Hoşgeldiniz!

Mete Yarar Videoları İzle

Mete Yarar Saldırı Anını Anlattı 03:52
Mete Yarar Saldırı Anını Anlattı 500 izlenme - 8 ay önce Mete Yarar kimdir ? Yarar'a silahlı saldırı. Güvenlik uzmanı Mete Yarar Kadıköy Suadiye'de iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Yarar, saldırıdan yara almadan kurtuldu. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar'a İstanbul Suadiye'de biri silahlı iki kişi tarafından ateş açıldı. Mete Yarar'ın da anında karşılık verdiği olayda kendisine herhangi bir zararın gelmediği belirtildi. Olayı ilk olarak gazeteci İzzet Çapa, Twitter hesabından duyurdu. Bu açıklamanın ardından Mete Yarar, kendi Twitter hesabından da bir açıklamada bulunarak durumunun iyi olduğunu merak edilmemesi gerektiğini yazdı. "FARKLI BİR SEBEP VAR ANCAK..." Saldırıya ilişkin Sözcü'ye konuşan Mete Yarar'ın "iki kişiydiler ateş açtılar ben de zaten silahımla karşılık verdim. Bunun üzerine kaçtılar. Polis çalışma başlattı" dedi. Yarar'ın saldırının 'neden gerçekleştirilmiş olabileceğine' ilişkin ise "farklı bir sebep var ancak şimdilik durum net değil" dediği ifade edildi. POLİSLER OLAY YERİNE İNTİKAL ETTİ Yarar'a saldırı haberini İzzet Çapa Twitter'daki hesabından duyurdu. Saldırı sonrası polislerin olay yerine intikal ettiğini yazan Çapa, Mete Yarar'ın sağlık durumunun iyi olduğunu dile getirdi. "SALDIRI ÖLDÜRME AMAÇLI" Çapa, "Polisler olay yerine intikal etti. Saldırı muhtemelen öldürme amaçlı. Ancak kurşunlardan hiçbiri Mete Yarar'a isabet etmedi. Büyük bir şans eseri ilk iki kurşun patlamadı. Üçüncü kurşun da isabet etmedi. Mete Yarar ateş edenlere ruhsatlı silahıyla karşılık verdi." detaylarını aktardı.
Mete Yarar Suikast Girişiminin Ayrıntılarını Anlattı 06:00
Mete Yarar Suikast Girişiminin Ayrıntılarını Anlattı 379 izlenme - 9 ay önce TVNET canlı yayınına açıklamalar yapan güvenlik uzmanı Mete Yarar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan ekibin söylenilenin aksine çok profesyonel olduğunu ve planlı bir şekilde hareket ettiğini söyledi.
Mete Yarar: Fetö 17-25 Aralık'ta Devletin Hafızasını Sildi (Net Bakış 9 Ağustos Pazartesi) 03:58
Mete Yarar: Fetö 17-25 Aralık'ta Devletin Hafızasını Sildi (Net Bakış 9 Ağustos Pazartesi) 252 izlenme - 9 ay önce Mete Yarar: FETÖ 17-25 Aralık'ta devletin hafızasını sildi TVNET canlı yayınında hain darbe girişimine dair soruları cevaplayan güvenlik uzmanı Mete Yarar'ın PKK gerçeğine ilişkin ifadeleri dikkat çekti. 17-25 aralık sürecinin akabinde devletin hafızasının silindiğini belirten Yarar "Askerimizin bir kısmı PKK ile mücadele ederken diğer kısmı da terör örgütüne istihbarat veriyordu, o yüzden sonuç alınamıyordu ve şehit veriyorduk" şeklinde konuştu.
Canlı Yayında Büyük Kavga: Sen Hükümet Komiseri misin? 01:06
Canlı Yayında Büyük Kavga: Sen Hükümet Komiseri misin? 185 izlenme - 9 ay önce Mete Yarar, darbe girişiminin ardından Güneydoğu'da ve sınır birliklerinde askerlerin 'darbe korkusu' nedeniyle kışlalarından çıkartılmadığını ve bu durumun PKK ile IŞİD'e yaradığını söyledi.
