Hoşgeldiniz!

mesut bahtiyar

İşte Zeki Müren 03:51
İşte Zeki Müren 56.462 izlenme - 9 yıl önce zeki müren kod adı mesut bahtiyar....
Mesut' un Çılgın Doğum Günü Partisi 01:34
Mesut' un Çılgın Doğum Günü Partisi 1.563 izlenme - 4 yıl önce Sitemizin kurucusu Mesut Bahtiyar' ın doğum gününü kutlar, Çeşme' deki malikanesinde verdiği unutulmaz partiden görüntüleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.AlkışlaYarak Magazin Servisi adına Vogueman.
Okan Bayülgen - Alkışlarlayaşıyorum Yorumu 00:30
Okan Bayülgen - Alkışlarlayaşıyorum Yorumu 994 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet Kralı'na konuk olarak katılan Mesut Bahtiyar a söz vermeden önce Okan Bayülgen, siteyle ilgili görüşlerini ve Alkışlarlayaşıyorum dan nasıl yararlandıklarını anlattı...
Zeki Müren'in Hayatı Animasyon 03:13
Zeki Müren'in Hayatı Animasyon 465 izlenme - 3 yıl önce Zeki Müren'in hayatını kendilerine özgü harika bir dille anlatan animasyon ekibi, onu bu animasyonla anıyor. Aynı zamanda Anadolu Animasyon Yarışma'sına katılmış olan bu çalışma, hala birincilik için oylarınızı bekliyor.
Mesut Bahtiyar - Alternatif Volvo Reklamı 00:56
Mesut Bahtiyar - Alternatif Volvo Reklamı 810 izlenme - 4 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum Sitesinin kurucu olan Fatih Aker'in kendi evinde Volvo reklamına alternatif sunmak istemesi izliyeceğiz.
Zeki Müren Belgeseli - Hayatın Tanığı (43 Dk) 43:27
Zeki Müren Belgeseli - Hayatın Tanığı (43 Dk) 563 izlenme - 3 yıl önce Sanat güneşimiz ve bu sitenin adını kendisinin efsane "Alkışlarla Yaşıyorum" şarkısından aldığı ve bu sitenin alkışlarla yaşamasında büyük payı olan büyük sanatçı sevgili Zeki Müren'in hayatını anlatan 43 dakikalık belgeseldir.
Zeki Müren - Fatiha Suresi 01:01
Zeki Müren - Fatiha Suresi 578 izlenme - 3 yıl önce Sanat Güneşinin Kendi Sesinden Bir Tanıtım Filminden Kesit Olarak Alınmıştır. Bunu internet portalına ekleyen mithataltin youtube kişisinin hakkını da unutmayalım.
Zeki Müren - Şimdi Uzaklardasın (30 Dakika) 30:21
Zeki Müren - Şimdi Uzaklardasın (30 Dakika) 478 izlenme - 3 yıl önce Paşamızın o billur sesiyle söylediği ve baştaki o ''...33 ilaç ve 2 insülin iğnesi ile yapayalnız yaşayan Zeki Müren...'' cümlesinin içimize oturduğu şarkıdır. İzleyelim, dinleyelim.
