Hoşgeldiniz!

Metan Gazı Videoları İzle

Hayvan Gübresinden Gaz Üretmek 04:15
Hayvan Gübresinden Gaz Üretmek 1.776 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan ilkokul mezunu Recep Günaydın, 33 yıldır hayvan gübresinden ürettiği gaz ile evinin gaz ihtiyacını karşılıyor. Ancak anlamadığım bişey var 33 yılda ortalama 850 mutfak tüpü tasarruf ettiğini söylüyor.ayda bi tüp kullansa bile 396 tüp yapar ?? ayda iki tüp bile o rakamı sağlamaz ?? anlayan varsa bana da anlatsın
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 02:37
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 1.573 izlenme - 2 yıl önce Polateli ilçesine bağlı Belenözü köyünde yaşayan ve çevresindekilerin ''Tübitak Sıddık'' lakabıyla hitap ettiği 51 yaşındaki Sıddık Ünal, 4 büyükbaş, 20 küçükbaş hayvandan elde ettiği atıkları, bahçesinde açtığı iki kuyuda biriktiriyor. Bu atıklardan, kuyuların altına kurduğu sistemle metan gazı üreten ve gazı hortumla evine taşıyan Ünal, bu sayede mutfak tüpü ihtiyacını karşılıyor, aynı zamanda serasını ısıtıyor.
Avustralyalı Siyasetçi Protesto Amaçlı Metan Gazı Çıkan Nehri Ateşe Verdi 01:57
Avustralyalı Siyasetçi Protesto Amaçlı Metan Gazı Çıkan Nehri Ateşe Verdi 144 izlenme - 12 ay önce Avustralya'da bulunan Condamine nehri yüksek oranda metan gazı bulunduruyor. Bölgeyi tehdit eden metan gazının yoğunluğunu protesto etmek amacıyla nehre çakmak çakınca ise nehir bir anda alev aldı. Bunu durdurmazsak Avustralya'nın geleceği böyle olacak diyen Jeremy Buckingham nehri ateşe verirken ise az kalsın kendini de yakıyordu.
Mangal Kömürü Fırını - Metan Gazı Yanışı ( Ceus Makina ) 00:30
Mangal Kömürü Fırını - Metan Gazı Yanışı ( Ceus Makina ) 106 izlenme - 2 yıl önce Ceus Makina Teknolojileri www.ceusmakina.com 0532 355 9213 Duman - Gaz Kokusu ve Zift'e Son ! Detaylı bilgi için bize ulaşın.
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 03:52
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 41 izlenme - 1 yıl önce Donmuş göldeki buzu kırarak içerideki metan gazını yakan adam.
Metan Gazı Bomba Gibi Patladı: 2 Ölü 00:23
Metan Gazı Bomba Gibi Patladı: 2 Ölü 19 izlenme - 1 yıl önce Çin’in İç Moğolistan Özerk Bölgesine bağlı Bayan Nur kentinde korkunç bir olay yaşandı. Donan rögar kapağını ateşle açmak isteyen 2 kişi, kuyuda biriken metan gazının patlaması sonucu öldü. O anlarsa saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
Metan gazı faciası: 3 ölü 01:15
Metan gazı faciası: 3 ölü 45 izlenme - 4 yıl önce Metan gazı faciası: 3 ölü
Protesto Amaçlı Metan Gazı Çıkan Nehri Ateşe Verdi 01:57
Protesto Amaçlı Metan Gazı Çıkan Nehri Ateşe Verdi 6 izlenme - 12 ay önce Avustralya'da bulunan Condamine nehri yüksek oranda metan gazı bulunduruyor. Bölgeyi tehdit eden metan gazının yoğunluğunu protesto etmek amacıyla nehre çakmak çakınca ise nehir bir anda alev aldı. Bunu durdurmazsak Avustralya'nın geleceği böyle olacak diyen Jeremy Buckingham nehri ateşe verirken ise az kalsın kendini de yakıyordu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Los Angeles'ta Metan Gazı Sızıntısı 01:24
Los Angeles'ta Metan Gazı Sızıntısı 6 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin California eyaletine bağlı Porter Ranch kasabasında haftalardır yer altındaki borulardan sızan metan gaz sonunda halkı çileden çıkardı. Halkın şikayetleri sonucu yapılan testlerde metan gazının havaya karıştığını tespit edilen bölgede olağanüstü hal ilan edildi. Gazın sızdığı kuyunun sahibi Southern California Gaz Şirketi’nden Mike Mizrahi, zararın ne boyutta olacağını söylemek için henüz erken olduğunu söylüyor: “Çevreye sera gazı salınımı yaptığınız zaman, bunun bazı etkileri olur. Bu etkilerin ne olacağını tam olarak bilmiyoruz çünkü bu sızıntıyı durdurup, ne kadar gazın çevreye salındığını öğrenmeden bu gerçeği de bulamayacağız.” Bölgedeki yaklaşık 10 bin kişi evlerinden tahliye edilirken, sızıntının nasıl durdurulacağı ise bilinmiyor. Metan gazı nedeniyle kasabada yaşayan vatandaşlarda kusma ve baş ağrılarında hızlı bir artış olmuştu. İlk olarak 23 Ekim’de fark edilen kaçakla saatte 30 ila 50 bin kilogram arasında metan gazının atmosfere karıştığı tahmin ediliyor.