Hoşgeldiniz!

mete inselel

Adile Naşit'in Oynadığı Erotik Film 02:46
Adile Naşit'in Oynadığı Erotik Film 394.121 izlenme - 4 yıl önce Şehvet Kurbanı Şevket filminde Mete İnselel'in karısı rolünü oynayan, eve televizyon almazsan seninle aynı yatağa girmem diyen Adile Naşit, kocasını onu aldattığını öğrendikten sonra kocasının patronuyla sokak ortasında öpüşür.
Bekaretin Bozulması - Feri Cansel 01:27
Bekaretin Bozulması - Feri Cansel 313.399 izlenme - 4 yıl önce Feri Cansel, Yeşilçamın bana göre en vamp kadınlarının başında gelmektedir, bunu söylemeden geçemeyeceğim. Filmimizin bu bölümünde saf adamımızı kendine bağlamak için akıllıca bir plan yapar ve adamımızı kandırır. Adamımız bu gurur ile ömür boyu mutlu bir hayat sürer. Sitemizde daha önce yayınlanmış kısmı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8989/anasina-bak-kizina-al
Lüpus Grandüs Malafatüs 03:19
Lüpus Grandüs Malafatüs 11.861 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın Bombay'a yakın taraflarında çekilen bu filmi izlerken mantıksızlığı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Erotik film dedik, konusu senaryosu mantıksız olur dedik de bu kadar da değil. Son sahnesi Scary Movie tadında.
Futbolcu Delisi Ebru - Arzu Okay 01:57
Futbolcu Delisi Ebru - Arzu Okay 15.130 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Arzu Okay ve Mete İnselel ve Ahmet Mekin'in oynadığı 1975 Aram Gülyüz yapımı O Biçim adlı filmden bir sahnedir izleyeceğiniz kesir. Mantık yine sıfıra yakın, ya da oradaki ince göndermeyi anlamayacak kadar öküzüm ben.
Mete İnselel - Muz Sever Misiniz 01:50
Mete İnselel - Muz Sever Misiniz 4.473 izlenme - 3 yıl önce Muz Sever misiniz? - Mete İnselel, Seher Şeniz
Mete İnselel - Sen Bir Salaksın 03:30
Mete İnselel - Sen Bir Salaksın 3.372 izlenme - 3 yıl önce A'dan Z'ye (O Biçim) - Mete İnselel, Arzu Okay paskdşasld asşlk dşs kdlşa şa şaşlsdak aşsl asş lşak şalksd şasldkaşslk şa aşldş a şak şaslkd şas dşsdl kawodpowakdpf oaksd asşd lkaşs
Mala Bak be Mala - Mete İnselel 00:46
Mala Bak be Mala - Mete İnselel 3.788 izlenme - 3 yıl önce Beş Dakikada Beşiktaş Filminden kücük bir sahne, hatunun ivrak yürüyüsünü ve kalcalarini gören mete abimiz kendinden geciyor
Kime Niyet Kime Kısmet 00:22
Kime Niyet Kime Kısmet 2.269 izlenme - 3 yıl önce Misafir umduğunu değil bulduğunu yer diye çok hüzünlü bir atasözümüz vardır. Sen baklavalar börekler düşlerken, çatala bile gelmeyen, ancak çay kaşığıyla sıyırabileceğin kadar dibinde kalmış ve artık sapsarı olmuş krem peynirle meşin gibi olmuş 4 günlük kepekli tost ekmeğini dayarlar önüne böyle. Sen artık hüzünler prensi, hayal kırıklıklarının başkenti olmuşsundur.
Muz Sever Misin? 02:39
Muz Sever Misin? 1.666 izlenme - 3 yıl önce Mesleği kapıcılık olan Mete İnselel aynı zamanda çapkın bir erkektir. Amcasından yüksek miktarda miras kalan İnselel, önce işlerin başına geçecek daha sonra da kızılderili partileri ile alemlere akmaya başlayacaktır. Mete abimizin bu filmde vermek istediği mesaj iç muzun hoşafını ye mirasın parasınıdır. Dip not : Ev içerisinde kızılderili ateşi yakmayınız, yaktırmayınız.
