Hoşgeldiniz!

Meslek Liseli Videoları İzle

Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 00:47
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 8.181 izlenme - 1 ay önce Meslek Liseli öğrenciler sosyal medyada eğlenceli videoları ile bir çok karşımıza çıkıyor. Bu meslek liselide vitamini kabuğunda mantığını çok yanlış anlamış olacak ki mandalinanın kabuklarını yiyor.
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası 04:21
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası 19.105 izlenme - 12 ay önce Evet arkadaşlar 140 santimetrelik(saydım) kardeşimiz rocky edasıyla diğer çocuğa girişiyor tehditleri küfürleri ardı ardına sıralıyor burası meslek lisesi velkam tu cehennem !!!
Öğrenci Hoca Varken Sınıfta 63 Style Açmak 00:54
Öğrenci Hoca Varken Sınıfta 63 Style Açmak 7.218 izlenme - 1 yıl önce Sınıfta 63 style açan öğrencileri görüyoruz üstüne üstlük hoca sınıftayken yapıyorlar bunu birde gerçekten büyük cesaret olayın Meslek lisesinde gerçekleştiğini yazmama gerek yok sanırım. Allah akıl fikir versin deyip çok fazlada yorum yapmak istemiyorum bizimde çocuğumuz olacak sonuçta.
Uyuyan Liseliyi Torpille Uyandırmak 00:31
Uyuyan Liseliyi Torpille Uyandırmak 7.533 izlenme - 1 yıl önce Tenefüsü güzel bir şekilde uyuyarak geçirmek istiyor arkadaşımız ama ortamın ne kadar yırtıcı varlıklarla dolu olduğunu unutmuş tabii bir meslek lisesi sınıfında uyunurmu güzel kardeşim söyle bana? meslek lisesi bir survivordır uyursanız ölürsünüz..
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 00:30
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 4.927 izlenme - 1 yıl önce Ankaranın Anıttepe Lisesinde okuyan bu arkadaş jackass'e özeniyor ve kafasını klozete sokup sifonu çekiyor açıkçası bir tebriği hak etmiyor değil. Tebrik ederim ama yerden yere vurmayıda bilirim insanda biraz mide olur kardeş biraz utanma olur sokuyon bari vidyosunu yayınlama ya.
The godfather 00:29
The godfather 18.377 izlenme - 11 yıl önce Liselilerden godfather tiplemeleri.
Sınıff 00:28
Sınıff 13.367 izlenme - 11 yıl önce İSLEYİNN VE GÖRÜN:)
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 00:12
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 482 izlenme - 3 ay önce Meslek liselilerin diğer liselilerden farklı olduklarını çoğu zaman paylaştıkları videolarla gördük. Şimdi meslek liseliler yine farkını ortaya koymuş ve bu sefer canları fena yanmış.
Müslüm Babaya Saygısızlık Eden Liselinin Hazin Sonu 00:25
Müslüm Babaya Saygısızlık Eden Liselinin Hazin Sonu 73 izlenme - 1 ay önce Sınıfta kendilerine eğlence arayan liselilerden biri sıranın üzerine çıkıp Müslüm Baba taklidi yapmaya başlamış. Taklidi güldürmese de düşüşü güldürmüş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
tokatın böylesi:) 00:10
tokatın böylesi:) 809 izlenme - 8 yıl önce süper yaaaaaaa
Guardiola'nın Robben'in Kıçına Tekme Atması 00:16
Guardiola'nın Robben'in Kıçına Tekme Atması 78 izlenme - 2 yıl önce guardiola takımın başına geçer geçmez kaynaşmış anlaşılan futbolcular. meslek lisesi havası yakalanmış hemen. neyse efenim bu kısacık görüntüye alman basını da pek bir itibar etmiş esprili yaklaşımlar olmuş bizim onlardan ne eksiğimiz var bizde bu video üzerinde sallayalım istedim...
Mc.mekansiz-_-80(0smanie%u20ace 03:20
Mc.mekansiz-_-80(0smanie%u20ace 86 izlenme - 7 yıl önce tüm 0smaniyeliler..! a$k'a mahkum 0lanlar..!