Hoşgeldiniz!

Mesaji Videoları İzle

noel dayi yilbasi mesaji 02:49
noel dayi yilbasi mesaji 3.014 izlenme - 6 yıl önce noel dayı
noel dayi yilbasi mesaji 02:49
noel dayi yilbasi mesaji 1.314 izlenme - 6 yıl önce
cep mesajı 08:11
cep mesajı 556 izlenme - 7 yıl önce cep mesajı
E Tab 5 Root Uyarısı -Okul Tableti- 02:27
E Tab 5 Root Uyarısı -Okul Tableti- 31 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar bizi e-Tab 5 Kutu Açılımı ve E-Tab 5 Oyun Yükleme videolarımızdan biliyorsunuz. Bugün sizlere bir uyarı videosu çektik. Voidu'dan oyunlara bakmak için: https://voidu.com/?ref=dostlar
Ilham aliyev 01:06
Ilham aliyev 232 izlenme - 7 yıl önce
Anne Mesajları 01:09
Anne Mesajları 71 izlenme - 3 yıl önce Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü dünyanın en düşünceli annelerinin Anneler Günü'nü kutlar.
Ahmet Furuncu Ramazan Bayram Mesaji 2016 01:20
Ahmet Furuncu Ramazan Bayram Mesaji 2016 13 izlenme - 12 ay önce ahmet furuncu ramazan bayram mesaji ramazan bayram mesaji ahmet furuncu ramazan bayram mesaji ahmet furuncu 2016
“Bayramlar; Barış, Dayanışma, Yardımlaşma ve Paylaşma Günleridir” 04:16
“Bayramlar; Barış, Dayanışma, Yardımlaşma ve Paylaşma Günleridir” 5 izlenme - 6 yıl önce Yayımladığı Kurban Bayramı mesajında tüm vatandaşların bayramını kutlayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Van’da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlerle birlikte tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanı Gül, “Milletimiz sarsılmaz bağlarla birbirine bağlıdır; bunu tarihte hiçbir güç yok edemedi, sonsuza kadar da yok edemeyecek ve sarsamayacaktır” dedi.
“Bayramlar; Barış, Dayanışma, Yardımlaşma ve Paylaşma Günleridir” 04:16
“Bayramlar; Barış, Dayanışma, Yardımlaşma ve Paylaşma Günleridir” 2 izlenme - 6 yıl önce Yayımladığı Kurban Bayramı mesajında tüm vatandaşların bayramını kutlayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Van’da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlerle birlikte tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanı Gül, “Milletimiz sarsılmaz bağlarla birbirine bağlıdır; bunu tarihte hiçbir güç yok edemedi, sonsuza kadar da yok edemeyecek ve sarsamayacaktır” dedi.
87. Yılda Saygın ve Güçlü Bir Ülke Olma Yolundayız 05:50
87. Yılda Saygın ve Güçlü Bir Ülke Olma Yolundayız 2 izlenme - 7 yıl önce Cumhuriyetin kuruluşunun 87. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Gül, 87 yılda büyük hamleler gerçekleştiren ve önemli başarılara ulaşan Türkiye'nin, geleceğe umutla baktığını belirtti.
87. Yılda Saygın ve Güçlü Bir Ülke Olma Yolundayız 05:50
87. Yılda Saygın ve Güçlü Bir Ülke Olma Yolundayız 0 izlenme - 7 yıl önce Cumhuriyetin kuruluşunun 87. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Gül, 87 yılda büyük hamleler gerçekleştiren ve önemli başarılara ulaşan Türkiye'nin, geleceğe umutla baktığını belirtti.