Hoşgeldiniz!

meryl streep

Florence Foster Jenkins (2016) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 00:51
Florence Foster Jenkins (2016) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 104.641 izlenme - 1 yıl önce 19 Ağustos 2016'da gösterime girecek Florence Foster Jenkins filminin Türkçe altyazılı teaser fragmanı.
Ricki And The Flash / Sıradışı Anne (Türkçe Altyazılı Fragman) 01:58
Ricki And The Flash / Sıradışı Anne (Türkçe Altyazılı Fragman) 67.455 izlenme - 2 yıl önce 3 Oscar ödüllü Meryl Streep'ten sıra dışı bir film! Kızı Mamie Gummer da başrolde... 11 Eylül 2015'te Sinemalarda.
Seçilmiş - 10 Ekim 2014'de Sinemalarda Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Seçilmiş - 10 Ekim 2014'de Sinemalarda Türkçe Altyazılı Fragmanı 26.688 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın düzeni yaşanan bir koas sonrası tamamen değişmiştir. Uygarlık tarihi ile tamamen bağları kopartılmış yeni nesiller yetiştirmek için, "Yaşlılar" adı verilen bir grup yeryüzündeki renk, din, düşünce gibi farklılığı tanımlayacak tüm sıfatları ortadan kaldırırlar. Artık dünya sadece siyah ve beyazdır; dümdüz, denizler, dağlar, engeller yoktur. Sadece güneşin açtığı tek tip iklim vardır. İnsanların aile bireyleri dışında birbirlerine dokunmaları, yalan söylemeleri, dili yanlış kullanmaları ve sınırlar dışına çıkmaları yasaktır. Dahası hiç kimsenin duyguları, hissiyatları ve anıları yoktur. Böyle bir düzen içerisinde ergenliğini tamamlayıp, yaşıtları gibi hayatta kendisine verilecek görevi bekleyen Jonas, ummadığı bir sürprizle karşılaşacaktır... Yönetmenliğini Phillip Noyce'un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda genç isim Brenton Thwaites başrolü üstlenirken, Jeff Bridges, Meryl Streep, Katie Holmes ve Alexander Skarsgård ona eşlik eden deneyimli isimler.
Meryl Streep - Oscar Ödülü Konuşması (1983) 04:34
Meryl Streep - Oscar Ödülü Konuşması (1983) 569 izlenme - 1 ay önce Efsane aktrislerden Meryl Streep'in, 1983 yılında düzenlenen 55. Akademi Ödülleri Töreni'nde Julie Andrews, Jessica Lange, Sissy Spacek ve Debra Winger gibi rakiplerine karşı, Sophie'nin Seçimi filmi ile En İyi Kadın Oyuncu dalında kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir.Kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım.Yanlışlarım olabilir, iyi seyirler.)
Ricki And The Flash (2015) Fragman 02:26
Ricki And The Flash (2015) Fragman 6.693 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Ricki And The Flash filminin fragmanı. Jonathan Demme'in yönettiği filmde Meryl Streep başrolde oynuyor.
Suffragette (2015) Fragman 00:28
Suffragette (2015) Fragman 6.450 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Suffragette filminin 1. teaser fragmanı. Filmde Meryl Streep, Carey Mulligan ve Helena Bonham Carter gibi isimler var.
Sophies Choice - Sophienin Seçimi Film Fragman (1982) 02:54
Sophies Choice - Sophienin Seçimi Film Fragman (1982) 1.274 izlenme - 4 ay önce William Styro'nun çok satan romanından uyarlanan Sophienin Seçimi, soykırım mağduru âşık bir kadının trajik öyküsünü genç bir yazarın ağzından anlatıyor. Polonyalı Sophienin (Meryl Streep) Nazi kampında yapmak zorunda kaldığı "seçim" asla peşini bırakmaz. Soykırımı saplantı haline getiren Amerikalı Yahudi Nathan (Kevin Kline) ile bir ilişkiye başlayan Sophie, New Yorka henüz taşınan genç yazar Stingo (Peter MacNicol) ile arkadaş olur. Stingo, Sophienin peşini bırakmayan kâbusları ve Nathanın soykırım takıntısı nedeniyle yıkıma giden bir ilişkiye şahit olacaktır.İzlenme rekorları kıran ve eleştirmenlerden büyük takdir gören Sophienin Seçimi, 30. yılında Meryl Streepin* Akademi Ödüllü® performansıyla unutulmaz başyapıtlar arasında yerini koruyor. Satın Almak İçin : http://bit.ly/14fPpED
Florence Foster Jenkins (2016) Uluslararası Fragman 00:52
Florence Foster Jenkins (2016) Uluslararası Fragman 3.726 izlenme - 1 yıl önce 2016'da vizyona girmesi beklenen Florence Foster Jenkins filminin uluslararası fragmanı yayınlandı. Filmin başrollerinde Meryl Streep ve Hugh Grant rol alıyor.
