Hoşgeldiniz!

meteor yağmuru

Regular Show (Sürekli Dizi) - Meteor Yağmuru 10:14
Regular Show (Sürekli Dizi) - Meteor Yağmuru 56.416 izlenme - 3 yıl önce meteor yağmuru , regular show izle , sürekli dizi , rigby , rigby izleSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekliSürekli
Rusya'da Meteor Dehşeti! 01:23
Rusya'da Meteor Dehşeti! 13.677 izlenme - 5 yıl önce Rusya'nın Chelyabinsk bölgesindeki meteor yağmuru paniğe yol açtı. İşte kameralara takılan o dehşet anları!
Dünyanın En Büyük 2. Gök Taşı Bulundu 02:25
Dünyanın En Büyük 2. Gök Taşı Bulundu 1.749 izlenme - 2 yıl önce Arjantin’in kuzeyinde, 30 tondan fazla ağırlığında sahip ve dünyanın bilinen en büyük 2. gök taşı olduğu belirtilen gök taşı, gün yüzüne çıkarıldı. Gök taşının yaklaşık 4 bin yıl önce meydana gelen bir meteor yağmuru sırasında düştüğü sanılıyor.
Regular Show (Sürekli Dizi) - Meteor Yağmuru 10:14
Regular Show (Sürekli Dizi) - Meteor Yağmuru 3.959 izlenme - 3 yıl önce Tags : meteor yağmuru , regular show izle , sürekli dizi , rigby , rigby izle
Sürekli Dizi - Meteor Yağmuru 10:14
Sürekli Dizi - Meteor Yağmuru 1.971 izlenme - 4 yıl önce Sürekli Dizi Türkçe İzle Regular Show Meteor Yağmuru Videosu. Mordecai ve Rigby sorunlarını ve sıkıcı işlerinin sıradan görevlerini sıra dışı yerlere taşıyan çok yakın iki arkadaştır.
Rusyada Meteor Yağmuru 01:44
Rusyada Meteor Yağmuru 510 izlenme - 3 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar
Ural Dağlarına Düşen Meteor 00:31
Ural Dağlarına Düşen Meteor 508 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da Ural Dağları’nın güneyinde yer alan Çelyabinsk kentine birden fazla meteorun düşmüş; Meteor yağmuru birçok amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülenmiş.
Rusyada Korkunç Meteor Yağmuru 500 Yaralı 01:45
Rusyada Korkunç Meteor Yağmuru 500 Yaralı 909 izlenme - 5 yıl önce Rusyadaki Meteor Yağmuru Halk'ta Paniğe Neden Oldu Bomba Gibi Düşen Alev Topları 500 Kişinin Yaralanmasına Neden Oldu
Yine Rusya Yine Meteor 03:02
Yine Rusya Yine Meteor 368 izlenme - 5 yıl önce Rusya, İki Ay İçinde İkinci Kez Meteor Korkusu Yaşıyor. Ria Novosti’nin Haberine Göre, Dün Ülkenin Kuzeydoğusundaki Tosno Kasabasına Bir Meteor Düştü. Rusya Acil Durum Bakanlığı, Meteor Patlaması İddiasını Yalanladı. Ria Novosti, Yerel Basın Kaynaklarının Görgü Tanıklarına Dayanarak Verdiği Bilgiye Dayanarak, Tosno Üzerinde ‘belirlenemeyen Bir Gök Cismi’ Görüldüğünü Belirtti. Acil Durum Bakanlığı’ndan Açıklama Yapan Bir Yetkili, ‘bir Meteor Düştüğüne Dair Herhangi Bir Bulgu Yok’ Açıklamasını Yaptı. Yardım Ekipleri Gönderildi Acil Durum Bakanlığı, İddia Eilen Meteor Çarpmasının Ardından Bölgeye Yardım Ekiplerinin Gönderildiğini Belirtti. Ekiplerin, Görgü Tanıklarının Açıklamasına Dayanarak Arama Yaptıkları Ancak Meteor Çarpmasına Dair Bir İze Rastlamadıkları Belirtildi. Rusya, 15 Şubat Sabahı Erken Saatlerde Ural Dağları Bölgesindeki Çelyabinsk Kenti Üzerinde Patlayan Meteor Nedeniyle Çok Büyük Bir Panik Yaşamıştı. 500 Kiloton Gücündeki Meteorun 10 Bin Metrede Patlayarak Neden Olduğu Şok Dalgaları, Çelyabinsk’te Çok Büyük Hasara Ve Binden Fazla Kişinin Yaralanmasına Neden Olmuştu. Nasa’nın 15-17 Metre Büyüklüğünde Olduğunu Belirttiği Meteor, Atmosfere Girmesi Ve Patlaması Sürecinde Yerdeki Radarlar Tarafından Tespit Edilememişti. Son 83 Yılda Dünya’nın Atmosferine Giren En Büyük Cisim Olarak Kayıtlara Geçen Meteor, Uluslararası Alanda Hava Savunma Sistemi Kurulması İçin Yapılan Çağrıları Güçlendirmişti.
Rusya meteor yağmuruyla sarsıldı 01:45
Rusya meteor yağmuruyla sarsıldı 433 izlenme - 5 yıl önce Rusya’nın Ural Dağları’nın güneyinde yer alan Çelyabinsk kenti, dün korku dolu saatler geçirdi. Kent, birden fazla meteorun hedefi olurken, meteor yağmuru birçok amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.
İrlanda'da meteor yağmuru 00:17
İrlanda'da meteor yağmuru 282 izlenme - 6 yıl önce 22 Eylül'de İrlanda ve İskoçya'dan izlenen metero yağmuru
Rusya Meteor Yağmuruyla Sarsıldı 07:46
Rusya Meteor Yağmuruyla Sarsıldı 336 izlenme - 5 yıl önce Rusya'nın Ural Dağları'nın Güneyinde Yer Alan Çelyabinsk Kenti, Bu Sabah Korku Dolu Saatler Geçirdi.
Çin'deki Meteor Yağmuru Görsel Şölene Dönüştü 00:57
Çin'deki Meteor Yağmuru Görsel Şölene Dönüştü 45 izlenme - 12 ay önce Bilinen en eski meteor yağmuru olan 'Lyrid' (Lir) Çin'de de gözlemlendi.
En Görülmeye Değer Meteor Yağmuru' Bu Gece 00:44
En Görülmeye Değer Meteor Yağmuru' Bu Gece 14 izlenme - 4 ay önce Astronomların en çok görülmeye değer meteor yağmurlarından biri diye tanımladığı Geminid (İkizler) yağmuru, açık bir gökyüzü olan ve yeterince karanlık yerlerden izlenebilecek.
Göktaşı Dünyaya Çarpsaydı Ne Olurdu? 01:42
Göktaşı Dünyaya Çarpsaydı Ne Olurdu? 92 izlenme - 5 yıl önce Rusya'nın Çelyabinsk Şehrinde Yaşanan Meteor Yağmuru Korkuya Sebep Oldu. Göktaşının Parçaları 700'den Fazla Kişinin Yaralanmasına Yol Açtı.
Sanalika Metor Yağmuru 02:07
Sanalika Metor Yağmuru 95 izlenme - 5 yıl önce Sanalika Metor Yağmuru