Hoşgeldiniz!

meşru

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meşru Müdafaa Hakkımız 02:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meşru Müdafaa Hakkımız 199 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen "UNESCO Gastronomi Kenti: Gaziantep" programında, "Şundan emin olunuz, Türkiye kendisine yönelik her tehdide ve saldırıya karşı cevabını katbekat fazlasıyla veriyor, vermeye de devam edecek" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin karşı karşıya olduğu tehditlerle mücadele noktasında, Suriye'de ve terör örgütlerinin yuvalandığı her yerde gerekli gördüğü her türlü operasyonu yapma hakkına sahip olduğunu söyledi. MEŞRU MÜDAFA HAKKIMIZ SINIRLANAMAZ Erdoğan, "Geldiğimiz yer artık bir meşru müdafaa durumudur. Hiç kimse Türkiye'nin kendisine yönelik terör eylemleri karşısında meşru müdafaa hakkını sınırlayamaz, bunu kullanmasına da engel olamaz" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunun, ülkelerinin toprak bütünlüğüne hakim olamayan devletlerin egemenlik haklarıyla bir ilgisi kesinlikle yoktur. Tam tersine bu durum, Türkiye'nin egemenlik haklarına sahip çıkma iradesiyle ilgili bir durumdur. Ülkemizin bu hakkını engellemeye yönelik tavırları, kimden gelirse gelsin doğrudan Türkiye'nin varlığına yönelik bir girişim olarak kabul ediyoruz" dedi. Erdoğan, şunları söyledi: "Türkiye, angajman kurallarını sadece kendisine yönelik fiili saldırılarla sınırlı olmaktan çıkarıp PYD ve IŞİD başta olmak üzere her türlü terör tehdidini kapsayacak şekilde genişletme hakkını kullanacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hiçbir vatandaşının canı, dünyanın herhangi bir bölgesinde yaşayan vatandaşlarının veya insanlarının canlarından daha az değerli değildir. Aynı şekilde Suriye'de, Irak'ta, Filistin'de, Ukrayna'da ve dünyanın çeşitli bölgelerinde katledilen hiçbir mağdurun, mazlumun canı da Batı ülkelerindeki insanların canından kıymetsiz görülemez." 'Saldırıları gerekirse kaynağında bertaraf etmekte kararlıyız' "Bu ülkelerin, kendi vatandaşlarına yönelik saldırılar karşısında çok şiddetli tepki verirken, Türkiye'ye sadece sabır ve metanet telkin etmeleri samimiyetsizliktir" diyen Erdoğan, "(Türkiye'nin) Ankara'daki son terör eylemi dahil, topraklarına, vatandaşlarına, birliğine, beraberliğine yönelik tüm saldırıları gerekirse kaynağında bertaraf etmekteki kararlılığını bir kez daha ifade ediyorum" ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri ısrarla ülkemizi terörle, terör eylemleriyle, güvenlik sorunlarıyla eş tutmaya, böyle bir algının içine yerleştirmeye çalışıyor. Ülkemizde bu tür sorunlar yok mu? Elbette var ama Batı ülkelerindeki metropoller başta olmak üzere dünyanın her yerinde benzeri sorunlar var. Bu konular gündeme geldiğinde diğerlerini görmezden gelip Türkiye'yi odağa yerleştirmek kesinlikle objektif değildir, doğru değildir. Bugün Türkiye, yanı başında yaşanan savaşlara, küresel terör örgütlerinin doğrudan hedefinde olmasına rağmen açık söylüyorum hala dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir" dedi.
Krav Maga İle Bıçaktan Kurtulmak 02:43
Krav Maga İle Bıçaktan Kurtulmak 287 izlenme - 2 yıl önce Krav Maga (İbranice : "yakın dövüş"), İsrail askeri güçleri tarafından kullanılan savaş sanatları tekniğidir. Krav Maga İsrail Güvenlik Güçleri tarafından belirli değişikliklerle kullanılmaktadır. Kişisel savunma (self-defense) için daha basitleştirilip askeriyede kullanılan öldürme teknikleri çıkarılmış bir versiyonu; Yakın dövüş, sivil hayatta açılan kurslarla öğretilmektedir (Krav Maga). İngilizce konuşulan ülkelerde kısaca krav şeklinde adlandırılmaktadır. Temas anlamına gelen maga () kelimesiyle "kavga" veya "dövüş" anlamına gelen krav () kelimesinden oluşmuştur, ve diğer dillere genellikle yakın dövüş olarak tercüme edilir.
cash flow gayri meşru 02:43
cash flow gayri meşru 384 izlenme - 5 yıl önce
Gayri Meşru İlişki Olmadıktan Sonra Cinsellik Kötü Bir Şey Değildir 02:47
Gayri Meşru İlişki Olmadıktan Sonra Cinsellik Kötü Bir Şey Değildir 46 izlenme - 4 ay önce Gayri meşru ilişki olmadıktan sonra cinsellik kötü bir şey değildir.
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 01:11
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 190 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, gündüz ziyaretlerinin ardından esnaf kooperatif başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Ersun Yanal'ın Anasını Bile Ağlatırlar - Ahmet Çakar 00:51
Ersun Yanal'ın Anasını Bile Ağlatırlar - Ahmet Çakar 125 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Ersun Yanal'a sert eleştiriler yöneltmiş. Gizli arsenalli misin? diye sormuş Arsen wengerin gayri meşru yeğeni misin? gibi ilginç sorularını izliyoruz.
Gayri Meşru Hayat Nedir? - Sokak Röportajı 02:29
Gayri Meşru Hayat Nedir? - Sokak Röportajı 75 izlenme - 2 yıl önce Gayri Meşru Hayat Nedir? - Sokak Röportajı
Hayrettin Akgün & Meşru Azel - Kalbimin Odası 02:29
Hayrettin Akgün & Meşru Azel - Kalbimin Odası 32 izlenme - 2 yıl önce Hayrettin Akgün & Meşru Azel - Kalbimin Odası
Aldatıcı Gayr-i Meşru Lezzetlere Aldanma 01:00:43
Aldatıcı Gayr-i Meşru Lezzetlere Aldanma 16 izlenme - 3 yıl önce Hasan Akar - Karacaköy Nur Mektebi