Into The Woods (2014) 1. Fragman 02:41
Into The Woods (2014) 1. Fragman 6.827 izlenme - 3 yıl önce 2015'te gösterime girmesi beklenen fantastik film Into the Woods'un fragmanı. Filmde Anna Kendrick, Johnny Depp, Meryl Streep ve Emily Blunt gibi çok kaliteli oyuncular yer alıyor.
Meryl Streep'in Mark Ruffalo'yu İnce İltifatından Dolayı Öpmesi 01:11
Meryl Streep'in Mark Ruffalo'yu İnce İltifatından Dolayı Öpmesi 3.573 izlenme - 2 yıl önce 3 oscar kazanan ve milyonlarca kez aday olan Meryl Streep, 40 yaşına geldikten sonra hollywood yapımcılarının kendisinin bir film yıldızı olmasından ziyade diziler ve yan rollerde kalabileceğini düşündüklerini söylüyor. Mark Ruffalo da aldığı onca oscar ve adaylığa ithafen "görünen o ki son 5 senede sizin için çok şey değişti." diyor. İnceyi gördüğü ve iltifatı yapıştırdığı için de öpücüğü hakediyor.
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 02:31
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 10.817 izlenme - 8 yıl önce İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı
The Giver (2014) Fragman 01:26
The Giver (2014) Fragman 4.512 izlenme - 3 yıl önce Lowry'nin eserinden uyarlanan film Jonas adlı bir karakteri merkezine alıyor ve The Giver adlı karakter ile tanışmasını anlatıyor. Oldukça korunaklı , huzur ve güven dolu bir komünde yaşayan karakter, The Giver'ın da desteği ile hayatın gerçek yüzünü, zevklerini ve acısını öğrenmek için adım atıyor. Fantastik öğeler de taşıyan dram filmi The Giver, 15 Ağustos 2014 tarihinde Amerika'da vizyona girecek.
The House Of The Spirits (1993) Fragman 01:36
The House Of The Spirits (1993) Fragman 437 izlenme - 7 ay önce 1993 yapımı The House Of The Spirits filminin fragmanı. Yönetmen: Bille August Oyuncular: Antonio Banderas, Glenn Close, Jeremy Irons, Meryl Streep, Vanessa Redgrave, Winona Ryder
Silkwood Fragman 02:15
Silkwood Fragman 776 izlenme - 3 yıl önce
Sıradışı Anne - Ricki and the Flash - Türkçe Altyazılı Fragman 01:58
Sıradışı Anne - Ricki and the Flash - Türkçe Altyazılı Fragman 960 izlenme - 2 yıl önce Filmde, Streep, rock’n roll yıldızı olma hayallerinin peşinde koşan Ricki Rendazzo’yu canlandırıyor. Ricki eve dönüp ailesiyle yüzyüze geldiğinde kendini affettirme fırsatı şansı buluyor. Streep filmde kendi kızı Mamie Gummer, Ricki’ye aşık bir Flash üyesini canlandıran Rick Springfield, Ricki’nin eski kocası rolünde Kevin Kline ve Kline’ın yeni eşi rolünde Audra McDonald’la kamera karşısına geçiyor. http://www.filmbankasi.com
Karanlıkta Bir Çığlık Fragman 01:27
Karanlıkta Bir Çığlık Fragman 612 izlenme - 3 yıl önce Karanlıkta Bir Çığlık yönetmenliğini Fred Schepis 'nin yaptığı,başrollerini Meryl Streep ile Sam Neill 'in paylaştıkları 1988 yapımı bir Avustralya filmidir.Konusu gerçek bir olaya dayanır.Avustralya 'nın ücra bir köşesinde bulunan turistik Ayer Kayalıkları 'na üç çocuğu ile kamp yapmaya giden Chamberlain çiftinin yeni doğmuş bebekleri aniden ortadan kaybolur.Lindy Chamberlain (Meryl Streep) bebeğin yöreye özgü bir vahşi hayvan olan bir dingo tarafından kaçırıldığını ileri sürer.Bebek asla bulunamaz.Kadının verdiği çelişkili ifadeler üzerine polis onu cinayetle suçlar.Görülen dava ülke çapında ilgi çeker ve kamuoyunu ikiye böler.