Ayça Şen Başkan & Mesut Bahtiyar (1.program) 01:31:08
Ayça Şen Başkan & Mesut Bahtiyar (1.program) 463 izlenme - 3 yıl önce Her şey Ayça Şen Başkan'ın telefonda ''yaa bu internetten online radyo yayını nasıl yapılır?'' demesiyle başladı. O bu soruyu sorduktan 1 gün sonra (17 Eylül 2011) saat 23:00 da http://www.sosyalradyo.com adredinde 90 dakika civarında süren ilk yayınımızı yaptık. Henüz sistemin acemisi olduğum için bazı aksaklıklar olsa da, hiçbir hazırlık yapmadan yayına başladığımız için zaman zaman tempo düşse de genel olarak aldığımız tepkiler olumlu oldu. Yayını toplamda 600 kişi dinlerken, aynı anda online olan dinleyici sayısı da 200 e yaklaştı. Test yayını kıvamında düşündüğümüz için fazla reklamını yapmamamıza rağmen bu ilgi bizi motive etti. Pazartesi günü yine aynı adreste ve yine 23:00 da tekrar yayında olacağız. Bu sefer hedefimiz aynı anda 1000 kişinin online olması. Haydi hayırlısı. Pazartesi ve sonrasında yapacağımız yayınlardan haberdar olmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz. Ayrıca programa henüz isim bulmadığımız için twitter'da #sosyalradyo etiketi ile her türlü önerilerinizi bekliyoruz. ayça şen başkan'ın twitter adresi: http://www.twitter.com/aycasenbaskan mesut bahtiyar'ın twitter adresi: http://www.twitter.com/mesutbahtiyar Bu yayını yapmamızı sağlayan, teknik altyapıyı bize sunan sosyal radyocu arkadaşlara çok teşekkür ederiz. http://twitter.com/sosyalradyo sosyal radyo facebook sayfası: http://www.facebook.com/SosyalRadyo?ref=ts
Yalçın Çakır - Alkışlarlayaşıyorum Selamı! 01:40
Yalçın Çakır - Alkışlarlayaşıyorum Selamı! 330 izlenme - 4 yıl önce Gerçekten Mesut Bahtiyar haydi bakalım twitter dediğinde kem küm eden ve işi yavaştan alan bendenizin ilk olarak eklediği kişilerden biriydi Yalçın Çakır. Katıldığı "Sosyal Medya" programından sonra twitter a oldukça önem Yalçın Abi nin takipçiside hızla arttı. Haydi bakalım diyerek attığım mesaja,cevaben "ismini söylede selam gönderiyim" diyen abimize, "abi benden önce 'alkışlarlayaşıyorum'a selam söylersen sevinirim diyerek cevap verdim.Sonucunda mütevazi,güzel insan hiç kırmadı saolsun. Görüntüleri de sevgili dostum ve admin Cmvcn yetiştirdi... Kollektif çalışmayla huzurlarınızla... İlgili İçerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52314/bilinmeyen-yonleri-ile-yalcin-cakir
Pompa Odtü Bahar Şenliği Konseri - Alkışlarla Yaşıyorum 04:49
Pompa Odtü Bahar Şenliği Konseri - Alkışlarla Yaşıyorum 314 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum şarkısına Pompa grubundan farklı bir yorum.
Zeki Müren Diskografi Kolaj 45:40
Zeki Müren Diskografi Kolaj 308 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin sembolü sanat güneşi Zeki Müren' in seslendirdiği şarkılardan yapılmış bir derlemedir. Açın, çalsın dursun arkada bi yerde(özellikle gece). Yaklaşık 400 parçadan 100 tanesini seçtim. Kral tiivi albüm tanıtımları gibi oldu ama idare edin, ister böyle dinlersiniz, ister aşağıdaki listeden yola çıkarak yoğutuptan felan teker teker dinlersiniz, beğenmeniz dileğiyle. Şarkılar sırasıyla; Sen de başını alıp gitme Ağlama sevdam Hayat sen ne çabuk Yorgunum Gitme sana muhtacım Günlerdir içime çöktü ayrılık Kandil Aşk kitabı Al mendilim İsyanım var Ayaz geceler Ah bu şarkıların gözü kör olsun Ömrümce hep adım adım Ne çıkar bahtımıza Dünya yansa yorganım yok Davet Bir demet yasemen Bulamazsın benim gibi seven Senede bir gün Böyle ayrılık olmaz Gözlerin doğuyor gecelerime Seni sordum yıldızlara Bitmez