Hoşgeldiniz!

meşru

Bülent Ersoy'un Ninni Söylemesi 11:00
Bülent Ersoy'un Ninni Söylemesi 772 izlenme - 1 yıl önce Dedesinin emriyle ölüme terk edilen bebek şoför Ayşe tarafından bulunur ve sahiplenir.
Krav Maga İle Bıçaktan Kurtulmak 02:43
Krav Maga İle Bıçaktan Kurtulmak 597 izlenme - 4 yıl önce Krav Maga (İbranice : "yakın dövüş"), İsrail askeri güçleri tarafından kullanılan savaş sanatları tekniğidir. Krav Maga İsrail Güvenlik Güçleri tarafından belirli değişikliklerle kullanılmaktadır. Kişisel savunma (self-defense) için daha basitleştirilip askeriyede kullanılan öldürme teknikleri çıkarılmış bir versiyonu; Yakın dövüş, sivil hayatta açılan kurslarla öğretilmektedir (Krav Maga). İngilizce konuşulan ülkelerde kısaca krav şeklinde adlandırılmaktadır. Temas anlamına gelen maga () kelimesiyle "kavga" veya "dövüş" anlamına gelen krav () kelimesinden oluşmuştur, ve diğer dillere genellikle yakın dövüş olarak tercüme edilir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meşru Müdafaa Hakkımız 02:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meşru Müdafaa Hakkımız 200 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen "UNESCO Gastronomi Kenti: Gaziantep" programında, "Şundan emin olunuz, Türkiye kendisine yönelik her tehdide ve saldırıya karşı cevabını katbekat fazlasıyla veriyor, vermeye de devam edecek" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin karşı karşıya olduğu tehditlerle mücadele noktasında, Suriye'de ve terör örgütlerinin yuvalandığı her yerde gerekli gördüğü her türlü operasyonu yapma hakkına sahip olduğunu söyledi. MEŞRU MÜDAFA HAKKIMIZ SINIRLANAMAZ Erdoğan, "Geldiğimiz yer artık bir meşru müdafaa durumudur. Hiç kimse Türkiye'nin kendisine yönelik terör eylemleri karşısında meşru müdafaa hakkını sınırlayamaz, bunu kullanmasına da engel olamaz" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunun, ülkelerinin toprak bütünlüğüne hakim olamayan devletlerin egemenlik haklarıyla bir ilgisi kesinlikle yoktur. Tam tersine bu durum, Türkiye'nin egemenlik haklarına sahip çıkma iradesiyle ilgili bir durumdur. Ülkemizin bu hakkını engellemeye yönelik tavırları, kimden gelirse gelsin doğrudan Türkiye'nin varlığına yönelik bir girişim olarak kabul ediyoruz" dedi. Erdoğan, şunları söyledi: "Türkiye, angajman kurallarını sadece kendisine yönelik fiili saldırılarla sınırlı olmaktan çıkarıp PYD ve IŞİD başta olmak üzere her türlü terör tehdidini kapsayacak şekilde genişletme hakkını kullanacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hiçbir vatandaşının canı, dünyanın herhangi bir bölgesinde yaşayan vatandaşlarının veya insanlarının canlarından daha az değerli değildir. Aynı şekilde Suriye'de, Irak'ta, Filistin'de, Ukrayna'da ve dünyanın çeşitli bölgelerinde katledilen hiçbir mağdurun, mazlumun canı da Batı ülkelerindeki insanların canından kıymetsiz görülemez." 'Saldırıları gerekirse kaynağında bertaraf etmekte kararlıyız' "Bu ülkelerin, kendi vatandaşlarına yönelik saldırılar karşısında çok şiddetli tepki verirken, Türkiye'ye sadece sabır ve metanet telkin etmeleri samimiyetsizliktir" diyen Erdoğan, "(Türkiye'nin) Ankara'daki son terör eylemi dahil, topraklarına, vatandaşlarına, birliğine, beraberliğine yönelik tüm saldırıları gerekirse kaynağında bertaraf etmekteki kararlılığını bir kez daha ifade ediyorum" ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri ısrarla ülkemizi terörle, terör eylemleriyle, güvenlik sorunlarıyla eş tutmaya, böyle bir algının içine yerleştirmeye çalışıyor. Ülkemizde bu tür sorunlar yok mu? Elbette var ama Batı ülkelerindeki metropoller başta olmak üzere dünyanın her yerinde benzeri sorunlar var. Bu konular gündeme geldiğinde diğerlerini görmezden gelip Türkiye'yi odağa yerleştirmek kesinlikle objektif değildir, doğru değildir. Bugün Türkiye, yanı başında yaşanan savaşlara, küresel terör örgütlerinin doğrudan hedefinde olmasına rağmen açık söylüyorum hala dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir" dedi.