Sıradışı Anne (30 Saniyelik Türkçe Altyazılı Tanıtım Spotu) 00:31
Sıradışı Anne (30 Saniyelik Türkçe Altyazılı Tanıtım Spotu) 510 izlenme - 2 yıl önce Meryl Streep'in başrolünde oynadığı Sıradışı Anne (Ricki And The Flash) filmi 11 Eylül 2015'te vizyona girecek. Ricki And The Flash filminin 30 saniyelik spot videosu yayınlandı.
Ironweed 01:53
Ironweed 1.032 izlenme - 4 yıl önce Helen NewYork\'ta yaşayan, evsiz, eski bir şarkıcıdır. İçkiye düşkünlüğü, girdiği kötü ilişkiler ve başına gelen talihsiz olaylar sonucu sokaklarda yaşamaya başlamıştır. Kendisi gibi bir evsiz olan Francis de bir karısı, ailesi, hatta torunu olmasına rağmen evinde yaşamak yerine sokakları tercih etmiştir. Geçici bir iş ve karnını doyurmak için yaşam mücadelesine giren birçok umutsuz insan da, tıpkı Francis ve Helen gibi fırtınalı bir hayatın içinde, büyük bir sefaletle başbaşadırlar.
August: Osage County Fragman 02:27
August: Osage County Fragman 575 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Meryl Streep, Dermot Mulroney, Julia Roberts gibi isimlerin yer aldığı August: Osage County isimli filmin resmi fragmanı.
Meryl Streep The iron Lady 07:42
Meryl Streep The iron Lady 125 izlenme - 6 yıl önce Meryl Streep The iron Lady
Bridges of Madison County - Her Sacrifice 08:11
Bridges of Madison County - Her Sacrifice 77 izlenme - 2 yıl önce James Waller'ın romanıydı evvelden, sonradan filme döküldü. Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. Tam olarak şöyle bir yazı var filmle alakalı: ''Zamanında Cine5'te izleyip salya sümük ağlamama sebep olmuş bir filmdi kendisi. Aşkın gerçekten yaşanabildiği zaman diliminin kısalığından bağımsız olarak bütün bir ömüre yayılabileceğini anlatır.Her şeyi bırakıp gitme isteğini, ihtimalini, yapılabilirliğini sorgular.Sonundaki bu araba sahnesiyle insanın boğazını düğümler, kalp atışlarını yavaşlatır.'' Not: Pek bilinmemesi de güzelliğini kanıtlar niteliktedir.
Top Ten Meryl Streep Roles in Movies - Film Actress HD 04:16
Top Ten Meryl Streep Roles in Movies - Film Actress HD 63 izlenme - 3 yıl önce Top Ten Meryl Streep Roles in Movies - Film Actress HD
it%u2019s complicated 02:35
it%u2019s complicated 246 izlenme - 8 yıl önce senarist/yönetmen, oscar ödülü adayı nancy meyers (kadınlar ne İster, aşkta herşey mümkün, tatil) aşk, boşanma ve ikisi arasındaki her şeyle ilgili komedi filmi it%u2019s complicated%u2019da meryl streep (15 kez oscar adaylığı ve iki oscar ödülü elde eden), steve martin ve alec baldwin%u2019e(oscar adayı) yönetmenlik yapıyor. jane%u2019in (streep) üç yetişkin çocuğu, başarılı bir santa barbara pastahane/restoranı ve on yıl önce boşandığı eski kocası avukat jake%u2019le (baldwin) dostça bir i
Trump'tan Meryl Streep'e Anında Yanıt 00:51
Trump'tan Meryl Streep'e Anında Yanıt 5 izlenme - 6 ay önce Altın Küre Ödülleri’nde aldığı Cecil B. DeMille Yaşam Boyu Başarı Ödülü konuşmasında Donald Trump’ı eleştiren usta oyuncu Meryl Streep’e Donald Trump’tan yanıt geldi. Twitter üzerinden yanıt veren Trump, “Hollywood’daki en fazla abartılan oyunculardan biri. Beni tanımaz ama dün Altın Küre’lerde bana saldırmış. O, kaybetmiş bir Hillary dalkavuğu” dedi. Trump, 2015 yılında verdiği bir söyleşide beğendiği iki oyuncu olarak Julia Roberts ve Streep’in isimlerini saymıştı.