Mete İnselel - Eyvah Namusum, İzzetim Gitti 01:28
Mete İnselel - Eyvah Namusum, İzzetim Gitti 1.801 izlenme - 3 yıl önce Muz Sever misiniz? - Mete İnselel, Seher Şeniz
Mete İnselel - Siz De Mi Kutudan Çıktınız 01:59
Mete İnselel - Siz De Mi Kutudan Çıktınız 1.086 izlenme - 3 yıl önce Kutu (Bu Kutu Başka Kutu) - Mete İnselel, Gönül Hancı, Turgut Özatay
Kadınlara Atlayarak Servet Yapmak (1975) 03:30
Kadınlara Atlayarak Servet Yapmak (1975) 1.222 izlenme - 3 yıl önce Baş rollerini Mete İnselel ve Arzu Okay'ın paylaştığı, 1975 yapımı A'dan Z'ye filminden bir kesit izliyoruz. Kısa yoldan köşeyi dönmek isteyen gençlere örnek olacak nitelikte bir video.
Eşşeğe Hallenmek 01:03
Eşşeğe Hallenmek 691 izlenme - 3 yıl önce Ali Şen'in en iyi performslarından birini sergilediği "Vur Davula Tokmağı" filminden bir sahne. Koyun yaymaya gittikleri tarlada birden gözüne hoş görünen eşşeğe bilenen erçel oğlan sağlamına bir çifte yer ve yere kapaklanır. Bunun üzerine Ali Şen'in oğluna verdiği ayar 24 ayar değerindedir. (Vur Davula Tokmağı/1975) Alkışlarla yaşıyorum, hayvanları şuurlu seven ve koruyanların sitesi..
Mete İnselel - Azcık Daha Dursun 00:23
Mete İnselel - Azcık Daha Dursun 614 izlenme - 3 yıl önce Hızlım Benim - Mete İnselel, Gönül Hancı, Muammer Karaca, Turgut Özatay
Manken Mi Olacaksın Model Mi? 02:23
Manken Mi Olacaksın Model Mi? 392 izlenme - 3 yıl önce Nazik stüdyosundan geçmeden ünlü olmak, süt içmeden dil yanmasına benzer. Meşhur olmak uğruna yitip giden nice genç kız alkışlarlayaşıyorum sayesinde paçayı kurtaracaktır. Ünlü olmanın dayanılmaz hafifliği, egonun tatminiyle birleşince ortaya çıkan bileşimle bir süre yaşamak, kazanılan parayla kendini adam sanmak, şöhret olmanın olmazsa olmazlarındandır. Ama ben öyle değilim diyenlere ise sözümüz şu dur ki, istisnalar kaideyi bozmaz fakat herkesin ben istisnayım demesi de ilginçtir.
Cici Mama 04:46
Cici Mama 312 izlenme - 3 yıl önce 35 yaşına gelmiş bir delikanlı olan Mete İnselel, hiç içki içmemiş, hiç flört etmemiştir. Turgut amcası, Mete artık erkek olmanın zamanı geldi diyerek, cici mama operasyonunu başlatır. Yılların birikmişliğiyle yola çıkan Mete, binayı sallayacak ve pistte 2 kere tur binderecektir. En sonunda cici mamaları Mete'yi kovacaklardır. Dursun oğlum n'oluyor?
Mete İnselel - İşte Senin Karın Orda 02:01
Mete İnselel - İşte Senin Karın Orda 259 izlenme - 3 yıl önce Muz Sever misiniz? - Mete İnselel, Seher Şeniz
Mete İnselel - Bana Da Bi Nefes Versene Baba 01:28
Mete İnselel - Bana Da Bi Nefes Versene Baba 238 izlenme - 3 yıl önce Hızlım Benim - Mete İnselel, Gönül Hancı, Muammer Karaca, Turgut Özatay
Bağyan, Benimle Evlenir misiniz? 01:14
Bağyan, Benimle Evlenir misiniz? 142 izlenme - 3 yıl önce -vay a. koduğum- lafı en kibar şekilde nasıl söylenir ablamız gösterecek az sonra. yaşlı ablam tebessüm ettirse de dikkat edildiğinde yersiz laflar, roller veya kişiler mevcut videoda. yeşilçamın ince düşünceli senaristlerinin ve yönetmenlerinin ürünü olan şu sahneler ve konuşmalar sizi de germeye. halen dış basınç sensörlerimde sıkıntısal semptomlar yaşamaktayım.
Mete İnselel - Bunlar Ne İstersem Yapar Mı 04:39
Mete İnselel - Bunlar Ne İstersem Yapar Mı 133 izlenme - 3 yıl önce Muz Sever misiniz? - Mete İnselel, Seher Şeniz