı 752 izlenme - 4 ay önce Meryem Uzerli, Altın Kelebek Ödülleri'nde eski sevgilisi, kızının babası ve "tükenmişliğinin" sebebi Can Ateş'e fena gönderme yaptı. Meryem Uzerli, İlker Kaleli'ye "En iyi erkek ödülünü" vermek için sahneye geldiğinde yine içini döktü: Bu ödülü bana verdiriyorsunuz ancak ben doğru adamı seçemiyorum, biliyorsunuz sonra yine ben üzülüyorum.
 Meryem Uzerli Anne Oldu 00:50
Meryem Uzerli Anne Oldu 2.831 izlenme - 3 yıl önce Beklenen doğum gerçekleşti, Meryem Uzerli anne oldu. Meryem Uzerli, sabaha karşı bir kız bebek dünyaya getirdi. Kızına Lara ismini koyan Uzerli, Instagram sayfasından kızının elinin fotoğrafını paylaşarak şu notu yazdı: "Hoşgeldin bu dünyada benim sevgili canım LARA UZERLI. 10.02.2014 doğdun. Ben Allah’a o kadar teşekkür ediyorum ki - sağlıklı dünyaya geldin!!! Ben Allah’a teşekkür ediyorum , çünkü bana güç verdi : seni birinci gün den itibaren koruyabildim : yasıyorsun!!! ve bu en büyük hediyem! Benim çok yakin arkadaşım Ana doğum da yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve SİZE : teşekkür etmek istiyorum!!! Dilekleriniz İçin ... Sevginiz İçin ! Çok sağ olun!!! istiyorum!!! Dilekleriniz İçin ... Sevginiz İçin ! Çok sağ olun!!!"
Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli Taklidi 00:08
Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli Taklidi 993 izlenme - 1 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Meryem Uzerli'nin bir güzellik firması için, kamera karşısına geçtiği ve şarkı söylediği repliklerini taklit etti."Osman Pazarlama" ile, 19 Şubat'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı video paylaşımıyla herkesi güldürdü. Ünlü komedyen Meryem Uzerli'nin bir güzellik firması için, kamera karşısına geçtiği ve şarkı söylediği repliklerini taklit etti. Gökbakar'ın Uzerli'yi taklit ettiği paylaşımına yorum yağdı. "HAFUZ YIPRATIR, AÇILIŞLAAA YIPRATIR" Gökbakar bu paylaşımına "Hafuz yıpratır, acılışlaaa yıpratır…. Gitmiyor gitmiyoooor takıldııııı. Meryem uzerlinin reklamiiiii…" notunu düştü
Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri 01:55
Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri 2.179 izlenme - 4 yıl önce Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri 24.08.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Meryem Uzerli Küçüklük Resimleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hürrem Elidor Reklamı 01:11
Hürrem Elidor Reklamı 3.426 izlenme - 4 yıl önce Hürrem Elidor Reklamı
Meryem Uzerli'nin Sıradışı Halleri 05:14
Meryem Uzerli'nin Sıradışı Halleri 4.088 izlenme - 4 yıl önce meryem uzerli katıldığı basın toplantısında öyle açıklamalar yaptı ki görenleri gülme krizine soktu
Meryem Uzerli Als Buz Kovası Meydan Okuma 00:13
Meryem Uzerli Als Buz Kovası Meydan Okuma 1.767 izlenme - 3 yıl önce Meryem Uzerli De Als Hastalarına Destek Vererek Başından Aşağıya Buz Dolu Kovayı Boşalttı.
Meryem Uzerli İçin Halk Röportajı 03:23
Meryem Uzerli İçin Halk Röportajı 2.282 izlenme - 4 yıl önce Sevilen oyuncunun, eski sevgilisinin itirazına rağmen bebeğini dünyaya getirme kararına hayranları farklı tepkiler gösterdi.
Meryem Uzerli Seni Seviyoruz!! 06:02
Meryem Uzerli Seni Seviyoruz!! 2.020 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/meryem-uzerli-hürrem-sultan/204931639545242 sayfasını beğenin lütfen..
Meryem Uzerli'den Hint Dansı 00:15
Meryem Uzerli'den Hint Dansı 604 izlenme - 2 yıl önce Meryem Uzerli ve Arkadaşların Hint Dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beyaz Show - Meryem Uzerli'den Kahkahalara Neden Olan Oha (6 Mart Cuma 2016) 00:50
Beyaz Show - Meryem Uzerli'den Kahkahalara Neden Olan Oha (6 Mart Cuma 2016) 320 izlenme - 1 yıl önce Meryem Uzerli, Beyaz'ın açıklamalarına öyle içten bir "Oha!" dedi ki, herkesi gülme krizine soktu.. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Meryem Uzerli'nin Deyimlerle Sınavı (Beyaz Show 4 Mart Cuma 2016) 03:12
Meryem Uzerli'nin Deyimlerle Sınavı (Beyaz Show 4 Mart Cuma 2016) 319 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a 04 Mart Cuma 2016 tarihinde ünlü oyuncu Meryem Uzerli, ilk kez Beyaz Show’un konuğu olan yetenekli isim Ozan Güven, genç yetenek Bora Akkaş, yakışıklı müzisyen Gökhan Tepe ve ünlü söz yazarı yorumcu Ayla Çelik konuk oldu.
Meryem Uzerli Elle Türkiye Çekimleri (Kamera Arkası) 00:59
Meryem Uzerli Elle Türkiye Çekimleri (Kamera Arkası) 689 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Meryem Uzerli'yi "Muhteşem Yüzyıl"daki rolüyle tanıdı. Kocaman gülümsemesi ve pozitif enerjisini çok sevdi. Ani bir kararla Türkiye Meryem Uzerli'yi "Muhteşem Yüzyıl"daki rolüyle tanıdı. Kocaman gülümsemesi ve pozitif enerjisini çok sevdi. Ani bir kararla Türkiye'den ayrıldıktan ve bebek sahibi olduktan sonra neler yaptığı hep merak edildi... Biz de bunu keşfetmek için Almanya'ya gittik, Berlin'de güzel oyuncuyla iki gün geçirdik ve Ekim-2014 kapağımız için onu fotoğrafladık. İşte o çekimin kamera arkası görüntüleri...
 Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli taklidi 00:08
Şahan Gökbakar'dan Meryem Uzerli taklidi 367 izlenme - 1 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Meryem Uzerli'yi taklit etti.
Annemin Yarası - Fragman 02:29
Annemin Yarası - Fragman 348 izlenme - 1 yıl önce "Annemin Yarası" Yakında Sinemalarda! Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor. Ozan Açıktan’ın yönettiği filmde başrolleri Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş paylaşıyor. Yakında Sinemalarda! Oyuncular: Meryem Üzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin, Okan Yalabık, Bora Akkaş Yönetmen: Ozan Açıktan Senaryo: Uygar Şirin, Funda Çetin, Mehmet Turgut, Ozan Açıktan, Ozan Güven, Fethi Kantarcı Yapımcı: Necati Akpınar