Hoşgeldiniz!

Mesut Komiser Videoları İzle

Arka Sokaklar - Mesut Komiser'in Bomba İle İmtihanı 04:30
Arka Sokaklar - Mesut Komiser'in Bomba İle İmtihanı 2.632 izlenme - 7 ay önce Bu video bile nostaljik olmuş vay anasını vakit ne çabuk geçiyor. Her şey bitiyor Arka Sokaklar bitmiyor. Her neyse arkadaşlar bir isteğim olacak bu videonun aynısını mesut komiser için de yapsa ya biri. Bakın kimse yapmazsa ben yapacam bu gidişle. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/119885/jason-statham-dunyaya-karsi Videoda da Mesut Komiser bombalı adamla mücadele ediyor. Her zamanki gibi ölmüyor. İbrahim Üzülmez de ufak bir rol almış dizide. Helal olsun adam o kadar param var emekli olayım demiyor. İyi seyirler.
Mesut Ölüyor mu? - Arka Sokaklar 434.Bölüm (24 Mart 2017) 05:44
Mesut Ölüyor mu? - Arka Sokaklar 434.Bölüm (24 Mart 2017) 230 izlenme - 3 ay önce Mesut Ölüyor mu? - Arka Sokaklar 434.Bölüm (24 Mart 2017) Mesut hayati tehlikeyi atlatabilecek mi? Tunç'u, Gümüş'ün elinden kurtaran Mesut, oğlu Tunç'a bölgedeki çatışma bitmeden İstanbul'a dönmeyeceğini ve yeni görevinde kalacağını söylüyor. Tunç'u İstanbul'a gönderen Mesut, Malik Botan'nın yerine geçen yeni terör örgütü lideri Gümüş'ün peşine düşüyor. Gümüş kaçmak için, köy halkını rehin alıyor. Mesut ise, bu masum insanları kurtarmak isterken vuruluyor.
Rıza Baba'dan Mesut Komisere Final Four İzni Çıkmadı 00:28
Rıza Baba'dan Mesut Komisere Final Four İzni Çıkmadı 825 izlenme - 1 yıl önce Arka Sokaklar dizisinde Rıza baba'dan fanatik Fenerbahçeli Mesut komisere Final Four izni çıkmadı
Arka Sokaklar - Aynalar - Mesut Komiser Tıraş Oluyor 02:45
Arka Sokaklar - Aynalar - Mesut Komiser Tıraş Oluyor 1.286 izlenme - 3 yıl önce Çok aradım bu sahneyi ama sonunda buldum.Benim gibi arayıpta bulamayan arkadaşlar vardır diye paylaştım.İyi seyirler...
Arka Sokaklar 325.bölüm Fragmanı 00:40
Arka Sokaklar 325.bölüm Fragmanı 946 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar 325.bölüm Fragmanı İyi Seyirler...
dedektif memoli ft arka sokaklar  mesut komiser 2012 03:00
dedektif memoli ft arka sokaklar mesut komiser 2012 971 izlenme - 5 yıl önce dedektif memoli ft arka sokaklar
Arka Sokaklar - Mesut Komiserin En Tehlikeli Halleri 03:52
Arka Sokaklar - Mesut Komiserin En Tehlikeli Halleri 394 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar - Mesut Komiserin En Tehlikeli Halleri rka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Arka Sokaklar - Mesut Ve Cevher Kapışması 03:06
Arka Sokaklar - Mesut Ve Cevher Kapışması 129 izlenme - 2 yıl önce Sadık'ı hastahaneden kaçırmaya gelen Cevher Mesut komiser ile karşı karşıya kalır. Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Arka Sokaklar Baba Oluyorsun Lan 02:16
Arka Sokaklar Baba Oluyorsun Lan 6 izlenme - 3 ay önce Arka Sokaklar Baba OLuyorsun Lan 209 BÖLÜM
Çakallarla Dans 3 Kurbağaya Bastım Sahnesi Karnıma Ağrılar Girdi 00:51
Çakallarla Dans 3 Kurbağaya Bastım Sahnesi Karnıma Ağrılar Girdi 3 izlenme - 6 ay önce Çakallarla Dans 3 Kurbağaya Bastım Sahnesi Karnıma Ağrılar Girdi Komedi yaa
Çakallarla Dans 1 Mesut Komiserin Dayak Yediği Sahne 02:21
Çakallarla Dans 1 Mesut Komiserin Dayak Yediği Sahne 2 izlenme - 6 ay önce Çakallarla Dans 1 Mesut Komiserin Dayak Yediği Sahne Çakallarla dansta mesut komiserin dayak yediği sahne çok komik filmde en çok buna gülmüşümdür :))