Cnn Türk''te İlginç Olay - Siz Dolandırıcı Mısınız? 00:22
Cnn Türk''te İlginç Olay - Siz Dolandırıcı Mısınız? 89 izlenme - 8 ay önce CNN, Mete Yarar'ı aradığını sandı fakat başka birisini aradı. Herif; '' Ben sizi çözemedim, siz dolandırıcı mısınız? '' deyip kapattı. OSAIEFJAOISEJFOASIĞJEF
Mete Yarar, DEAŞ hedeflerinin vurulma anını canlı yayında yorumladı 02:12
Mete Yarar, DEAŞ hedeflerinin vurulma anını canlı yayında yorumladı 47 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında Mete Yarar, DEAŞ hedeflerinin vurulma anını canlı yayında yorumladı.
Mete Yarar'ın Pilot Yüzbaşı ile Duygulandıran Diyaloğu 02:57
Mete Yarar'ın Pilot Yüzbaşı ile Duygulandıran Diyaloğu 265 izlenme - 2 yıl önce Emekli asker ve güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar'ın yakın bir zamanda çekim yapmak için gittiği bölgede bir yüzbaşımız ile girdiği diyaloğu anlatıyor. İzleyip duygulanmamak da elde değil. Allah her birini muzaffer kılsın inşallah.
Mete Yarar: Üst Akıl Pkk Fetö Ve Işid'i Koordine Ediyor 03:09
Mete Yarar: Üst Akıl Pkk Fetö Ve Işid'i Koordine Ediyor 59 izlenme - 8 ay önce Mete Yarar: Üst akıl PKK, FETÖ ve IŞİD'i koordine ediyor Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, darbe girişimi sonrasındaki gelişmeleri değerlendirdi.
Türkiye'nin Gündemi - 17 Temmuz 2016 04:57:31
Türkiye'nin Gündemi - 17 Temmuz 2016 80 izlenme - 9 ay önce 17 Temmuz Pazar Türkiye Gündemi konukları, İdrıs Şahin – Ak Parti 24 Dönem Çankırı Mv, Mete Yarar Güvenlik Politikaları Uzmanı, Ersan Şen Ceza Hukuku Uzmanı, Nevzat Çiçek Gazeteci İdi.
Mete Yarar ABD'de FETÖ'yü Şikayet Edenlere Soruşturma Açılıyor 02:35
Mete Yarar ABD'de FETÖ'yü Şikayet Edenlere Soruşturma Açılıyor 29 izlenme - 4 ay önce Mete Yarar ABD'de FETÖ'yü Şikayet Edenlere Soruşturma Açılıyor
Mete Yarar'a Silahlı Saldırı! 02:14
Mete Yarar'a Silahlı Saldırı! 43 izlenme - 8 ay önce Güvenlik uzmanı özel kuvvetlerden emekli yarbay Mete Yarar'a silahlı saldırı düzenlendi. Güvenlik uzmanı Mete Yarar Kadıköy Suadiye'de iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Yarar saldırıdan yara almadan kurtuldu. "BEN DE KARŞILIK VERDİM" Sozcu.com.tr'ye konuşan Mete Yarar "iki kişiydiler ateş açtılar ben de zaten silahımla karşılık verdim. Bunun üzerine kaçtılar. Polis çalışma başlattı" dedi. Yarar; saldırının 'neden gerçekleştirilmiş olabileceğine' ilişkin ise "farklı bir sebep var ancak şimdilik durum net değil" dedi.
