Hoşgeldiniz!

metan gazı

Hayvan Gübresinden Gaz Üretmek 04:15
Hayvan Gübresinden Gaz Üretmek 2.356 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan ilkokul mezunu Recep Günaydın, 33 yıldır hayvan gübresinden ürettiği gaz ile evinin gaz ihtiyacını karşılıyor. Ancak anlamadığım bişey var 33 yılda ortalama 850 mutfak tüpü tasarruf ettiğini söylüyor.ayda bi tüp kullansa bile 396 tüp yapar ?? ayda iki tüp bile o rakamı sağlamaz ?? anlayan varsa bana da anlatsın
Ağrı Cezaevinde Askerler Metan Gazından Zehirlendi 00:51
Ağrı Cezaevinde Askerler Metan Gazından Zehirlendi 112 izlenme - 2 ay önce Ağrı cezaevinde askerler metan gazından zehirlendiAĞRI - Ağrı Kapalı M Tipi cezaevinde bahçeden sızan metan gazından zehirlenen askerler bölgeye sevk edilen çok sayıda ambulansla Ağrı Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 02:37
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 2.031 izlenme - 3 yıl önce Polateli ilçesine bağlı Belenözü köyünde yaşayan ve çevresindekilerin ''Tübitak Sıddık'' lakabıyla hitap ettiği 51 yaşındaki Sıddık Ünal, 4 büyükbaş, 20 küçükbaş hayvandan elde ettiği atıkları, bahçesinde açtığı iki kuyuda biriktiriyor. Bu atıklardan, kuyuların altına kurduğu sistemle metan gazı üreten ve gazı hortumla evine taşıyan Ünal, bu sayede mutfak tüpü ihtiyacını karşılıyor, aynı zamanda serasını ısıtıyor.
Ağrı'da Metan Gazından Zehirlenen Uzman Çavuş 49 Gün Sonra Şehit Oldu 01:38
Ağrı'da Metan Gazından Zehirlenen Uzman Çavuş 49 Gün Sonra Şehit Oldu 4 izlenme - 12 saat önce Ağrı'da metan gazından zehirlenen uzman çavuş 49 gün sonra şehit olduERZURUM - Ağrı'da geçtiğimiz Aralık ayında kuyudan sızan metan gazından zehirlenen ve hastanede tedavi altına alınan uzman çavuş 49 gün sonra şehit oldu.
Avustralyalı Siyasetçi Protesto Amaçlı Metan Gazı Çıkan Nehri Ateşe Verdi 01:57
Avustralyalı Siyasetçi Protesto Amaçlı Metan Gazı Çıkan Nehri Ateşe Verdi 209 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da bulunan Condamine nehri yüksek oranda metan gazı bulunduruyor. Bölgeyi tehdit eden metan gazının yoğunluğunu protesto etmek amacıyla nehre çakmak çakınca ise nehir bir anda alev aldı. Bunu durdurmazsak Avustralya'nın geleceği böyle olacak diyen Jeremy Buckingham nehri ateşe verirken ise az kalsın kendini de yakıyordu.
Mangal Kömürü Fırını - Metan Gazı Yanışı ( Ceus Makina ) 00:30
Mangal Kömürü Fırını - Metan Gazı Yanışı ( Ceus Makina ) 116 izlenme - 3 yıl önce Ceus Makina Teknolojileri www.ceusmakina.com 0532 355 9213 Duman - Gaz Kokusu ve Zift'e Son ! Detaylı bilgi için bize ulaşın.
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 03:52
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 79 izlenme - 2 yıl önce Donmuş göldeki buzu kırarak içerideki metan gazını yakan adam.
Dünyada İlk Gaz Sensörü Hangi Hayvandı? - Bilin Deneyin 10.12.2017 Pazar 27:22
Dünyada İlk Gaz Sensörü Hangi Hayvandı? - Bilin Deneyin 10.12.2017 Pazar 4 izlenme - 1 ay önce Dünyada ilk gaz sensörü hangi hayvandı? İlk dokunma sensörü hangi çiçekti? Atom altı parçacıklar gözle görülebilir mi? Sensörlerle görme engellilerin hayatını nasıl kolaylaştırabiliriz? Tüm bu soruların bilimsel yanıtları, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.