bu şarkılar Dertliyim Gizli aşk bu Elbet bir gün buluşacağız Şimdi uzaklardasın Sevgimizin, aşkımızın üstünden Geceler Beklenen şarkı Gönül penceresinden Sen beni unut Yarım kalan aşk İçimdeki büyük aşkı Senelerce gönül çek Gözyaşımda saklısın Mühür gözlüm Neler ettin sen neler Kıskanırım Seni ben ellerin olsun Rüyalarda buluşuruz Seni nasıl sevdim Kahır mektubu Son buluşmamız İntizar Veda busesi Sensiz saadet neymiş Belalım İçimdeki özlem Bir yaz sabahı Bir mektup bir resim Bir sabah istiyorum Sesinde şarkısı aşkın Biz ayrılamayız Hiçbir şeyde gözüm yok Dünya meyhane Ağla gitar Allı turnam Anlatılmaz bin dert ile Uzun yıllar bekledim (Manolyam) Yanımda sen olmayınca Akşam oldu hüzünlendim Yağdır mevlam su Şeytana uyduk bir kere Sevemez kimse seni Unuttun beni zalim Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar Seninle bir sonbahar Yaralı gönlüm Aklımda sen fikrimde sen Bu ne sevgi ah Çatılmış kaşlarınla Azize Arım balım peteğim Sevil de sevme Karlar düşer Kim görecek kim bilecek Seviyorum işte var mı diyeceğin Sev beni beni Aşkın kanunu Benim de canım var Hava nasıl oralarda Agora meyhanesi Aşkın sırrı bilinmez Gökyüzünde duman duman Gel gönlümü yerden yere Ağlama değmez hayat Telgrafın telleri Annem Zalimmin zulmü Ağlamışım gülmüşüm Bahçevan İki gözüm ik çeşme Bekler miydim hiç İndim havuz başına İşte Benim Zeki Müren (Alkışlarla Yaşıyorum)
Gerçek Kesit - Sosyal Medya (Sarı Bıyık & Mesut Bahtiyar) 08:36
Gerçek Kesit - Sosyal Medya (Sarı Bıyık & Mesut Bahtiyar) 324 izlenme - 3 yıl önce Sarı Bıyık bir gün eve internet bağlatır. Fakat kızının bütün gün Facebook’larda sürtmesi Sarı Bıyık’ın huzurunu kaçırmaktadır. Öz kızının gözlerinin önünde fuhuş batağına sürüklenmesine daha fazla seyirci kalamayan Sarı Bıyık, oğluyla (mesut bahtiyar) oturup bir plan yapar: Evet kız raydan çıkmıştır ve ölmelidir. Yine kendine has yöntemiyle meseleyi çözen Sarı Bıyık namusunu kurtarmıştır.
Cem Yılmaz Ne Kadar  ''Alkışlarla Yaşıyor? 01:24
Cem Yılmaz Ne Kadar ''Alkışlarla Yaşıyor?" 274 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz ''Tek Başına'' adlı belgesel serisinde kendinin anlatıldığı bölümde yaptığı konuşmalardan birinde ünlü olmak ve şöhretin getirileri götürüleri üzerine konuşurken bu güzel siteyi alakadar eden sözler kullanmaya başlıyor ve Zeki Müren'in alkışlarla yaşıyorum parçasına atıfta bulunarak alkışlarla yaşadığını dile getiriyor. Sanırım bir ünlü ününü en güzel bu sözlerden başka anlatamaz. Cem Yılmaz'da bu deyimleşmiş sözcükleri kullanıyor haliyle, siteyle olan duygusal bağına değinmeme gerek de yok hani. Bizde alkışlıyoruz...
Zeki Müren - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar 03:34
Zeki Müren - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar 195 izlenme - 3 yıl önce San'at güneşimizden enfes, tadından yenmeyecek bir yorum daha. Saygıyla eğiliyorum..
Blogda Çam Devirmek (Mesut Bahtiyar İçerir) 03:07
Blogda Çam Devirmek (Mesut Bahtiyar İçerir) 157 izlenme - 3 yıl önce Sanırım "Twitter da güzel karı kız var işte ispatı" formatını vurgulamak amaçlı yayınlanan Sosyal Medya nın konukları Mesut Bahtiyar ve Yekta Kopan ile birlikte Merve Hanım dı..Sürekli konuşmasından ve Yılmaz Morgül etkisiyle durmaksızın sosyal sorumluluk projelerinden bahseden bayanın mesleğini tespit edemedim..Ama insanın babası için blog un da yayınladığı şiirin şairini yanlış yazması tespit edilemeyecek türden değildi..Yekta Kopan utandı,sıkıldı ve sonunda dayanamadı değerli site sakinleri..