Tarafsız Bölge   13 Ocak 2016 02:34:42
Tarafsız Bölge 13 Ocak 2016 119 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'daki saldırı... IŞİD'ın canlı bombaları... Suriye' meselesi... Rusya gerginliği ve Ortadoğu’nun geleceği... Ahmet Hakan sordu, Uluç Özülker, Mete Yarar, Haldun Yalçınkaya, İsmail Saymaz, Mehmet Şahin ve Atilla Sandıklı Tarafsız Bölge'de tartıştı
Mete Yarar 'Türk Rus ilişkilerini hedef alan tuzak hamle' 03:51
Mete Yarar 'Türk Rus ilişkilerini hedef alan tuzak hamle' 13 izlenme - 2 ay önce
Mete Yarar: Nusaybin'i Temizlemeyenler FETÖ'cü Çıktı 01:58
Mete Yarar: Nusaybin'i Temizlemeyenler FETÖ'cü Çıktı 42 izlenme - 8 ay önce Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, darbe girişimi sonrasındaki gelişmeleri değerlendirdi. Habertürk canlı yayınında Veyis Ateş'in sorularını yanıtlayan Mete Yarar, şu açıklamalarda bulundu "KARA PROPAGANDANIN ZİRVE YAPTIĞI BİR DÖNEM YAŞAYACAĞIZ" Bu örgütün elinde Türkiye'nin 30 yıllık arşivi var. Her gün Türkiye'yi kara propagandaya sokacak kadar malzemeleri var. Bugün yaşayacağımız süreç, kara propagandanın zirve yaptığı bir dönem olacak. Ellerindeki arşivi deşifre edecekler. Hulusi Paşa'nın emir subayı ne dedi? Ellerinde her gün ne konuşulduysa arşiv var, bir de bunları montajla, komuta kademesini birbirine düşürürsün. Bu ülkede sehven yükleme yapılarak insanlar yıllarca içeride yattı. Olmayan isimli adreslerle insanlar içeri atıldı. Bu işte en öne çıkmış adamlar hedef alınacak. Çünkü oyun suyu bulandırmak üzerine kurulu. "ÖRGÜTÜN PES ETMİŞ HALİNİ GÖRMÜYORUM, YENİ TALİMATLAR VERİYOR" Sosyal medyaya bir evrak düşsün, okuyanı da bakanı da çok olur. Okçular Tepesi'ne adam çıkaralım dedim bak, adam sayısı azaldı görüyorum ben. Niyet üzerine gitmem ben, eylem üzerine giderim. Eylemim, sayıyı arttırmak. İnanan adama ihtiyaç var. Çok kalabalığa ihtiyaç yok. Yürüyüşte, bu kalabalığa katılacak adamlara ihtiyaç var. Biz erken zafere giriyoruz. Daha ilk raundu aldık, örgütün pes etmiş bir halini ben görmüyorum. Yeni talimatlar veriyor, yeni eylem planları kuruyor. "ÜST AKILIN KOORDİNE ETTİĞİ ÜÇ GRUP: PKK, FETÖ, IŞİD" Bir üst akıl, üç grubu çok iyi koordine etmiş; PKK, FETÖ ve IŞİD. Sebebi de çok net ve açık, Türkiye'de darbe öncesi psikolojik olarak alt yapıyı hazırlamaya çalışmış. Bu üç örgütü birleştiren bir üst akıla ihtiyaç var. Ben FETÖ'nün bu puzzle'da yalnızca küçük bir bölüm olduğunu söylüyorum. Yaklaşık iki yıldan beri farklı ülkelerde Türkiye ile ilgili çıkan yazıları tarasınlar. Neredeyse büyük kısmının darbeyi teşvik ettiğini görecekler. Batı coğrafyasında. Burada hatamız var, biz kendi içimizde yarattığımız kaosun bedelini ödetiyorlar."
