Hoşgeldiniz!

Metin Doğan Videoları İzle

Darbecileri Durdurmak İçin Tankın Önüne Yatan Adam Konuştu 05:28
Darbecileri Durdurmak İçin Tankın Önüne Yatan Adam Konuştu 239 izlenme - 10 ay önce FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstererek, darbecileri durdurmak için Atatürk Havalimanı'nda bir tankın önüne yatan Metin Doğan, 15 Temmuz'da yaşadıklarını anlattı.
Metin Doğan'ın Tankın Önüne Yatma Anı 00:26
Metin Doğan'ın Tankın Önüne Yatma Anı 78 izlenme - 10 ay önce Metin Doğan'ın, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine tepki göstererek, darbecileri durdurmak için Atatürk Havalimanı'nda tankın önüne yatma anı.
Fenerbahçe Kafilesini Aziz Yıldırım Karşıladı 01:47
Fenerbahçe Kafilesini Aziz Yıldırım Karşıladı 219 izlenme - 2 yıl önce Rize-Trabzon yolunda gerçekleşen saldırının ardından İstanbul'a dönen Fenerbahçe kafilesini havaalanında başkan Aziz Yıldırım karşıladı.
Tankların Önüne Yatan Metin Doğan Yenikapı Demokrasi Mitinginde 04:30
Tankların Önüne Yatan Metin Doğan Yenikapı Demokrasi Mitinginde 34 izlenme - 10 ay önce Türkiye’nin kalbi “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ile İstanbul Yenikapı’da attı. Karadan ve denizden milyonlarca insan Yenikapı’ya aktı. Darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbeti, 23’üncü gününde Yenikapı’da milyonlarca kişinin tanıklığında zirve yaptı. 81 il meydanında dev ekranlardan izlenen mitingle, tüm dünyaya ‘Türkiye tek yürek’ mesajı verildi. AA'nın dün akşam 21.03'te geçtiği habere göre mitinge katılım sayısı 5 milyon dolayında... Mitinge, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar da katıldı.
Metin Doğan - Sen Alıştırdın 02:57
Metin Doğan - Sen Alıştırdın 39 izlenme - 3 yıl önce Metin Doğan (Seslendirme Gitar ) Turgut Yeşiltepe (Bağlama )
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 06:02
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 32 izlenme - 5 yıl önce
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 06:02
Bize Ait Metin Doğan Ft Gülce Alatay 18 izlenme - 5 yıl önce
Ünal: 01:50
Ünal: "Terör Prangasını Tek Tek Çözeceğiz ve Ayağa Kalkacağız" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu önünde bekleyen vatandaşlar- Seçim bürosu açılışı- Mahir Ünal'ın konuşması Genel seçimlere doğru- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Çözüm süreci, bu milleti çözmek, bölmek için değil, birliğini ve beraberliğini sağlamak için başlatılmıştır.