Hoşgeldiniz!

meter mevsimler

Cenk Hoca'dan Alkışlarla Yaşıyorum Üyelerine Gönderme 04:55
Cenk Hoca'dan Alkışlarla Yaşıyorum Üyelerine Gönderme 4.489 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hocanın Meter Mevsimler için doğaldır diye yalan söylediği videonun sürekli atıştığı Savaş Cebeci tarafından kullanılmasının ardından Cenk Hoca kendini savunuyor ve arada bizlere 31ci gibi gerçeklikten uzak bir iftirada bulunuyor.
Cenk Hoca ve Meter'in Steroid Kullanıyor Diyenlere Atarlanışı 12:50
Cenk Hoca ve Meter'in Steroid Kullanıyor Diyenlere Atarlanışı 3.089 izlenme - 2 yıl önce Garın Kası videosuyla üne kavuşan vücut geliştirme ustası Cenk Hoca ve kankası Meter ile yanlış anlaşılmalara cevap veriyor.
Kıbrıslı Cenk Hoca'nın Meter'le Tartışması 06:35
Kıbrıslı Cenk Hoca'nın Meter'le Tartışması 2.924 izlenme - 3 yıl önce Taner Tolga Tarlacı namı diger 3t (survivor taner) in kankası olarak tanıdıgımız meter mevsimler (kaslı arkadas) ile birlikte videolar çekerek sporcu gençlerin abiligini üstlenen cenk hoca meter ile tartısmıs izleyelim görelim efenim
Survivor Taner'den Eski Kankası Meter Mevsimler'e Atar 05:16
Survivor Taner'den Eski Kankası Meter Mevsimler'e Atar 1.413 izlenme - 3 yıl önce "Survivor Taner" olarak da bilinen Taner Tolga Tarlacı'nın eski kankası Meter Mevsimler'e olan isyanını izleyeceğiz. Anlattıklarına bakılırsa aslında hepimizin başına gelen/gelebilecek bir "dost kazığı" durumu mevcut. Türkçeni yiyim Taner!
Survivor Taner (Nam-ı Diğer 3T) ve Ekürisi Meter Mevsimler 01:54
Survivor Taner (Nam-ı Diğer 3T) ve Ekürisi Meter Mevsimler 1.303 izlenme - 3 yıl önce İş bu video "Survivor Ünlüler - Gönüllüler" den önce çekilmiş. Taner'in şimdi kavgalı olduğu kankası Meter Mevsimler ile yarışma öncesi yaptığı bir geyik var. Kusura bakmayın, çok aramama rağmen videonun altyazısını bulamadım, internete düştüğü an altyazılı halini koyacağım. Daha anlaşılır olur. Ayrıca Acun Ilıcalı'ya Taner gibi bir değeri bize kazandırdığı için buradan şükranlarımı sunuyorum. Doyamayanlar için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/49000/survivor-taner-ve-muhtesem-apaci-dansi
Spor Salonunda Uygun Oolmayan Davranışlar (Meter ve Cenk Hoca İçerir) 18:51
Spor Salonunda Uygun Oolmayan Davranışlar (Meter ve Cenk Hoca İçerir) 869 izlenme - 3 yıl önce Survivor Taner'in ekürisi Meter Mevsimler ve onun ekürisi Cenk Hoca spor salonunda yapmamamız gereken hareketleri bizim için zaman ayırıp açıklamışlar. Bundan sonra salonda kullandığım ağırlıkları kullandıktan sonra yerine koyacağım, hafif ağırlık kaldırırken bağırmayacağım, antrenmandan sonra ayna karşısında kaslarıma bakmayacağım, salonda telefon kullanmayacağım, aletleri insanlarla ortak kullanacağım. Bu bilgileri verdiğiniz için teşekkür ederim hocam.
Meter Mevsimler ve Cenk Hoca - Komik Diyet Hataları 19:14
Meter Mevsimler ve Cenk Hoca - Komik Diyet Hataları 524 izlenme - 2 yıl önce Diyet yaptığını sanıp aslında Diyet yapmayan günlük hayattan örnekleri eğlenceli bir şekilde anlatmaya çalıştık Hem öğretelim hem eğlendirelim dedik iyi seyirler.
Motivasyon Konuşması - Meter Mevsimler 04:00
Motivasyon Konuşması - Meter Mevsimler 613 izlenme - 3 yıl önce Konuşmasıyla güldüren ama söyledikleriylede kendini haklı çıkaran konuşması. Tümüne katılmasam da adam haklı beyler.
Fıstık Ezmesi ile Allah'ın Varlığını Kanıtlamak - Meter Mevsimler 00:50
Fıstık Ezmesi ile Allah'ın Varlığını Kanıtlamak - Meter Mevsimler 408 izlenme - 2 yıl önce Meter Mevsimlerin mucizevi kas yapıcı Meridian fıstık ezmesinin reklamını yapma çabaları...
Taner Ve Meter Ölüme Meydan Okuyor 01:10
Taner Ve Meter Ölüme Meydan Okuyor 1.040 izlenme - 6 yıl önce beni takip et..!
Hülya Avşar'dan Taner'in Kıçına Şaplak 01:39
Hülya Avşar'dan Taner'in Kıçına Şaplak 466 izlenme - 3 yıl önce Taner sıradışı davranışlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor.Kendi isteği ile Hülya Avşar'a kıçına şaplak attırdı.Aslında bomba olan durum Ricky Martin'in Hülya Avşar'a olan teklifi.Otelde yapmak istedi şarkı şöylememek istedi de ne demek.Üstelik korkmana gerek yoktu otele gidebilirdin Ricky Martin'den zarar gelmez diye biliyoruz.
Meter Mevsimler ve Kız Arkadaşından Sevgililer Günü Mesajı 01:22
Meter Mevsimler ve Kız Arkadaşından Sevgililer Günü Mesajı 229 izlenme - 2 yıl önce Meter Mevsimler 14 Şubat mesajı ve ilk kez sevgilisini kamuoyuna tanıttı. Spor salonunda eğlenceli dakikalar geçirmişler.
Demek Meter'i Benden Daha Çok Seven Haaa - 3T 00:15
Demek Meter'i Benden Daha Çok Seven Haaa - 3T 230 izlenme - 2 yıl önce Ayna ayna söyle bana var mı benden daha yakışıklısı? Ayna: var kimmiş o Meter. -Demek Meteri benden daha çok seven haaa dışşşkkkkkk.
Taner İle Meter Nasıl Tanıştı 00:52
Taner İle Meter Nasıl Tanıştı 475 izlenme - 6 yıl önce taner ile meter nasıl tanıştı www filmhdizi com
Spor Salonunda Uygun Olmayan Davranışlar (Meter Ve Cenk Hoca İçerir) 18:51
Spor Salonunda Uygun Olmayan Davranışlar (Meter Ve Cenk Hoca İçerir) 94 izlenme - 4 yıl önce Survivor Taner'in ekürisi Meter Mevsimler ve onun ekürisi Cenk Hoca spor salonunda yapmamamız gereken hareketleri bizim için zaman ayırıp açıklamışlar. Bundan sonra salonda kullandığım ağırlıkları kullandıktan sonra yerine koyacağım, hafif ağırlık kaldırırken bağırmayacağım, antrenmandan sonra ayna karşısında kaslarıma bakmayacağım, salonda telefon kullanmayacağım, aletleri insanlarla ortak kullanacağım.