Mete Yarar’a Silahlı Saldırının Görüntüleri 00:32
Mete Yarar’a Silahlı Saldırının Görüntüleri 28 izlenme - 8 ay önce Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar’a yönelik silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar’ın Kadıköy’de iki kişinin silahlı saldırısına uğramasına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde iki kişinin kafenin kapısına doğru yürüdükleri görülüyor. Yarar’ın da peşlerinde geldiği iki kişi ile kapıda kısa süre konuştuğu görülüyor. Bu sırada bir kişinin belinden silahını çıkararak tetiğini çektiği görülüyor. Mete Yarar’ın peşlerinden birkaç adım daha attığı iki kişinin ateş açması üzerine kafeye doğru yönelerek sırt çantasını bıraktığı görüntülere yansıyor. Görüntülerde silahın patlamasıyla kafedekilerin paniklediği gözlenirken, Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar’ın belindeki silahı çıkararak iki kişiyi kovaladığı görülüyor.
Tarafsız Bölge -   6 Nisan 2016 02:23:22
Tarafsız Bölge - 6 Nisan 2016 80 izlenme - 1 yıl önce Kişisel verilerin sızdırılması… Kılıçdaroğlu’nun tartışma yaratan sözü… Erdoğan’ın sert yanıtı… Güneydoğu’daki operasyonlar ve terör yandaşlarına vatandaşlık yaptırımı… Ahmet Hakan sordu, konukları İdris Şahin, Mete Yarar, İsmail Saymaz, Canan Kaftancıoğlu, Mehmet Şahin ve Nazif Okumuş Tarafsız Bölge’de tartıştı.
Mete Yarar: Fetö 17-25 Aralık'ta Devletin Hafızasını Sildi 04:10
Mete Yarar: Fetö 17-25 Aralık'ta Devletin Hafızasını Sildi 29 izlenme - 9 ay önce TVNET canlı yayınında hain darbe girişimine dair soruları cevaplayan güvenlik uzmanı Mete Yarar'ın PKK gerçeğine ilişkin ifadeleri dikkat çekti. 17-25 aralık sürecinin akabinde devletin hafızasının silindiğini belirten Yarar "Askerimizin bir kısmı PKK ile mücadele ederken diğer kısmı da terör örgütüne istihbarat veriyordu, o yüzden sonuç alınamıyordu ve şehit veriyorduk" şeklinde konuştu.
Türkiye'nin Gündemi - 13 Haziran 2016 01:55:02
Türkiye'nin Gündemi - 13 Haziran 2016 49 izlenme - 10 ay önce Muhalefetin güvenliği tartışmaları, siyasetteki gerilimin sebepleri, terör sorunu ve Suriye’deki gelişmeler… Didem Arslan Yılmaz soruyor; Güvenlik Politika Uzmanı Mete Yarar, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner, Kamuoyu araştırmacısı İbrahim Uslu, İstanbul Barosu Eski Başkanı Turgut Kazan ve Hukukçular Derneği Başkanı Mehmet Sarı yanıtlıyor.
Mete Yarar: O suikast Timi Profesyoneldi 02:35
Mete Yarar: O suikast Timi Profesyoneldi 26 izlenme - 9 ay önce Mete Yarar: O suikast timi profesyoneldi TVNET canlı yayınına açıklamalar yapan güvenlik uzmanı Mete Yarar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan ekibin söylenilenin aksine çok profesyonel olduğunu ve planlı bir şekilde hareket ettiğini söyledi.
Akıl Çemberi  - 18 Ağustos 2015 02:41:55
Akıl Çemberi - 18 Ağustos 2015 99 izlenme - 2 yıl önce Koalisyon görüşmelerinden uzlaşı çıkmadı... Yeni seçime nasıl bir hükümet formülü ile gidilecek? Erdoğan'ın sistem çıkışı, terörle mücadele ve çözüm süreci konularını Başak Şengül sordu, Prof. Dr. Sedat Laçiner, Erol Katırcıoğlu, Prof. Dr. Özer Sencar, Doç. Dr. Mehmet Şahin, Avukat Rıza Saka ve Güvenlik uzmanı Mete Yarar Akıl Çemberi’nde tartıştı
Mete Yarar TSK Dağı Taşı Bombalıyor Diyen Yalancıdır 01:21
Mete Yarar TSK Dağı Taşı Bombalıyor Diyen Yalancıdır 53 izlenme - 2 yıl önce Mete Yarar TSK Dağı Taşı Bombalıyor Diyen Yalancıdır
Akılda Kalan - Mete Yarar 23 Aralık 2016 01:45:42
Akılda Kalan - Mete Yarar 23 Aralık 2016 11 izlenme - 4 ay önce Akılda Kalan'da Veyis Ateş'in konuğu, Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar'la 2016 yılında Türkiye'yi kana bulayan hain terör saldırılarını masaya yatırıldı. İntahar saldırılarından bomba yüklü araçlara, kentleri hedef alan terör olaylarından 15 Temmuz darbe girişimine, Türkiye 2016 yılında terörle mücadelesinde yeni bir aşamaya mı geçti?, Suriye'de TSK'ya yönelik terör saldırıları neyi hedefliyor?, Fırat Kalkanı Operasyonu ilerleyişine devam ederken sahada hangi aktörler var?, Çatışmalarda neler yaşanıyor? konuları konuşuldu.