Mesut Bahtiyar'ın Vedası 10:56
Mesut Bahtiyar'ın Vedası 277 izlenme - 3 yıl önce Sanat hayatının her anında seyircisine olan samimi saygısını muhafaza etmiş, bu saygının ve sanatına olan korkunç sevgisinin doğal bir neticesi olarak, Türk müziğinde hem müzikal hem de görsel anlamda pek çok yenilik getirmiş olan Zeki Müren'in son anlarına şahit olmuş, trt spikeri Hülya Aydın ile çekilmiş bir 'Oradaydım' belgeseli izledim ve belgesel bittiğinda farkettim ki büyük sanatçı, muhtemelen bu ölümü kendi istemiş ve bir evde yalnız ölmektense, onu seven milyonlar önünde sanatına ve dünyaya vedasını bizzat planlamıştır. Neden mi böyle düşünüyorum? Bir 10 dakikanızı ayırıp izlerseniz belgeselde böyle düşünmeme neden olan bölümleri kolajladım.Bu sitenin Zeki Müren ile alakası, temelinde mizah olan bir eğlence anlayışından ibaret değildir.Bu site Zeki Müren'e gerçekten hayrandır çünkü onun herşeyi ile farklı ve gerçek bir sanatçı olduğunu idrak etmiş kişilerin takip ettiği bir sitedir.Mesut Bahtiyar'ın sitesi. [ Her iki anlamda da...]
Zeki Müren - Aşk Bu Değil 03:49
Zeki Müren - Aşk Bu Değil 194 izlenme - 3 yıl önce Sanat Güneşimizin o iliklerimize kadar işleyen muazzam sesinden bir eserini paylaşıyorum.Geçmiş zaman ola eski TRT dönemlerindeki "Cumartesi Gecesi" programında yayınlanan bu güzel klibi ve bonus niteliğinde,eski ve bazıları rahmetli olan santaçılarımızla oluşturulan kapanış jeneriğini izleyelim ve dinleyelim.Afiyetle.Allah mekanını cennet etsin güzel insan.. (Birsen Tezer yorumu için:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41761/birsen-tezer---ask-bu-degil)
Alkışlarlayaşıyorum Ailesi Gs - Monaco Maçı ve Öncesi 04:06
Alkışlarlayaşıyorum Ailesi Gs - Monaco Maçı ve Öncesi 193 izlenme - 4 yıl önce Seneler önce izlediğimiz maçın videosu yeni elimize ulaştı..Biarkadasabakcam bendeniz efendim,akıllı psikopat,delibok,xeniusian,salisbury61,mesut bahtiyar,bacanak,alihassan ve seyirci yi bu videoda bulacaksınız..
Mesut İle Bahtiyar 03:36
Mesut İle Bahtiyar 194 izlenme - 9 yıl önce benden sana gelsinnn
Ayça Şen Başkan & Mesut Bahtiyar - Kıyamet Alametleri (2.program) 01:09:48
Ayça Şen Başkan & Mesut Bahtiyar - Kıyamet Alametleri (2.program) 121 izlenme - 3 yıl önce işte bu da ikinci yayınımız. Yayında sağolsun ttnet in muazzam internet hizmetinin azizliğine uğradık ve yayında çom fazla kesinti oldu. Çarşamba günü yapacağımız yayın için önlemlerimizi aldık ve umuyoruz ki ilk sorunsuz yayınımız bu olacak. Burada kesinti olmayan temiz versiyonu olacak. Bundan sonra her pazar-pazartesi-çarşamba ve perşembe günü bu adreste yayında olacağız. Yayının adı da ''kıyamet alametleri. Haydi hayırlı tıraşlar. buyrun bu da ilk yayınımızın podcasti: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59211/ayca-sen-baskan-amp-mesut-bahtiyar-1program İLK YAYININ ÖZETİ: Her şey Ayça Şen Başkan'ın telefonda ''yaa bu internetten online radyo yayını nasıl yapılır?'' demesiyle başladı. O bu soruyu sorduktan 1 gün sonra (17 Eylül 2011) saat 23:00 da http://www.sosyalradyo.com adredinde 90 dakika civarında süren ilk yayınımızı yaptık. Henüz sistemin acemisi olduğum için bazı aksaklıklar olsa da, hiçbir hazırlık yapmadan yayına başladığımız için zaman zaman tempo düşse de genel olarak aldığımız tepkiler olumlu oldu. Yayını toplamda 600 kişi dinlerken, aynı anda online olan dinleyici sayısı da 200 e yaklaştı. Test yayını kıvamında düşündüğümüz için fazla reklamını yapmamamıza rağmen bu ilgi bizi motive etti. Yapacağımız yayınlardan haberdar olmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz. Ayrıca programa henüz isim bulmadığımız için twitter'da #sosyalradyo etiketi ile her türlü önerilerinizi bekliyoruz. ayça şen başkan'ın twitter adresi: http://www.twitter.com/aycasenbaskan mesut bahtiyar'ın twitter adresi: http://www.twitter.com/mesutbahtiyar Bu yayını yapmamızı sağlayan, teknik altyapıyı bize sunan sosyal radyocu arkadaşlara çok teşekkür ederiz. http://twitter.com/sosyalradyo sosyal radyo facebook sayfası: http://www.facebook.com/SosyalRadyo?ref=ts
Zeki Müren - Sandalım Gidiyor Varda 01:59
Zeki Müren - Sandalım Gidiyor Varda 92 izlenme - 3 yıl önce Sanat güneşimiz ismi mesut göbek adı bahtiyar olan ve yıllarca öyle bilip şarkılar dinlediğimiz Zeki Müren'in trt radyolarında seslendirdiği ve radyo günleri 2 albümünden içip içip ağlanası bir türkü... Sandalım geliyor varda... Buyursunlar Zeki Müren' in sevgili dinleyicileri...