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 01:11
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 190 izlenme - 5 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, gündüz ziyaretlerinin ardından esnaf kooperatif başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Özgür Bolat: Ödül ve Ceza İnsanlara Meşru Dayanak Sağlıyor 01:17
Özgür Bolat: Ödül ve Ceza İnsanlara Meşru Dayanak Sağlıyor 50 izlenme - 1 yıl önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Eğitimci - Yazar Dr. Özgür Bolat, insanlara ceza veya ödül vermenin, aslında yapılan etik dışı davranışlarda o kişilere dayanak sağladığını söyledi. Bolat, "İnsanlara ödül veya ceza verdiğinizde, yaptığı davranışı meşrulaştırıyorsunuz. Ödül ve ceza, insanlara etik dışı davranışlar yapmak için meşru bir dayanak sağlıyor" dedi.
Ersun Yanal'ın Anasını Bile Ağlatırlar - Ahmet Çakar 00:51
Ersun Yanal'ın Anasını Bile Ağlatırlar - Ahmet Çakar 160 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Ersun Yanal'a sert eleştiriler yöneltmiş. Gizli arsenalli misin? diye sormuş Arsen wengerin gayri meşru yeğeni misin? gibi ilginç sorularını izliyoruz.
Gayri Meşru İlişki Olmadıktan Sonra Cinsellik Kötü Bir Şey Değildir 02:47
Gayri Meşru İlişki Olmadıktan Sonra Cinsellik Kötü Bir Şey Değildir 66 izlenme - 2 yıl önce Gayri meşru ilişki olmadıktan sonra cinsellik kötü bir şey değildir.
Gayri Meşru Hayat Nedir? - Sokak Röportajı 02:29
Gayri Meşru Hayat Nedir? - Sokak Röportajı 83 izlenme - 4 yıl önce Gayri Meşru Hayat Nedir? - Sokak Röportajı
Özgür Bolat: Ödül ve Ceza insanlara Meşru Dayanak Sağlıyor 01:17
Özgür Bolat: Ödül ve Ceza insanlara Meşru Dayanak Sağlıyor 13 izlenme - 1 yıl önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Eğitimci - Yazar Dr. Özgür Bolat, insanlara ceza veya ödül vermenin, aslında yapılan etik dışı davranışlarda o kişilere dayanak sağladığını söyledi. Bolat, "İnsanlara ödül veya ceza verdiğinizde, yaptığı davranışı meşrulaştırıyorsunuz. Ödül ve ceza, insanlara etik dışı davranışlar yapmak için meşru bir dayanak sağlıyor" dedi.
Elfin Tataroğlu: Zaten Meşru Müdafaa Hakkı Yasada Var 00:48
Elfin Tataroğlu: Zaten Meşru Müdafaa Hakkı Yasada Var 11 izlenme - 11 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Yönetim Uzmanı Elfin Tataroğlu, Darbe gecesi sivillerin meşru müdafaa hakkını kapsayan bir yasanın zaten Anayasa'nın 25. maddesinde var olduğunu söyledi. Tataroğlu, "Zaten sivillerin meşru müdafaa hakkınını koruyan yasa zaten Anayasa'nın 25. maddesinde var. Dolayısıyla zaten böyle bir dava açılmış ya da açılacaksa, 25. madde zaten onları koruyor. Hukukçuların beyanı bu yönde" dedi.
TECAVÜZ YASASI DEYİP ASLINDA TAM TERSİ ZİNAYI MEŞRU GÖSTERMEK İSTİYOR CHP KEMALİST LAİK ZİHNİYET 04:09
TECAVÜZ YASASI DEYİP ASLINDA TAM TERSİ ZİNAYI MEŞRU GÖSTERMEK İSTİYOR CHP KEMALİST LAİK ZİHNİYET 18 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi 'meşru Demokratik Hükümet Geçerlidir, Bu Sahte Darbedir.' Dedi 00:34
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi 'meşru Demokratik Hükümet Geçerlidir, Bu Sahte Darbedir.' Dedi 2 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar darbe girişimi gecesi 'meşru demokratik hükümet geçerlidir, bu sahte darbedir.' dedi.
Meşru Sınırlar İçinde Dekolte Kadına Çok Yakışır 01:22
Meşru Sınırlar İçinde Dekolte Kadına Çok Yakışır 1 izlenme - 1 yıl önce Meşru sınırlar içinde dekolte kadına çok yakışır.