Türkiye'nin Gündemi - 22 Haziran 2016 30:17
Türkiye'nin Gündemi - 22 Haziran 2016 26 izlenme - 10 ay önce Ortadoğu nasıl terör örgütlerinin doğduğu yer haline geldi? Suriye sorunu nasıl çözülecek? Avrupa Birliği, Rusya, İsrail Ve ABD ile ilişkiler ne durumda? Dış politikada hangi adımlar atılmalı? Terörle mücadelede ne noktadayız? Didem Arslan Yılmaz sordu, Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Doç. Dr. Ahmet Kasım Han, Osman Korutürk, Ahmet Yavuz, Mete Yarar Ve Kenan Alpay yanıtladı.
Mete Yarar Rusya'nın Türk Askerini Vurması Kaza Değil Kasıtlı Tuzak 03:41
Mete Yarar Rusya'nın Türk Askerini Vurması Kaza Değil Kasıtlı Tuzak 4 izlenme - 3 ay önce Mete Yarar- Rusya'nın Türk Askerini Vurması Kaza Değil, Kasıtlı Tuzak
Ne Oluyor? - 18 Kasım 2014 Salı 02:19:04
Ne Oluyor? - 18 Kasım 2014 Salı 44 izlenme - 2 yıl önce Bir yanda yeni İç Güvenlik Yasası ve polis akademileri için alınan kararlar, diğer yanda özel güvenlik şirketleri, statlarda, üniversitelerde yaşanan arbede. Güvenlik, bir devlet politikası haline mi geliyor? Şirin payzın sordu; Nevzat Çiçek, İsmail Saymaz, Mete Yarar, Saim Özkan ve İbrahim Cerrah, ''Ne Oluyor?''da tartıştı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Mete Yarar'a Silahlı Saldırı Düzenlendi 01:04
Mete Yarar'a Silahlı Saldırı Düzenlendi 4 izlenme - 8 ay önce Güvenlik uzmanı Mete Yarar, Kadıköy'de silahlı saldırıya uğradı. Güvenlik Uzmanı Mete Yarar silahlı saldırıya uğradı. Saldırı ile ilgili polis tarafından soruşturma başlatıldı. İlk alınan bilgilerde olayın bir terör saldırısı olmadığı değerlendiriliyor. Mete Yarar’a tartıştığı iki kişi tarafından ateş edildiği, Yarar’ında silahıyla karşılık verdiği öğrenildi. Olayda kimsenin yaralanmadığı belirtildi.
Ne Oluyor - 26 Nisan 2016 01:51:17
Ne Oluyor - 26 Nisan 2016 10 izlenme - 1 yıl önce Meclis Başkanı’nın laiklik yeni Anayasa’da olmamalı açıklaması, Kilis’e art arda düşen IŞİD roketleri ve terörle mücadele… Şirin Payzın gündemin önemli başlıklarını sordu Prof.Fuat Keyman, Verda Özer, Doç.Dr.Mehmet Şahin, Mete Yarar ve Kemal Göktaş Ne Oluyor?’da yanıtladı..