Hoşgeldiniz!

Metin Doğan

Darbecileri Durdurmak İçin Tankın Önüne Yatan Adam Konuştu 05:28
Darbecileri Durdurmak İçin Tankın Önüne Yatan Adam Konuştu 252 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstererek, darbecileri durdurmak için Atatürk Havalimanı'nda bir tankın önüne yatan Metin Doğan, 15 Temmuz'da yaşadıklarını anlattı.
Metin Doğan'ın Tankın Önüne Yatma Anı 00:26
Metin Doğan'ın Tankın Önüne Yatma Anı 90 izlenme - 2 yıl önce Metin Doğan'ın, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine tepki göstererek, darbecileri durdurmak için Atatürk Havalimanı'nda tankın önüne yatma anı.
Fenerbahçe Kafilesini Aziz Yıldırım Karşıladı 01:47
Fenerbahçe Kafilesini Aziz Yıldırım Karşıladı 225 izlenme - 3 yıl önce Rize-Trabzon yolunda gerçekleşen saldırının ardından İstanbul'a dönen Fenerbahçe kafilesini havaalanında başkan Aziz Yıldırım karşıladı.
Tankların Önüne Yatan Metin Doğan Yenikapı Demokrasi Mitinginde 04:30
Tankların Önüne Yatan Metin Doğan Yenikapı Demokrasi Mitinginde 38 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’nin kalbi “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ile İstanbul Yenikapı’da attı. Karadan ve denizden milyonlarca insan Yenikapı’ya aktı. Darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbeti, 23’üncü gününde Yenikapı’da milyonlarca kişinin tanıklığında zirve yaptı. 81 il meydanında dev ekranlardan izlenen mitingle, tüm dünyaya ‘Türkiye tek yürek’ mesajı verildi. AA'nın dün akşam 21.03'te geçtiği habere göre mitinge katılım sayısı 5 milyon dolayında... Mitinge, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar da katıldı.
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 06:02
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 33 izlenme - 6 yıl önce
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 06:02
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 18 izlenme - 6 yıl önce
Fenerbahçeli Yönetici Metin Doğan: Aykut Kocaman'a Güvenimiz Devam Ediyor 01:01
Fenerbahçeli Yönetici Metin Doğan: Aykut Kocaman'a Güvenimiz Devam Ediyor 2 izlenme - 6 ay önce Son haftalarda eleştirilen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a destek geldi. Fenerbahçe yönetim kurulu yedek üyesi Metin Doğan, "Aykut hocamıza güvencimiz devam ediyor." dedi.
Metin Doğan: 02:55
Metin Doğan: "Fenerbahçe'nin Hedefi Kupayı Kazanmaktır" 1 izlenme - 3 ay önce - Metin Doğan: "Fenerbahçe'nin hedefi kupayı kazanmaktır"İSTANBUL - Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan, hedeflerinin kupayı kazanmak olduğunu söyledi.
Metin Doğan: 03:19
Metin Doğan: "Seyir Zevki Yüksek Bir Maç Olacak" 1 izlenme - 4 ay önce - Metin Doğan: "Seyir zevki yüksek bir maç olacak"İSTANBUL - Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan, Ziraat Türkiye Kupası'nda eşleştikleri İstanbulspor için, "Maçları İstanbul'da oynayacak olmak büyük avantaj. Bizim hedefimiz her daim şampiyon olmak.
Metin Doğan: 02:22
Metin Doğan: "Aykut Kocaman ile Hiçbir Problemimiz Yok" 1 izlenme - 6 ay önce - Metin Doğan: "Aykut Kocaman ile hiçbir problemimiz yok"İSTANBUL - Fenerbahçe Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Metin Doğan, yönetim olarak teknik direktör Aykut Kocaman ile hiçbir problemlerinin olmadığını söyledi.
Ünal: 01:50
Ünal: "Terör Prangasını Tek Tek Çözeceğiz ve Ayağa Kalkacağız" 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu önünde bekleyen vatandaşlar- Seçim bürosu açılışı- Mahir Ünal'ın konuşması Genel seçimlere doğru- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Çözüm süreci, bu milleti çözmek, bölmek için değil, birliğini ve beraberliğini sağlamak için başlatılmıştır.