Ayça Şen Başkan & Mesut Bahtiyar - Kıyamet Alametleri (3.program) 01:27:03
Ayça Şen Başkan & Mesut Bahtiyar - Kıyamet Alametleri (3.program) 103 izlenme - 3 yıl önce ve sonunda sorunsuz geçen ilk yayınımız. ikinci yayının podcasti: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59299/ayca-sen-baskan-amp-mesut-bahtiyar-kiyamet-alametleri-2program işte bu da ikinci yayınımız. Yayında sağolsun ttnet in muazzam internet hizmetinin azizliğine uğradık ve yayında çom fazla kesinti oldu. Çarşamba günü yapacağımız yayın için önlemlerimizi aldık ve umuyoruz ki ilk sorunsuz yayınımız bu olacak. Burada kesinti olmayan temiz versiyonu olacak. Bundan sonra her pazar-pazartesi-çarşamba ve perşembe günü bu adreste yayında olacağız. Yayının adı da ''kıyamet alametleri. Haydi hayırlı tıraşlar. buyrun bu da ilk yayınımızın podcasti: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59211/ayca-sen-baskan-amp-mesut-bahtiyar-1program İLK YAYININ ÖZETİ: Her şey Ayça Şen Başkan'ın telefonda ''yaa bu internetten online radyo yayını nasıl yapılır?'' demesiyle başladı. O bu soruyu sorduktan 1 gün sonra (17 Eylül 2011) saat 23:00 da http://www.sosyalradyo.com adredinde 90 dakika civarında süren ilk yayınımızı yaptık. Henüz sistemin acemisi olduğum için bazı aksaklıklar olsa da, hiçbir hazırlık yapmadan yayına başladığımız için zaman zaman tempo düşse de genel olarak aldığımız tepkiler olumlu oldu. Yayını toplamda 600 kişi dinlerken, aynı anda online olan dinleyici sayısı da 200 e yaklaştı. Test yayını kıvamında düşündüğümüz için fazla reklamını yapmamamıza rağmen bu ilgi bizi motive etti. Yapacağımız yayınlardan haberdar olmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz. Ayrıca programa henüz isim bulmadığımız için twitter'da #sosyalradyo etiketi ile her türlü önerilerinizi bekliyoruz. ayça şen başkan'ın twitter adresi: http://www.twitter.com/aycasenbaskan mesut bahtiyar'ın twitter adresi: http://www.twitter.com/mesutbahtiyar Bu yayını yapmamızı sağlayan, teknik altyapıyı bize sunan sosyal radyocu arkadaşlara çok teşekkür ederiz. http://twitter.com/sosyalradyo sosyal radyo facebook sayfası: http://www.facebook.com/SosyalRadyo?ref=ts
Mesut Bahtiyar'ın İnanılmaz İlüzyonu 00:06
Mesut Bahtiyar'ın İnanılmaz İlüzyonu 64 izlenme - 3 yıl önce Sitemiz kurucularında mesut bahtiyar'ın media markt reklamını da yaparaktan yaptığı ilüzyonu izliyoruz. İyi seyirler. Not: Mesut bıraktın gittin bizi